News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Friendly Fire :(

Started by brcho, November 22, 2009, 05:48:03 PM

Previous topic - Next topic

brcho

Ovako, imam prijedlog, ne znam jel vec bio ili slicno.. ugl.

Na main i cracku, friendly fire je reflect (pogodis svog igraca i ubijes sebe), vidio sam da dosta ekipe na serveru kuka radi toga, npr bacis bombu i sebe ubijes, pa ako bi mogao biti friendly fire na off kao sto je na vecini pub servera =)

domohomo

Quote from: brcho on November 22, 2009, 05:48:03 PM
Ovako, imam prijedlog, ne znam jel vec bio ili slicno.. ugl.

Na main i cracku, friendly fire je reflect (pogodis svog igraca i ubijes sebe), vidio sam da dosta ekipe na serveru kuka radi toga, npr bacis bombu i sebe ubijes, pa ako bi mogao biti friendly fire na off kao sto je na vecini pub servera =)
neka neka na reflect nek nauce njubovi na radar bogati...... i da se ne prave idioti....

Lider

Da friendly fire dodaje igru na jedan novi nivo. Bez njega bi se moglo uzeti mp44 i samo sarati u masu bez straha da ces ubiti sebe. Bio bi krkljanac u nekim trenutcima.
:bye2

Coyot

Upravo tako , moras malo i razmisljati kad igras , sto kaze dominik koristiti radar  :ok2
FF je neophodan u igrici  :clapping

tihi


Zamisli da je kao na varu,sibnes bombu ubijes troje iz svog tima...to bi tek bio pokolj:)

STEK

Quote from: tihi on November 23, 2009, 09:35:27 AM

Zamisli da je kao na varu,sibnes bombu ubijes troje iz svog tima...to bi tek bio pokolj:)
:ne_razumem

Erwin König

E ovako...

Pošto ovo predstavlja virtualni rat, mislim da se slobodno moŠ¾e izbaciti friendly fire. Meni lično smeta. Naime, taman naciljam nekog HodŠ¾a-wanna-be na mojoj dŠ¾amiji a onda mi ispred nišana mog kurana izleti neki od mojih ne-jebemo-HodŠ¾u-ni-pet-posto saigrača i skenjam sebe. Ako ja umrem neka umre i taj što mi je izletio, jer nisam ja kriv što on ima suicidne namere.

Dakle, friendly fire :thumbdown


I još nešto...

Bilo bi lepo vratiti timer na granate pošto one donose mnoge strateške čari igri.


Vaš presvetli HodŠ¾a Erwin

El Muerte

#7
Frinedly fire se nece ukinuti i to je amin.

Prvo zamislite da dodje neki kreten koji pocne pucati po svojima eto tako jer mu dosadno (admini bi imali posla svaka 2 minuta).A vec imamo prepune ruke posla sa citerima, jos nam samo fale ove budale.
Ili jos gore sto se deshavalo na madjarskim serverima....udje idiot sa aimbotom i pocne ubijati sve oko sebe.....divota nema sta.I tako svaka partija po jedan pacijent.
Drugo ko sto kaze domo neka ljudi nauce gledati radar sto samo doprinosi vecem kvalitetu igre.
Trece, da li iko ovde moze da stavi prst na celo da kaze da bi bilo manje svadja kada se iskljuci FF? Budimo pametni.

Zasto komplikovati kada je ovako bolje lepse i naucite se pucati i bacati bombe tamo gde treba :)

Lider

Mislim da ni Tihi ni ti Murta niste shvatili sta se ovde trazi. Iskljuci se friendly fire, u smislu kad pucas na svog suigraca, da se nista ne dogadja, a ne da on u toj situaciji izgine kao na waru. Znaci totalno iskljucivanje da kad pucas po svojima nikome se nista ne dogadja.
Licno to mi je glupo, kao sto sam i rekao gore, jer spusta igru na jedan nizi nivo.
Pamet u glavu i razmisljate gdje sarate!

zlenzlla

Quote from: Erwin König on November 23, 2009, 03:22:34 PM
E ovako...

