News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Mi pamtimo pa vratimo

Started by Kv!, January 24, 2012, 11:25:07 PM

Previous topic - Next topic

stewzoR

чек чек,не разумем ове заебанцие...ние расно

HyDroxzZz

lepo lepo ali nasli ste koga cete fuj gadure

Zajcev

Ma oni nas gazili kad su imali po 800 sati,a ja i KV tek poceli da igramo...PAMTI PA VRATI!

Jos sa 2 igraca manje...bravo moravci! :suicide

djed

bas nas razvalili sa 2 igraca manje..i to je jedna u vr' glave dvije runde jer je bilo nesporazuma ko ce igrat...:D

daltoniscorpion

#5
jao kako kenja ovaj kv, pa to je strasno :P ...koliko vidim ovo je bio neki mix naseg tima..inace kad igramo war sa vama na ovoj nub mapi puknemo po 2 razlike a nekad i malo vise. mada spremamo se da vas oprasimo polako ucimo mapu i provaljujemo vam taktiku, nubovsku takodje :D prvi, onda... :facepalm:

Zajcev

Decko vi ste nas pobedjivali na MOSCOW,a ovo je "nubovska" mapa... :omg:

Grave

Quote from: daltoniscorpion on February 13, 2012, 12:34:09 PM
jao kako kenja ovaj kv, pa to je strasno :P ...koliko vidim ovo je bio neki mix naseg tima..inace kad igramo war sa vama na ovoj nub mapi puknemo po 2 razlike a nekad i malo vise. mada spremamo se da vas oprasimo polako ucimo mapu i provaljujemo vam taktiku, nubovsku takodje :D prvi, onda... :facepalm:
Hteo si da kazes da nekad uzmete dve runde ili malo vise (do 4 najvise). Nemoj, molim te, tako da pricas, pomislice neo da nesto nije u redu sa tobom.  :rofl

daltoniscorpion

Quote from: Zajcev on February 13, 2012, 03:37:01 PM
Decko vi ste nas pobedjivali na MOSCOW,a ovo je "nubovska" mapa... :omg:
aiboteru tiho :D
Quote from: Grave on February 13, 2012, 03:37:31 PM
Quote from: daltoniscorpion on February 13, 2012, 12:34:09 PM
jao kako kenja ovaj kv, pa to je strasno :P ...koliko vidim ovo je bio neki mix naseg tima..inace kad igramo war sa vama na ovoj nub mapi puknemo po 2 razlike a nekad i malo vise. mada spremamo se da vas oprasimo polako ucimo mapu i provaljujemo vam taktiku, nubovsku takodje :D prvi, onda... :facepalm:
Hteo si da kazes da nekad uzmete dve runde ili malo vise (do 4 najvise). Nemoj, molim te, tako da pricas, pomislice neo da nesto nije u redu sa tobom.  :rofl
poslednji put je bilo 11:9 za vas, i onda je nasa bila toujan i onda je dosao evil haxer umesto tebe i covek nas sam pobedio, toliko  :tease

fanTom!