News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Crtac

Started by cod.Gaming_Quicker, May 07, 2010, 12:14:44 AM

Previous topic - Next topic

cod.Gaming_Quicker

Momci pokusavam da nadjem neki crtani film.Sad ce neko da kaze "Gle ovaj jos gleda crtace".Sta cete volim crtace.Crtani koji trazim je crtana serija,sad nisam tacno siguran kad je crtani bio emitovan,pre ili posle bombardovanja i mislim da je cak bio na rts u to vreme ali pre mislim da je bio na cartoon network dok smo mogli svi da gledamo.Tu mi se misli malo gube,radnja je smestena u nekom svemiru,borba protiv vanzemaljaca i raznojakih cudesa.Ima sad pet ljudi koji rade za vladu i koji nose serifske znacke za vreme divljeg zapada tj petokraka.Svako od njih ima svoje specijalno odelo i svoja posebna vozila i po koji mac.Ne mogu da se setim svih 5 likova,znam tri.Jedan je imao crno odelo i nosio je mac i jahao je metalnog crnog konja.Drugi lik je bila neka zena koje je bila u rozoj opremi,mislim da je i ona jahala konja.Treci lik,bio je obucen u plavo.Imao je kacigu,samo sto je kaciga bila kao kaubojski sesir i mislim da su ga cak zvali kaubojac i imao je neko brzo vozilo,terenac neki.

Onaj ko mi pomogne bicu mu vecno zahvalan.To mi je bio jedan,ako ne i najbolji crtani film koji sam gledao kao klinac.Molim vas momci barem mi recite naziv crtane serije,a moze i sajt.

Hvala.


cod.Gaming_Quicker

#2
TO LEGENDO!!![/size]

Pa poljubim te u tu cigaru.TI SI MOJ IDOL!!!  :whacky:.VECNO SAM TI ZAHVALAN!!!!  :clapping  :yahoo  :clapping  :yahoo  :hat :drinks2 :clapping2

Koji si car,nemas pojma koliko sam srecan!!!!!

zlenzlla

#3
Postavljanje linkova je strogo zabranjeno!!!!

Od kad? I ranije su linkovi postavljani.

don_gagi