Ne trazim klan samo zbog predstavljanja da me upoznate bolje nego na serverima

Started by sandokan, September 07, 2010, 01:25:03 AM

Previous topic - Next topic

sandokan

ja sam Milan Mijaljevic iz arandjelovca igram cod jos ihahaj u lanu a sad i preko iptv kod vas imam 19 godina i nikad nisam citao u kanterima nadam se da cete ne prihvatiti brzo hvala adminima u igri sam sandokan ,nekad sam i vendeta91  :baby ako ima neki klan da igra cod ja sam na msn vendetta232@hotmail.com

AlekSerbia

cisto ono da ti ne obrisu post . odradi ovako kako nalaze .. kako svi ostali rade ;)


Igra - nick (Na primer: COD2 - $tring)
Ime:
Godina:
Mesto stanovanja:
Xfire:
Broj odigranih sati:
Predhodni klanovi:
Razlozi za napuštanje ex-klanova:
Svi nickovi do sada korišteni:
Sadašnji nick:
Omiljeno oruŠ¾je:
Omiljena mapa:
Skill(po vašoj proceni):1-10
Org.key: DA/NE
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...):
CB link:

;)

stewzoR

Quote from: sandokan on September 07, 2010, 01:25:03 AM
ja sam Milan Mijaljevic iz arandjelovca igram cod jos ihahaj u lanu a sad i preko iptv kod vas imam 19 godina i nikad nisam citao u kanterima nadam se da cete ne prihvatiti brzo hvala adminima u igri sam sandokan ,nekad sam i vendeta91  :baby ako ima neki klan da igra cod ja sam na msn vendetta232@hotmail.com
Bas kao sto ti je Alek reko,i moj savet,da napravis Xfire www.xfire.com ,lakse ces se snaci u vezi chat-a i tih zajebancija za CoD2

ToTo



ToTo

Quote from: Spinx!! on September 07, 2010, 03:01:46 PM
i ban bolje popio

Sali se chika Spinx. Malo je nervozan zbog neta ovih dana, ali ce zato predstavljati Srbiju u reprezentaciji koja igra Solitere  :rofl :rofl

Spinx!!

Quote from: ToTo on September 07, 2010, 03:40:37 PM
Quote from: Spinx!! on September 07, 2010, 03:01:46 PM
i ban bolje popio

Sali se chika Spinx. Malo je nervozan zbog neta ovih dana, ali ce zato predstavljati Srbiju u reprezentaciji koja igra Solitere  :rofl :rofl


xaxaxaxaxa vala bas ma matori mi igra ko lud to pa mati brate pa zence
a ban je dobio ozbiljan sam :D

$tring

Quote from: sandokan on September 07, 2010, 01:25:03 AM
ja sam Milan Mijaljevic iz arandjelovca igram cod jos ihahaj u lanu a sad i preko iptv kod vas imam 19 godina i nikad nisam citao u kanterima nadam se da cete ne prihvatiti brzo hvala adminima u igri sam sandokan ,nekad sam i vendeta91  :baby ako ima neki klan da igra cod ja sam na msn vendetta232@hotmail.com

Welcome...  :flag_of_truce