Turbo Folk napada bezite HRvati, Bosanci, ceo komasiluk!

Started by Alekre, May 26, 2008, 09:18:06 PM

Previous topic - Next topic

KIKI


zlenzlla

Kakvi seljaci! Ovaj lik je guzeljubac,odnosno supak meraklija  tj. baban Ovo treba brenerom zapaliti!!!  :wah

KaradjordjeII

Brate trebali smo za vreme bombardovanja 99'te napisati na zgradi Pink-a "Ovo je Krusik" pa da bace jedno tonu bombi na nju,to bi sprecilo ovakve pojave i budalastine koje truju mladje generacije jer se u diskotekama nista drugo i ne slusa!

Drill

Kakvi seljaci omg ja ih nikada nisam slusao,a nikad i necu i sve vise ljudi slusa ovo ali zato je za mene techno,pop i malo rocka muzika 4 ever  :happy  :rock3


Funkerman

Najgore od svega sto dodjes u neki club i """"""dj""""""""" pusti ovo i uzivi se   haahahahah,znaci koma ...ne znas kome se vise smijati njemu ili pjesmi

House 4ever

Zver

U kakve ti to klubove ides ? :suicide  dodji u gerilu da cujes sta dj pusta :whistling

zlenzlla

Quote from: Zver on April 30, 2009, 08:50:08 PM
U kakve ti to klubove ides ? :suicide  dodji u gerilu da cujes sta dj pusta :whistling

Cim prvi put dodjem u NS dolazim tamo da vidim tu cuvenu Gerilu.  :drinks2 Gdje se nalazi?

Zver

U dunavskoj, sami centar ili mozes i sa riblje pijace da dodjes

Funkerman

Quote from: Zver on April 30, 2009, 08:50:08 PM
U kakve ti to klubove ides ? :suicide  dodji u gerilu da cujes sta dj pusta :whistling

Ma to ti je jedini nazovi club u gradu..ostalo jos gore....inace iz Doboja sam...Jedino sto ans izvlaci jeste sto Fedja Knajdl ,jdan od najboljih u Bosni dodje svaku 2. subotu,pa tu bude prejako

zlenzlla

Eh kad se samo sjetim onog divnog vremena kada je kod nas radio "Geto" i kada smo tu izlazili. Nikada necu zaboraviti ono vece kada su dosli Holly Moses. E to je izlazak bio.  :rnr :rnr :rnr

nOoB