POMOĆ LJUDIMA KOJI SU UGROŽENI POPLAVAMA !!!!!!

Started by vd|cube(im), May 19, 2014, 11:24:07 AM

Previous topic - Next topic

vd|cube(im)

Evo prilike da se i mi članovi BITANGE COMMUNITY-a koji nismo u mogućnosti fizički pomoći uključimo u pomoć materijalno ili financijski ljudima koji su ugroženi ovim strašnim poplava na području Srbije, Bosne i Hrvatske.

Pošto sam jutros nosio u Crveni križ pelene, mlijeko za nadohranu beba, vlažne maramice i kašice, jer se najviše traže od onih koji žele pomoći.
Dobio sam informaciju od ljudi koji tamo volontiraju da se najviše traže deke, hrana za djecu, ostala hrana koja se može konzumirati bez kuhanja sa dugim rokom trajanja, analgetici i ostali lijekovi protiv bolova koje se može kupiti bez recepta u ljekarnama, te preparati za higijenu.

Za one iz Hrvatske koji žele pomoći ljudima u Srbiji, Bosni i Hrvatskoj novčano našao sam upute na stranici Crvenog križa:

Za pomoć stanovnicima u Srbiji na broj računa IBAN: HR 6923400091511555516 poziv na broj 07

Ako ste iz Srbije mozete poslati i praznu poruku na broj 1003.  Cena poruke je 100din.

Za pomoć stanovnicima u Bosni na broj računa IBAN: HR 6923400091511555516 poziv na broj 05

Za pomoć stanovnicima u Hrvatskoj na broj računa IBAN: HR 6923400091511555516 poziv na broj 08

Ima i ovaj poziv na donatorski telefon broj 060 90 11 (6,25 kn, PDV uključen) - HRVATSKA.


P.S. Molim ljude koji su iz Srbije i Bosne da postave način uplata iz njihovih država preko Crvenog križa za pomoć stradalima.

Dexone kopiraj ovo i ubaci na FB stranicu BITANGE COMMUNITY-a skupa sa ovakvim podacima iz Srbije i Bosne kad se postave na forumu

Fox.

Za Bosnu..

Za uplate iz inozemstva:
RAIFFEISEN BANK D.D. BIH
SWIFT CODE : RZBABA2S
IBAN CODE: BA391610000000850119
FULL BENEFICIARY NAME : CRVENI KRIZ FEDERACIJE BIH SARAJEVO
FULL BENEFICIARY ADDRESS: NEDIMA FILIPOVICA 9


tubifeks

Ako želite da budete donator za realizaciju programa Crvenog krsta Srbije, to možete učiniti po dole navedenom uputstvu, na naznačene adrese. Unapred hvala na razumevanju i dobroj volji.

,,Instrukcije za dinarske uplate ugroženom stanovništvu u poplavljenim područjima u Srbiji"

Dinarski račun Crvenog krsta Srbije kod Komercijalne banke AD Beograd

205-205818-39
poziv na broj 6003-3550000

Preuzeto sa sajta Crvenog krsta Srbije.

Da ne bih kopirao ceo tekst jer je prilično veliki, posetite stranicu, na njoj ima informacija za uplate iz više zemalja.

http://www.redcross.org.rs/arhiva__2441

DexonDee

Samo moram da dodam da se pojavio lazni dinarski racun Crvenog krsta u Srbiji tako da idite na sajt Crvenog krsta i vidite koji im je racun...