News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Ping

Started by lang, June 18, 2010, 04:42:21 PM

Previous topic - Next topic

lang

Da li postoji  sansa da se malo reducira ping na serverima?Jedni igraju sa ukljucenim torrentima ili sta vec ....drugi sa pingom 200-500.I to se desava skoro svakodnevno.Mislim da bi ping trebao biti max 100  :drinks2
izgleda da sam na pogresnom mestu napisao ,xaxaxx :scenic

S-V Nemanja77

moze da se stavi u cfg
ali kod mene na serveru i to preskacu(pojedinci\)
i jedina pomoc je kikovanje od strane admina

Shaggy

moze da konzola...kicka sve sa pingom preko 100..da bi ostali ima uslove za igru.
ko laguje od loseg neta...skida nesto ili glumi budalu...kao humani..ode na garaze...i svima fino.
serveri su takvi kakvi su ..nznm koliko bitange mogu uticati da se malo reducira ping na serv.na neciji net se svakako nemoze uticati :).
promenite provajdera...ili sta znam...gasite download kad igrate..

Spinx!!

Quote from: Shaggy on June 20, 2010, 07:07:23 PM
moze da konzola...kicka sve sa pingom preko 100..da bi ostali ima uslove za igru.
ko laguje od loseg neta...skida nesto ili glumi budalu...kao humani..ode na garaze...i svima fino.
serveri su takvi kakvi su ..nznm koliko bitange mogu uticati da se malo reducira ping na serv.na neciji net se svakako nemoze uticati :).
promenite provajdera...ili sta znam...gasite download kad igrate..

u toku je sredjivanje servera
polako samo polako radi se na svemu ali treba vremena!!!

Shaggy



u toku je sredjivanje servera
polako samo polako radi se na svemu ali treba vremena!!!
[/quote]


+1 :D


jbg...sredjujete ih kad ja prestajem sa codom trenutno radi posla :(

pffff :)

u svakom slucaju podrzavam :D  :yahoo :super

Al_Capone

Bila je cini mi se skripta za kikanje velikog pinga, no ako se ne varam problem je bio, ako ti na trenutak ping se poveca, odmah te kika :D

P.S
Tema nije trebala u cheats sekciju, premjestio sam je u public serveri.

Shaggy

Quote from: Al_Capone on June 20, 2010, 08:56:23 PM
Bila je cini mi se skripta za kikanje velikog pinga, no ako se ne varam problem je bio, ako ti na trenutak ping se poveca, odmah te kika :D

P.S
Tema nije trebala u cheats sekciju, premjestio sam je u public serveri.

hmmm zar ne postoji komanda iz konzole..rcon toola whatever  da automatski kicka sve sa pingom vecim iznad 100 ?

Kad bi se mogao postaviti timer za kick istog vremenskog trajanja kao kada je neko Afk...cini mi se da prebacuje u spec nakon 30-40 sec.
ali ima slucajeva kada nekom ping ide  jednog sec 30 drugo 150..treceg 70 pa onda 400..pa opet 40 i tako u nedogled..
takve bi mogli kickati admini..ukoliko se igraci pozale na doticnog.