News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

WoW (Private) - molten-wow.com

Started by Lighta, January 21, 2012, 03:23:32 PM

Previous topic - Next topic

Lighta

Pozdrav ljudi,
1. Februara 2012 na molten-wow.com izlazi Cataclysm Server -Greymane. Mozda je vec nekima poznato da je molten najbolji Private WoW Hoster na svijetu - barem sto se tiche populacije i kvaliteta usluga.
Posto se radi o Private Serveru - svaka registracija i igranje na serveru je besplatna.

Postavljam ovo u nadi da nadjem jos saigraca koji ce 1.Februara krenuti na Greymane Realmu - pa ako ima zainteresovnih neka se jave na ovom Topicu

Exitsrb


stewzoR

Ja pocinjem isto ...posto svi pocinju od lvl 1 (znaci nema realm transfera) bice navala...treba mi arena partner unapred :P
aiming top 5 > r1

Lighta

eh super ... fakat biti ce prejak server - samo biti ce uzasna navala !

Ne znam kako vi stojite ja cu biti Horda , Troll/Orc Hunter ...

Dzoni!!!

Nisam fasciniran Cataclysmom,zapravo prestao sam da igram WoW 2 meseca nakon sto je izasla,pricam o original serverima.Sad pitanje je da li je to zbog same Cataclysme ili bi mi svejedno dosadio.Probao sam sad skoro 7 dana free sto sam dobio na mail,ali nisam odigrao vise od 10h,sakupio maksimum onih poena za 1 nedelju u roku od 2 dana,u raid-ove nisam mogao zbog loseg gear-a i prosto nisam znao sta da radim...
Ipak mozda navratim na molten da vidim kako su odradili server

stewzoR

ja krecem s human ret paladinom kao mainom,pa cu kasnije videti blood dk da izlvlujem

VIP.er

Nisam dosad igrao Wow pa nemam nikakvo iskustvo, ali sam se dogovorio sa 2 drugara da krenemo zajedno Cataclysm kad izadje taj server pocetkom februara, tako da cu i ja verovatno igrati.

Exitsrb

ne znam dal ce biti navale il nece biti nije mi ni bitno danas sam uzeo premium tako da za mene nece biti guzve,ja pocinjem sa rogue worgen

Lighta

jel nije vazno koliko uplatish ili kako to ide ... ima li kakvg vremenskog ogranicenja

Exitsrb

Quote from: Lighta on January 22, 2012, 07:51:11 PM
jel nije vazno koliko uplatish ili kako to ide ... ima li kakvg vremenskog ogranicenja

jok uzmes uplatis najmanje sto moze i imas zauvek premium,premium ti omogucava da preskocis queue i da pises sa drugom frakcijom itd