News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Matmata, Tunisia

Started by zmaj, September 22, 2007, 03:57:29 PM

Previous topic - Next topic

zmaj

Ova mapa je jako losa za Engleze.
Spawn point za engleze koji se nalazi u maloj ulicici , sa leve strane (gledajuci sa engleske zastave na nemacku) je jako losa pozicija za engleze jer nemogu da izadju iz ulicice ako su nemci imalo pametni oni ce bombardovati bombama to mesto i namestiti se na odredjene pozicije i tada englezi nemaju sanse za pobedu.
Nemci mogu slobodno da kradu i nose Englesku zastavu, sve dok Englezi ne dobiju drugi spawn point. Ili se nekako probiju do svoje zastave.
Molio bih i druge igrace da se izjasne , dali im smeta kada su Englezi na Matmata, Tunisia mapi?

IronC

Ja retko igram sa saveznicima osim ako moram :) tacno je sve to sto si napisao, jer kada ih nemci drze u tom obrucu ovi nemaju sanse ama nikakve...

$tring

Quote from: "zmaj"Ova mapa je jako losa za Engleze.
Spawn point za engleze koji se nalazi u maloj ulicici , sa leve strane (gledajuci sa engleske zastave na nemacku) je jako losa pozicija za engleze jer nemogu da izadju iz ulicice ako su nemci imalo pametni oni ce bombardovati bombama to mesto i namestiti se na odredjene pozicije i tada englezi nemaju sanse za pobedu.
Nemci mogu slobodno da kradu i nose Englesku zastavu, sve dok Englezi ne dobiju drugi spawn point. Ili se nekako probiju do svoje zastave.
Molio bih i druge igrace da se izjasne , dali im smeta kada su Englezi na Matmata, Tunisia mapi?

Nisam primetio da su nesto englezi ugrozeni... na kraju krajeva postoji spawn protect tako da nema spawn ubijanja.......

zmaj

spawn protect?
nisam primetio da me ne mogu ubiti kada se spawnujem.
koliko sec traje taj spawn protect ? ili uopste kako funkcionise?


Inace meni se nikada ne igra ta matmata mapa zbog tog spawnpointa, iuvek pisem mojem timu da se neide u tu ulicicu , a oni ko blesavi svi tamo, i kada pocne taj spawnpoint nemci nam uvek, ali uvek uzmu zastavu i odnesu je do svoje.
tako da mislim da ova mapa nije dobro izbalansirana, i bilo bih lepo da se zameni sa nekom drugom mapom. :)

Citadel of Pain

poznata stvar...
zato ekipa koja igra engleze ne sme da ide u ulicicu...
ali kao sto si primetio uvek ima neki padobranac koji se tamo
muva i na kraju cela ekipa nastrada...

Sauron

Zato bi bilo bolje da se igra do 5 i da se menjaju strane.
Tako bi se dobilo realnije stanje. Svako bi jednom bio britanac.
A i nije tako loša tabla za britance jer imaju tompson :)

$tring

Quote from: "zmaj"spawn protect?
nisam primetio da me ne mogu ubiti kada se spawnujem.
koliko sec traje taj spawn protect ? ili uopste kako funkcionise?

Video si sigurno ZUTI KRSTIC dole svaki put kada se spawnujes... :) Cak mislim i da pise SPAWN PROTECT! :) dok je taj zuti krstic dole, niko ti nista ne moze... traje 2 sekunde..... taman da se snadjes.....  :wink:

$tring

Quote from: "Sauron"Zato bi bilo bolje da se igra do 5 i da se menjaju strane.
Tako bi se dobilo realnije stanje. Svako bi jednom bio britanac.
A i nije tako loša tabla za britance jer imaju tompson :)

Probao sam to.... problem je sto ne mogu da instaliram PAM i PowerServer da rade zajedno.... a opet.... kada sam to stavio, malo je zbrka ko je gde... autobalance i ovako baca kako stigne... jos kad bi ovo stavio........ ax................

A druga losa stvar je kada se formiraju dve dobre ekipe.... i odigra se tabla... ko ce uci u koji tim u sledecoj partiji? Time se ekipe rasturaju posle svake table.... bar je praksa tako pokazala za dva dana rotiranja timova.......

Mykel

Treba ukinuti SPAWN PROTECT, ko babe neke, ulecem u 3icu i resavam, u medjuvremenu se spawnuje neki baban, praznim ceo okvir njemu u grudi, on me gleda mrtav ladan i opici me kundakom, ja popizdim i ocu da razbijem i komp i lika hm koji je stavio spawn fucking protect, GOVNO TREBA UKINUTI HITNO, AAAAAAAAAAAAA

IronC

Quote from: "Mykel"Treba ukinuti SPAWN PROTECT, ko babe neke, ulecem u 3icu i resavam, u medjuvremenu se spawnuje neki baban, praznim ceo okvir njemu u grudi, on me gleda mrtav ladan i opici me kundakom, ja popizdim i ocu da razbijem i komp i lika hm koji je stavio spawn fucking protect, GOVNO TREBA UKINUTI HITNO, AAAAAAAAAAAAA
SPAWN PROTECT je sr.... ja se pojavm oko mene njih vise svi krenu da pucaju ja pucam ali se nista ne desava i kad ih pogodim u momentu kad nestane protect njihov okvir je na pola i caooooo

korisnik2007a

slazem se...Idem ja,on se pojavi ja pucam pola sata,njemu nista samo puca sa 3-4 metka i ubije me....nije fer