News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - sardax

#1
Evo ekipa, kada cemo?
#2
Pozdrav,

evo, dajemo prijedlog za ovaj match, sutra, 22.01.2009. u:

20:30h
21:00h
21:30h
22:00h

Odaberite kada Vam odgovara.
Takodjer, molimo admine lige da navedu koji je server slobodan od sluzbenih servera, jer bi ga rezervirali za ovaj war.

GL & HF
#3
Mečevi - Grupna faza / tabela & rezultati
January 17, 2009, 02:04:25 PM
evo, uzeo sam si slobode pa napravio ovo sto se nize vidi.
Kada budu svi rezultati na forumu, samo cu je dovrsiti.

   

Mislim da je sve jasno ... Comments? :)
#4
pozdrav,

molim promjenu u nasem lineupu tamo.
Naime, iako sam ja kreirao post i sve, nisam se dodao medju 10 igraca. Odnosno, naveo sam ih 9, pa samo da se mene doda.

Takodjer, igrac nicky => niksabutara nece igrati ovaj kup jer je sprijecen, pa bi umjesto njega ubacili igraca:

conex => solingen55

Kako sutra i prekosutra imamo 3 wara, molio bih da se ovo promijeni, da nebi bilo poslije problema.
Hvala.
#5
Prijave za Winter League 2009 / [ptsp] team
January 09, 2009, 01:22:00 PM
Ime klana: ptspclan.com
Tag klana: [ptsp] ili ptspclan.com
Kontakt xfire: xsardax, kloki14, pulen
Clan on xfire: http://www.xfire.com/clans/ptsp/
web klana: http://www.ptspclan.com

Spisak xf kontakata igrača koji će nastupati ( max. deset igrača po klanu):

sardax => xsardax
kloki => kloki14
pussycat => klitzy
crta =>8sgs8
bagio007 =>bagio007
prle => prlecro
brazga => brazga
conex => solingen55
muv@ => flokica
zeryx => zeryx

GUIDs: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1196777&guid=1&guidid=34

PS - Eto, ovo je tim koji ce igrati na ovom turniru.
moze lock :)
#6
Prijave za Winter League 2009 / [ptsp.4fun] team
December 29, 2008, 03:09:29 PM
Ime klana: ptspclan.com | 4fun
Tag klana: [ptsp.4fun]
Kontakt xfire: xsardax, onemanarmy6
Clan on xfire: http://www.xfire.com/clans/ptsp/
web klana: http://www.ptspclan.com

Spisak xf kontakata igrača koji će nastupati ( max. deset igrača po klanu):

sardax => xsardax
chadr => onemanarmy6
speed => sspeedd
nicky => niksabutara
pussycat => klitzy

GUIDs: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1196777&guid=1&guidid=34

ps - speed igra sa cd.key-em od [ptsp]gizma, tako je njegov pb_guid u biti pb_guid od [ptsp]gizma koji ne igra!
#7
Prijave za Winter League 2009 / [ptsp.gold] team
December 29, 2008, 03:08:04 PM
Ime klana: ptspclan.com | gold
Tag klana: [ptsp.gold]
Kontakt xfire: cromedo, zeryx
Clan on xfire: http://www.xfire.com/clans/ptsp/
web klana: http://www.ptspclan.com

Spisak xf kontakata igrača koji će nastupati ( max. deset igrača po klanu):

medo => cromedo
zeryx => zeryx
prle => prlecro
muv@ => flokica
bagio007 => bagio007
:D :D aka strumf => njokra
venomou$ => venomous519

GUIDs: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1196777&guid=1&guidid=34

ps - venomou$ igra sa cd.key-em od [ptsp]pipi_d*, tako je njegov pb_guid u biti pb_guid od [ptsp]pipi_d* koji ne igra!
#8
Prijave za Winter League 2009 / [ptsp.winners] team
December 29, 2008, 03:07:22 PM
Ime klana: ptspclan.com | winners
Tag klana: [ptsp.winners]
Kontakt xfire: kloki14, pulen
Clan on xfire: http://www.xfire.com/clans/ptsp/
web klana: http://www.ptspclan.com

Spisak xf kontakata igrača koji će nastupati ( max. deset igrača po klanu):

kloki => kloki14
rasho => pulen
redzzzz => reccer
headshot => headshotzg
zaczg => zaczg
gryr1ght => gryr1ght
black knight => blackknight888
kop => matijez7
ext@sy => pawner385

GUIDs: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1196777&guid=1&guidid=34

ps - ext@sy igra sa cd.key-em od [ptsp]d@rky, tako je njegov pb_guid u biti pb_guid od [ptsp]d@rky koji ne igra!
ps - kop igra sa cd.key-em od [ptsp]ph@ntom, tako je njegov pb_guid u biti pb_guid od [ptsp]ph@ntom koji ne igra!
#9
Predlozi i primedbe / serveri?
December 28, 2008, 02:37:51 PM
Pozdrav opet,

samo pitanje za servere. Hoce li se liga cijela morati igrati na 3 navedena servera od sponzora ili mozemo igrati i na nasim serverima?
Ono sto bi bio prijedlog za uvjet, je da se SERVERI streamaju ili na GV ili na PBBans, kako bi se dodatno sprijecile neke stvari :)

hvala.
#10
Predlozi i primedbe / prijedlog za overtime mapu
December 28, 2008, 02:33:05 PM
Pozdrav svima,

prvo, svaka cast na turniru, te vjerujem da ce i biti odlicno i organiziran i da ce se ekipe zabavit.
Moj klan ce se prijaviti danas/sutra u 3x ekipe ^^

Nego, glede overtime mape, imam prijedlog, koji se koristio sada na posljednjem LOGITECH PLAYGROUND lanu u Zagrebu.
Naime, ukoliko rezultat nakon dvije mape bude 24:24, odlucujuca mapa bi se mogla birati po nacelu eliminacije.

Odnosno, stavi se pet mapa (nekako najigranijih) u izbor za trecu (overtime) mapu, npr.:

mp_toujane
mp_burgundy
mp_carentan
mp_dawnville
mp_matmama

E sada, svaki klan eliminira dvije mape koje ne zeli igrat i ona koja ostane, igra se.
To je najvise fer i pokazalo se kao odlicno i cak jako dramaticno :)
S tim se sigurno sve svadje i slicno izbjegava =)

hvala.