News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

HOTEL626

Started by Staljin, December 26, 2008, 09:18:54 PM

Previous topic - Next topic

Staljin

http://hotel626.com/    Ovo morate probati! Nema downloada,samo reg i PILAJ.

zlenzlla

Obavezno probajte, zna covjek o cemu prica.  :happy

Podpredsednik

Ja sam je presao juce, sve do kraja sam se pitao sto mi je trazila aktivaciju kamere i onda sam se prepao. Neka probaju i ostali, necu reci u cemu je tajna! :)

~LoneWolfs~Extreme

Jako lijepa igrica toplo preporucujem svima

potpredsednik Rambo

e odlicno. aj ti sefe meni objasni kako da predjem nivo kad je potpuni mrak...i kaze mi klikni na svoju sliku ili na vrata kako bi pronasao izlaz. ja ama bas nista ne vidim...mozda je svjetlost losa na laptopu ali ja ne vidim bijele macke tamo.
Help? Anybody? Somebody?

Podpredsednik

Moras da pratis odakle ti dolazi zvuk i da se okreces u tom pravcu, ja sam iz prve presao, samo sam vrteo misa po stolu!

zlenzlla

Quote from: potpredsednik Rambo on December 29, 2008, 08:18:03 PM
e odlicno. aj ti sefe meni objasni kako da predjem nivo kad je potpuni mrak...i kaze mi klikni na svoju sliku ili na vrata kako bi pronasao izlaz. ja ama bas nista ne vidim...mozda je svjetlost losa na laptopu ali ja ne vidim bijele macke tamo.
Help? Anybody? Somebody?


Mogu li ja? Nadji sliku hodnika ili svoju sliku ako si se slikao. Ako nisi, onda nadji sliku hodnika i klikni  na nju.

Predsednice, aj reci nama koji nemamo kamere. :)

Podpredsednik

Pa kad izadjes iz mraka dolazis do prostorije u kojoj su na striku okacene fotografije raznih ljudi (kao fotografi kad suse slike u mracnim prostorijama), pokusavao sam da resim zagonetku i na jednoj fotografiji u pozadini sam pronasao sebe, bas je trip kad se udubis, najezio sam se u momentu!!! :)

DiDaN

 :shok :shok :shok :shok    ovo je horor igra...............aaaaaaaaaaaaaaaaaa...........ne bi ga je....o  :shok

zlenzlla

Predpostavio sam da je to u pitanju. Ovo je kao The Cube. :)

Mykel

Ma istraumirao sam se, idi u q. Izasao posle 3 nivoa.  :shok

m.shadows

joj jako je strasna za mene ja sam 98!!

Drill

A ljudi ovo pise da je samo otvoreno nocu i ne izgleda kao posebno strasna igra  ;D

Drill

E ljudi ja sam je zavrsio malopre i igrica je do jaja al meni nije strasna uopste  8) ja sam '97 cisto da znate  :)

spdR

Ja ovo dao drugu iz razreda da igra i on ode da proba.Kad ono on mene zove na XF i mi pricamo...I samo cujes dok igra svako 10 sec vrisak :) I normalno nakon treceg nivoa izaso ^^

* ThE JoKER *

msm igra je   :yahoo,ali koje su komande osim misa ? znaci igra je vredna prozivljavanja  :super

- Reaper -


// bitange // Wulle

A looool otkad je ovooo....odavno je ova igra, a izasao je pre neki dan novi hotel626 pod drugim nazivom....i evo uzivajte http://asylum626.com/

- Reaper -


C[0]F!

auuuuuuuuuuuuu....ja ugasio svetlo stavio sluske,odvrnuo na najjace i....  AAAAAAA  xD   :flag_of_truce   8|

Mustang.

Jel ima ovo kakve veze sa godinama?! Posto nece da mi pokrene, a trazilo me da se logiram na facebook, a odande mogu uzet dan rođenja.  :icon_question:

// bitange // Wulle

Hahahah pa naravno da ima, moras imati najmalje 18 god. Ukucaj neki datum npr 11.11.1991  ;D

Eskimko

mene ste nasli da z....

FilipV

Ja uopste nisam stavio datum rodjenja i nemogu da udjem!!!! Covece nemogu uopste da se registrujem!!!! Ako ima neko ko neigra vise da mi da njegim login plz!!!!

UltimA

Daj ba ja ne znam kako se rega jbte :)) sta je ovo sve ja napisem email pw ukljucim kam mic napise 90 god i ne znam de ima reg nije mi citava stranica ocitana uopste omg -.-' :omg:  :no