News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

YouTube videos

Started by JaguaR, June 08, 2011, 07:26:06 PM

Previous topic - Next topic

JaguaR

Zna ko zasto nemogu gledat ni jedan video na youtube-u?! Kad otvorim neki video vidim sve ono sa strane, komentare itd, ali onaj prozor u sredini u kojem treba da pokaze video je samo crn, neme nikakvi komandi (da pokrenem video pauziram itd...)...ali imaju dole one opcije ''Share'' , ''Download As'' ... !   :rant2: :rant2: :rant2: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :-[ :-[ :diablo :diablo

:suicide

JaguaR

A jucer sve normalno gledao  :D

Filozof

Quote from: JaguaR on June 08, 2011, 07:26:40 PM
A jucer sve normalno gledao  :D
to se i meni malopre desilo mozda nekih 10 minuta nisam mogo da vidim niti da cujem..pesmu..uradio res ..proverio dodatke za firefox..i proradilo ...alli moguce je da je to do Youtube ... :)

Eskimko

Meni crkava drajver za graficku sve radi muzika ide a slika zelena.

JaguaR

Quote from: Eskimko on June 09, 2011, 02:26:01 PM
Meni crkava drajver za graficku sve radi muzika ide a slika zelena.

Pa nemoze ti driver ''crkavat'', jedino mozda ne pase tvojo grafi pa ti dobro ne radi... ako si skino npr najnivje drivere za grafu moze biti da je do toga, jest za tvoju grafu al je ''prejak'' za nju, jednostavno prebrz, pa zato nije uredu.. skini malo stariji driver, koji su ti prije bili..i radit ce.! I meni se isto desavalo... a mozda ti GRAFA crkaje  :)

PS. Na fb sam vidio da mnogima isto nerade youtube videos, ali evo danas su proradili  :super