News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Ameri,Ameri...

Started by $tring, October 15, 2009, 01:54:51 PM

Previous topic - Next topic

$tring


Lider

Zalosno koliko veze oni nemaju. Samo znaju nesto povrsno cime ih shopaju na televiziji raznim nebitnim iformacijama. Ali nije to nista slucajno, namjerno je takav obrazovni sistem koji je takav kakav je, da na kraju skolovanje nemaju nikakvo opste znanje. U Americi zivi 350 000 000 ljudi, ogromna populacija, i lakse je manipulisati sa priglupim ljudima nego sa obrazovanim.
Isto tako oni veze nemaju o stvarima van Amerike, njima je Amerika jedna jedina i pored nje nema nista. A jos gori su oni iz Texasa, njima je Texasas sve i van njega nista ne postoji i nista ih ne zanima ( znam iz pouzdanih izvora;) ). A + sto je jos zalosnije sto mi znamo o njima vise nego oni sami, sto dokazuje njihovu glupocu.
Meni sve to lici kao na nas film Podzemlje, gdje je par ljudi na vrhu i vodi sve, a populacija je dole u podrumu s kojom se manipulise i bombarduje netacnim i iskrivljenim slikama realnosti. Tako da su ti priglupi ljudi, sto smo ih gore vidili, najmanje krivi zbog toga kakvi su.

SOLID

@ Lider:   Si ti iz texasa ???   :whistling :whistling :whistling

zlenzlla

Quote from: SOLID on October 15, 2009, 05:28:22 PM
@ Lider:   Si ti iz texasa ???   :whistling :whistling :whistling

Nije iz Americkog Teksasa nego iz Banjaluckog podivljalog texasa.  :tongue2

Coyot

 ;D ;D ;D ma nemojte Lidera dirat... coek ima poentu :)  ,,,ali jbg,,.ko ima para taj vlada :) zato svi lagano mozemo  :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick: jer AMERIKA  :icon_bad: nas u  zdrav mozak  :)  :drinks2 :drinks2

- Reaper -

zalosno je kolko su glupi pa i oni ljudi koji idu u specijalnu skolu znaju bolje od ovih amera...