Pošto ovo predstavlja virtualni rat, mislim da se slobodno moŠ¾e izbaciti friendly fire. Meni lično smeta. Naime, taman naciljam nekog HodŠ¾a-wanna-be na mojoj dŠ¾amiji a onda mi ispred nišana mog kurana izleti neki od mojih ne-jebemo-HodŠ¾u-ni-pet-posto saigrača i skenjam sebe. Ako ja umrem neka umre i taj što mi je izletio, jer nisam ja kriv što on ima suicidne namere.

Dakle, friendly fire :thumbdown


I još nešto...

Bilo bi lepo vratiti timer na granate pošto one donose mnoge strateške čari igri.


Vaš presvetli HodŠ¾a Erwin

Mene?  :whistling

Kada je bio iskljucen ff na onaj mode kada mozes ubiti svog igraca, a time i sebe bilo je raznih zloupotreba. Evo npr. ja i fikus smo se ubijali medjusobno jer nam je bilo dosadno. Ali ok je to jer smo dobri i ne ljutimo se na to (mada je pica me ubila taman da poentiram, ali nema veze dobio je kundak  :whistling)

A sad mozete zamisliti kakva je tu situacija kada dodje neke budala da smara i tako ubija svoje igrace pre nego poentiraju. Pa sta bi humana guza radila kada mu je dosadno. Pa covjek provede pola dana samo pisajuci kako mu  je dosadno. I jos par takvih pacijenata i sranje na serveru. Ostaviti reflect i kraj price.

spdR

ZlenBla :D i Muerte, niste shvatili sta je trazio... On je hteo da se ukine FF skroz, da ne bude na reflect kako ne bi ubio sebe kad ti neki kamikaza iskoci... Medjutim, to je opet na neki nacin jadno, jer ti kad si iza svojih/svog, sprejash kroz njih i ubijas protivnike, a ti bezbedan, a s druge strane, ako je na REFLECT, bice opet bolja simulacija rata, jer nije kao u waru da ubijes svog pa ode runda, vec ti najebes ako ne razmisljas de rokas.... :D


zlenzlla

Ma shvatili smo mi, nego poenta je u tome da ako se ukine onda je cista makljaza. Uzmes mp44 i samo tuces nasumicno i sve sto mozes pogoditi je protivnik. A ovako moras da pazis jer ako pogodis svog, donji si. Mene svaki dan nekoliko puta ubije ff jer mi neko iskoci ili natrci na bombu. Ali sta sad sa tim.  Sta znaci sto poginete dva puta u danu zbog toga? Zar su vam te statistike toliko bitne

// bitange // Wulle


ugly.fender

Quote from: Erwin König on November 23, 2009, 03:22:34 PM
jer nisam ja kriv što on ima suicidne namere.

ahahahah Erwin  nasmeja  me  do suza    :clapping2

Erwin König

Quote from: zlenzlla on November 24, 2009, 04:10:19 PM
Ma shvatili smo mi, nego poenta je u tome da ako se ukine onda je cista makljaza. Uzmes mp44 i samo tuces nasumicno i sve sto mozes pogoditi je protivnik. A ovako moras da pazis jer ako pogodis svog, donji si. Mene svaki dan nekoliko puta ubije ff jer mi neko iskoci ili natrci na bombu. Ali sta sad sa tim.  Sta znaci sto poginete dva puta u danu zbog toga? Zar su vam te statistike toliko bitne

Pa nema nikakvih problema, druŠ¾e Zlenzlla. Samo kaŠ¾em da mi nekad zasmeta kad mi iskoče ispred kurana za vreme molitve. Ali sam siguran da će se Alah pobrinuti za njih.

P.S. Kad si patku zamenio Mercedesom?  :icon_bad: