News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

help smrc :(

Started by zeleni noob, February 14, 2010, 08:44:33 PM

Previous topic - Next topic

zeleni noob

trazio po netu tdm i nade jedan...konektovo se fino...poceo je download mapa sa njihovog servera...kada sam usao ne mogu da se pomjeram...reko mozda je do njihovog servera..izadem konektujem se na bitange server nece ni tamo...izbrisem igricu i ponovo instaliram i nece opet da se pomjera...nekad kad drzim duze slovo''w'' malkice se pomjeri unaprijed i opet stane...da i kad je zavrsila instalacija pise da mi nije instaliran msvcr80 sto nije bilo slucaj kada sam prije instaliro cod 2 sa istog cd-a...nadem navedeni na netu kopiram u cod 2 folder,,opet nece....znal iko rjesenje?ili da predem opet na dotu :)

kordoba

Ako iko zna-Zver zna... ali iznesi problem u HELPDESK  :hmm

Zver

Prvo, skini sa interneta komplet igricu sa drugog izvora, iskopiraj je na hard disk, u jedan folder, odatle pokreni instalaciju, pa javi kako je proslo.

kordoba


AlekSerbia

Strasan je ovaj Zverko . Sta sve ima u Njegovoj glavi ;D  :clapping2

Zver

Ovo je samo korak jedan (ali mi zvuci kao corrupt instalation).

Eskimko

Ja mislim da znam sta te zeza,i meni se tako pre desilo,ne znam sta je virus ili nesto drugo,ali jedino resenje ti je da oboris windows,i posle ce da ti radi 100 %

SOLID

Verovatno si iso normalan uninstall za igricu..... a kada tako ides uvek ti ostanu  jos po neki modovi u folderu..... zato psle takve uninstalacije moras i dodatno obrisati ostatak fajlova rucno....


kordoba

Quote from: |KingSerbia|Alek on February 16, 2010, 03:43:34 AM
Strasan je ovaj Zverko . Sta sve ima u Njegovoj glavi ;D  :clapping2

Ma da... Covek pored svega stize svima da pomogne....  :super
A znanje ne komantarisem  :worth

zeleni noob

hvala...
otkrio sam problem...virus je u pitanju koji pravi probleme sa tastaturom...takve probleme da poludis dok pises nesto sa njom...mokar sam bio dok sam napisao prethodni post...
skeniro komp,izbriso virus i sve ok....

Eskimko

Quote from: zeleni noob on February 18, 2010, 06:33:40 PM
hvala...
otkrio sam problem...virus je u pitanju koji pravi probleme sa tastaturom...takve probleme da poludis dok pises nesto sa njom...mokar sam bio dok sam napisao prethodni post...
skeniro komp,izbriso virus i sve ok....
pa sta sam ti rekao?   :tease :tease