News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

End map Vote Mod pomoć

Started by Jelovac, September 27, 2012, 09:50:04 AM

Previous topic - Next topic

Jelovac

Pozdravljam, Ja sam iz klana ESSV, i imam jednu molbu od vas BITANGI. Sinoć sam igrao na vašem CoD2 CFT serveru i vidio da imate END MAP VOTE Mod. Ja sam odavno htio staviti taj mod na naš server koji je TDM, ali nisam siguran kako tačno ide jer sam na SS-ovima vidio da mod nudi random mape ali i random GameTypove, što mi ne odgovara jer treba ponuditi samo TDM kao kod vas CTF.
Molio bih nekoga ko je postavljao kod vas taj mod da se malo konsultujem s njim oko toga.
Evo moj xf: Jelovac

Lijep pozdrav,

pick n roll

Nisam bas siguran za ovo al probaj pa vidi hoces li uspeti... u rcon toolu, u padajucem meniju home, imas general ikonicu, klikni na nju, idi da padajuci meni voting, pise allow voting... probaj tako eto...

Jelovac

A to bi bilo sasvim OK ali ne podrŠ¾ava COD2, COD4 i COD WaW! Valjda samo moŠ¾e za COD UO i COD1,
Za ovo postoji MOD kao kod vas, samo ne znam kako se on naštima. Stvarno bi volio s nekim malo porazgovarati ko je cesto stavljao i mjenjao modove, jer ja nisam pa da ne zafrknem nešto. Neznam kako se odraŠ¾ava kad već imam recimo sprint mod ili neki drugi?! :ne_razumem

vd|cube(im)

Probaj malo na ovom linku prošvrljati dok se String ne javi, on je to postavljao....... :stoner:


http://callofduty.filefront.com/file/End_Map_Vote_Standalone;90931

Jelovac

#4
Hvala CUBE odatle sam skinuo mod podavno. Međutim probao sam ga staviti na lokalni comp i kreirati neku mapu ta tom istom kompi i igrati na istom, ali po završetku mape ništa se ne dogodi, nema glasanja iako je "VOTE" uključeno.(moŠ¾da treba biti "dedicated" ili imati i CFG servera?? To su te sitne stvari za koje mi treba objašnjenje.  :ne_razumem  Kontaktirao sam i ovoga što je postavio/napravio mod na ovoj stranici sto si mi dao, ali taj post je star pa nije ni čudo što se čovjek ne javlja!

Sting! Sve nade polaŠ¾em u tebe!  :nervous:

Hajde malo pokrenite se, uspavani svi!  :zzzZzzzZz :violin:  Gdje je taj String???  :icon_grrr:

Jelovac

Hajde malo pokrenite se, uspavani svi!  ZzzZzzz Violin  Gdje je taj String???  icon_grrr

Instant1

JOJ, pa dje ste, sta ima kod vas :)  :yes