Da li bi moglo da se ubaci na servere?

Started by ' k e r r, December 30, 2012, 03:57:07 AM

Previous topic - Next topic

' k e r r

Pozdrav ljudovi :)

Video sam na nekim serverima
da ima opcija koja automatski kicka ove shto vredjaju.
Pa da li bi moglo to da se ubaci na servere?
Mislim da bi reshili problem sa nevaspitanom decom, likovima sa kratkim zivcima i raznoraznim indijancima! :)

Bar ce se opametiti kolko tolko...
Pa nek vredjaju kolko god! :)

Tasmara

Ne moze zbog lagova ... Tako nesto rece String ... :/

DexonDee

Mislim da je Cube bio pricao sa Stringom oko toga i mislim da to moze...ali ako lagovi tu prave problem onda jbg...

Tamara dobra karma hahahaha :D

c0C0

Hahaahah evo jedan minus od mene cisto iz ljubavi :) hahahaha

DexonDee

#4
Da je ljubav ti bi dao +

stewzoR


Tasmara


domohomo

Quote from: Tasmara on December 31, 2012, 03:54:05 AM
Quote from: †c0C0† on December 30, 2012, 02:59:58 PM
Hahaahah evo jedan minus od mene cisto iz ljubavi :) hahahaha

:rant2:  ;D
Nitko nikog nije volio, ko što dušo tebe volim ja......

Tasmara


P!ck 'n roll

Quote from: ' k e r r on December 30, 2012, 03:57:07 AM
Pozdrav ljudovi :)

Video sam na nekim serverima
da ima opcija koja automatski kicka ove shto vredjaju.
Pa da li bi moglo to da se ubaci na servere?
Mislim da bi reshili problem sa nevaspitanom decom, likovima sa kratkim zivcima i raznoraznim indijancima! :)

Bar ce se opametiti kolko tolko...
Pa nek vredjaju kolko god! :)
to je server sa opcijom vote for kick, i onda ako vecina izglasa da se kika, on bude kikan, ne mora biti prisutan admin... Mislim da to moze da se ubaci, ali nisam siguran.... Bila je vec prica o tome i String nije hteo to da ubaci... ako vas ne mrzi prolistajte unazad, trazite voting on server ili sl.... pozzzzzzzz :stoner: u svakom slucaju, slazem se, to bi bilo idealno

pacov.

Quote from: Batman on January 04, 2013, 11:07:44 PM
Quote from: ' k e r r on December 30, 2012, 03:57:07 AM
Pozdrav ljudovi :)

Video sam na nekim serverima
da ima opcija koja automatski kicka ove shto vredjaju.
Pa da li bi moglo to da se ubaci na servere?
Mislim da bi reshili problem sa nevaspitanom decom, likovima sa kratkim zivcima i raznoraznim indijancima! :)

Bar ce se opametiti kolko tolko...
Pa nek vredjaju kolko god! :)
to je server sa opcijom vote for kick, i onda ako vecina izglasa da se kika, on bude kikan, ne mora biti prisutan admin... Mislim da to moze da se ubaci, ali nisam siguran.... Bila je vec prica o tome i String nije hteo to da ubaci... ako vas ne mrzi prolistajte unazad, trazite voting on server ili sl.... pozzzzzzzz :stoner: u svakom slucaju, slazem se, to bi bilo idealno
Postoji mod koji kika igraca cim napise odredjenu rijec (u vecini slucajeva to je neka psovka),i igrac nakon toga ne moze uci sljedecih 5-10 min.Vjerovatno je @ker mislio na to.  :)

Tasmara

Quote from: pacov. on January 05, 2013, 02:23:13 AM
Quote from: Batman on January 04, 2013, 11:07:44 PM
Quote from: ' k e r r on December 30, 2012, 03:57:07 AM
Pozdrav ljudovi :)

Video sam na nekim serverima
da ima opcija koja automatski kicka ove shto vredjaju.
Pa da li bi moglo to da se ubaci na servere?
Mislim da bi reshili problem sa nevaspitanom decom, likovima sa kratkim zivcima i raznoraznim indijancima! :)

Bar ce se opametiti kolko tolko...
Pa nek vredjaju kolko god! :)
to je server sa opcijom vote for kick, i onda ako vecina izglasa da se kika, on bude kikan, ne mora biti prisutan admin... Mislim da to moze da se ubaci, ali nisam siguran.... Bila je vec prica o tome i String nije hteo to da ubaci... ako vas ne mrzi prolistajte unazad, trazite voting on server ili sl.... pozzzzzzzz :stoner: u svakom slucaju, slazem se, to bi bilo idealno
Postoji mod koji kika igraca cim napise odredjenu rijec (u vecini slucajeva to je neka psovka),i igrac nakon toga ne moze uci sljedecih 5-10 min.Vjerovatno je @ker mislio na to.  :)

Dap, i ja sam na to mislila. Ima toga na onom madjarskom serveru mustang. Ja pokusala na srpskom jedared, leb im njihov i to znaju!

' k e r r

Bravo pacov to je to :)
Chisto da zna kad sledeci put udje
da treba da bude miran :)

c0C0