News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Hitno potreban CoD2 org cd key

Started by JaguaR, April 09, 2011, 07:33:55 PM

Previous topic - Next topic

JaguaR

Evo ovako:

Imam nekih 30-tak orgova ali vecina ili su banani ili neko vec koristi , ali provjerio sam samo nekih 15-tak , tako da ne znam sa sve... Uglavnom ako neko ima viska jedan org da mi da u razmjenu za sve ove moje ( 30-35) ,ili za pare(valjda ce bit jeftinije kod vas svercara :super) , ili neki program , nesto itd itd.. Neka se javi.Stvarno bi cijenio pomoc  :) Ako neko bude tako velikodusan i da mi org sredit cu mu ulazak u imbalance clan,,stavit web admina(jer sutra dolazi web),,dat server... itd itd.. Znaci spreman sam na sve jer mi je stvarno potreban..

Vi pomognite meni,i ja cu vama  :yes

Eto,hvala unaprijed..UZIVAJTE  :stoner:

JaguaR

P.S.: org mora biti clean,i da ga niko ne koristi,da nije regan na cb.. a moze i org i ab acc ili kako to vec ide  :) .. I evo dobio sam jos 210 orgova , nisam ni jedan testao,,dat cu i sve njih samo za taj 1 clean,da mogu pikat cb....Valjda ce se od tih sad ukupno 235 naci 5-6 cistih za vas :))

s1k1

Sta si reko da nudis za clean org cod2? :)

JaguaR

Nisam dobro izracunao,imam ukupno oko 290 orgva,testao sam ih mozda 20-25 i neda mi se dalje... Dajem sve njih za 1 clean org da igram cb :),,,, ili one stvari koje sam gore naveo..

s1k1

Ti da igras CB? Ti bre ne znas ni da hodas :P Nista! Nisam zainteresovan :D

JaguaR

Ozbiljno pricam... Ako imas org reci mi da nesto dogovrimo u obostranu korist  :yes  A ako me samo jebes , nabijem te na srednje slovo  :-[

Eskimko

Quote from: JaguaR on April 10, 2011, 01:32:51 AM
Ozbiljno pricam... Ako imas org reci mi da nesto dogovrimo u obostranu korist  :yes  A ako me samo jebes , nabijem te na srednje slovo  :-[
proveri PM

JaguaR


Eskimko


s1k1

Imam, ali posto si me sad uvredio dobices kitu :P Gl u trazenju orga! :)  :clapping2  :stoner: