News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Predlog za Main server

Started by ToTo, May 15, 2010, 06:58:42 PM

Previous topic - Next topic

ToTo

Predlazem da se i na mainu, kao na garazi, uvede samo auto assign za ulazak u igru, a razlog je sledeci. Danas popodne udjem na main, i vidim da je skoro cela ekipa iz Prijedora, u istom timu. Sacekam drugu mapu, a oni opet skoro svi u isti tim. Lepo ih upozorim, da ne mogu igrati u istom timu ceo klan, i kidati protivnicku ekipu, jer nije fer da uigran klan, na public serveru, igra protiv sarolike ekipe. Ako hoce da igraju zajedno, neka nadju war. Dam im minut da se izmesaju,a onda je bilo malo uvreda, sto me nije nimalo iznenadilo. Onda mi exit(to je onaj sto je imao skripte) pretio kako ce mi String i Spinx oduzeti rcon  :rofl :rofl :rofl jer sam ih sve kiko sa servera. Da sam u pravu bilo mi je jasno, kad su ljudi, koji su u to vreme igrali na mainu, poceli pisati ˝bravo toto˝. Secate se, imali smo vec ovu situaciju sa jednim klanom ranije. Posledica moze da bude, da se server isprazni, jer niko nije dosao da ga siluju, vec da se igra. Takodje ovo bi sprecilo, da neko stalno igra na jednoj strani, pa nam iskacu one poruke stalno. Dakle, sta mislite o predlogu?

zlenzlla

Mislim da je vec bilo rijeci o ovome. Ako se dobro sjecam neko je spomenuo da se ne moze napraviti samo auto assign. Mada, slazem se u potpunosti da bi to bila najbolja opcija ako jeste moguce

komara

#2
Neka igraju zajedno ko god hoce meni licno ne smeta,ako su jaci jbg.Tako je i meni bilo protiv nekih Madjara koji su se nabili u jednu ekipu,ali se pojavio Mykel i Murta pa je sve doslo na svoje mesto.Jbg i ja volim da budem sa Dusanom i Olo-m u ekipi.

ToTo

#3
Zeleo bih ovim putem da se izvinim igracima iz Prijedor gaming klana, i da im kazem da mogu slobodno dolaziti na nase servere, i igrati u istoj ekipi. Kad sam video rezultat protiv silver squada, bilo mi ih je nekako zao. Eto kad se uac upali, kako extra-mega-pro igraci postaju prosecni  :rofl :rofl :rofl Momci dobrodosli ste, niko se ne ljuti na vas verujte mi, samo  bez citeva da dodjete, jel ok? Onda mozete i na auto, i u isti tim , ma kako god hocete, mislim ionako necete uticati na rezultat. Sretno na buducim takmicenjima!!!


Povlacim predlog, svaka dalja rasprava je bezpotrebna = lock!!

$tring

Quote from: ToTo on May 17, 2010, 09:22:31 PM
Zeleo bih ovim putem da se izvinim igracima iz Prijedor gaming klana, i da im kazem da mogu slobodno dolaziti na nase servere

... dodacu i "a da pri tom nikom ne jebete mrtve majke ili nesto slicno" ... da, u tom slucaju ste dobrodosli. U suprotnom ne.