News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

ENFyzoR - CoD2

Started by ENFyzoR, October 25, 2010, 12:37:40 AM

Previous topic - Next topic

a

a
1 (100%)
b
0 (0%)

Total Members Voted: 1

ENFyzoR

Ime: Stefan
Godina: 16 :||
Mesto stanovanja: Prijedor/Republika Srpska
Xfire: enfi065028383 & kurciccc
Broj odigranih sati: 2300h
Predhodni klanovi: s2010 , Alkosi Gaming, scareddivision , scared-eSports , l4d , mbNETWORQZ , EUKANUBA , EXISTENZCREATIVE , budi , bbc , Fire Eagles , Teslic Gaming , GST'SteelSeries , dRAGE , divx eSp , INVISIBLE , REMEMBER THE NAME .world[rtN_-] , optix , NITROGENETICS , eDef , budaletine , nemogu se sjetiti vise
Razlozi za napuštanje ex-klanova: Inactive,Haxori,Raspad
Svi nickovi do sada korišteni: ENFy
Sadašnji nick: ENFy/ENFyzoR
Omiljeno oruŠ¾je: snip/trench a i ostalo..
Omiljena mapa: lenin,burg,dw
Skill(po vašoj proceni): idk
Org.key: y
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...): nisam igrao puno cb zbog fpsa   :icon_confused: :sorry
CB link: http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=8964865 ovo mi je 4. cb acc prva 3 haxali , evo emailovi : 1.ennfi@hotmail.com 2.enfi.pd@gmail.com 3.ennfi@net.hr i sada ovaj acc 2k10  :icon_grrr:

Trenutno sam u Urban x Clanu , znam raditi u photoshopu , radim vec dugo vremena. :tease2
Edit:stavio sam link od urbana na cbu a ne od mene :S

AlekSerbia

Quote from: ENFyzoR on October 25, 2010, 12:37:40 AM
Predhodni klanovi: s2010 , Alkosi Gaming, scareddivision , scared-eSports , l4d , mbNETWORQZ , EUKANUBA , EXISTENZCREATIVE , budi , bbc , Fire Eagles , Teslic Gaming , GST'SteelSeries , dRAGE , divx eSp , INVISIBLE , REMEMBER THE NAME .world[rtN_-] , optix , NITROGENETICS , eDef , budaletine , nemogu se sjetiti vise
Razlozi za napuštanje ex-klanova: Inactive,Haxori,Raspad
sinovac mnogo bre klanova ovde   :shok sta ti si ovo igrao dok si bio u pelenama  :baby
hmmm vidi Budaletine :D hehe zar si i tamo bio .. razlog izlaska iz Budaletina je bio Inactive ( COper preso na sah :whistling ),Haxori ( da da samo to moze biti Cube :hooray: ) , Raspadheh .. jel je moguce da se cvetic Fikus rascvetao  :cray:tongue2

ugly.fender

Tako  malen ,a lazljivko ....   :rofl

DexonDee

Daj neke radove da vidimo kako radis u photoshopu  :peace:

ENFyzoR

Quote from: ugly.fender on October 25, 2010, 07:40:03 AM
Tako  malen ,a lazljivko ....   :rofl

To je bilo davno mozete pitati Zemu da sam bio u budaletinama tag im je isao *budaletine* zuto crvenim nesto ali tu sam kratko bio :S


ENFyzoR

#5
Quote from: DexonDee on October 25, 2010, 11:32:11 AM
Daj neke radove da vidimo kako radis u photoshopu  :peace:

Ah evo neke imam snimljeno na kompu ovo su samo neki  :hat
























Ovo su samo neki radovi neki stariji kada sam bio pocetnik a neki noviji  :stoner:  :hooray:  :hat

Edit:dodavao sam neke koje sam nasao  :yahoo



DexonDee

Izvini da te pitam sta si ti ovde radio? Isekao si vojnike ( a nisi ih dobro isekao ) i samo si ubaci text i ubacio efekte takodje koristiosi cetkice za PS tako da radovi i nisu Bog zna sta i primetio sam da si na skoro svakoj slici stavio isti effekat teksta i ako zelis da pravis nekome logo a bavis se dizajnom trebao bi da znas da se ni jedan logo ne pravi u photoshopu nego u illustraotru ( vektorski ) to ti je osnovna stvar !

P.S. bez ljutnje... :peace:

ENFyzoR

Ja pravim kako naruce ! a ne kako ja ocu , nit ja biram background ili znak , to vecinom oni nadju na googlu ili deviantARTu pa meni posalju :S znam i ja da nisu nesto ali ja pravim kako mi ljudi kazu :D eto daj mi da za neki klan napravim pa ces vidjeti kako radim ozbiljno i svojim ukusom a ne nekim fushevima :)

DexonDee

Ti napravi nesto po svom ukusu pa posalji da vidimo :) amo ti kazem da se logo nikad ne pravi u Photoshop-u i ako ti neko kaze da se pravi NE MOZE za to sluzi illustrator !

Talijan

ENFyzoRq sam ti slusaj Dexona zna on o cemu prica..  :yes  :ok2

ENFyzoR

 :ne_razumem rekao sam da pravim logoe onako u phtoshopu cisto radi rekreacije i ubijanja vremena i nisam rekao da profesionalno pravim
al whatever tnx na savjetu  :rock3

ENFyzoR

#11
Evo jedan sto sam ja sve sam uradio po mojoj zelji a prijavu sam nasao negdje na nekom forumu...
DexonDee @slobodno kritikuj neljutim se  :clapping  :super  :stoner: :hat  :rofl


DexonDee

#12
Quote from: ENFyzoRq_- on October 28, 2010, 12:26:17 AM
:ne_razumem rekao sam da pravim logoe onako u phtoshopu cisto radi rekreacije i ubijanja vremena i nisam rekao da profesionalno pravim
al whatever tnx na savjetu  :rock3

E pa sto ne skines illustrator pa onda pravi tamo logoe iz ciste reakcije i ubijaj vreme i usput ces nauciti da koristis illustrator i mnogo bolje slike ces praviti i ja nikad nisam mislio da cu raditi kao pro al igrom slucaja jesam  :peace:

ENFyzoR