News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Modern warfare 2 nije Call of Duty

Started by $tring, April 03, 2009, 05:29:33 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Potvrdjen je datum izlaska novog Modern warfare 2. Kako je najavljeno, igra će se naći u prodaji 11.novembra 2009.  Š okantna vest za sve ljubitelje Call of Duty serijala je da ovo neće biti Call of Duty 6, pošto su autori odlučili nakon velikog uspeha Modern warfare (Call of duty 4) izdaju novi deo bez predhodnog  'Call of Duty'. Koliko će ovo biti uspešan potez, i da li ćemo moŠ¾da ugledati Call of Duty 6 sledeće godine, vreme će pokazati.

Novi trailer mozete pogledati ovde : http://modernwarfare2.infinityward.com/


IronC


vasili


~LoneWolfs~Extreme

cod2-120fps cod4-70fps cod5-15fps cod6-necu moc ni instalirat lol :yahoo :yahoo

Shooter

A mozda su to uradili da bi izbegli poreze ili tako nesto,mada po mom misljenu los potez.

$tring

Quote from: Shooter on April 03, 2009, 09:52:03 PM
A mozda su to uradili da bi izbegli poreze ili tako nesto,mada po mom misljenu los potez.

Ma verovatno ljudi prave potpuno novu igru pa je malo sumanuto da je zovu Call of duty... :) Svi ce znati po imenu sta je to... e sad, ne bi me cudilo da se developer team podelio na one koji ce razvijati COD5 i nastavke i ove druge koji ce razvijati Modern Warfare. Treba sacekati igru pa tek onda suditi, u svakom slucaju... :)

vasili

Quote from: ~LoneWolfs~Extreme on April 03, 2009, 09:51:32 PM
cod2-120fps cod4-70fps cod5-15fps cod6-necu moc ni instalirat lol :yahoo :yahoo

cod2-91 cod4 20 cod5 se nemoze ni pokrenuti :D...a cod6 ni da primirisem :D

spdR



Belick

stan: cod2 250 fps cod4 125 fps i cod5 ne mogu da igram online jebe me neki patchevi
brdo: cod2 50 fps cod4 ne mogu instalirati cod5 ni da zamislim

SALTSTONE

   Pa na onom trejleru se nista ne vidi....tako da je rano da sudimo .....treba ih sacekati da otvore karte....btw....svaki nastavak Call of Duty je izuzetno optimizovan....i ne zahteva neke posebne konfiguracije da bi mogao normalno da igras.... 8)

spdR

nisi u pravu...cod5 nije...dok cod4 je NAJBOLJE optimizovan kad sam ja sa 9550 i sve low (fps cfg,reza detalji sve skoro min) vukao oko 50 fps...125 kad gledam u nebo :D...cod5 je ocajno optimizovan !

SALTSTONE

            jbg...drugar meni radi skoro isto......oko  250fps, .....mada jeste malo zahtevniji od COD4 sto je i normalno.....pa bilo bi smesno da mozes na masini predvidjenoj za COD2 koja je i uzeta u to vreme,  da igras sledeca 2 nastavka sa super frame rate....Verovatno se na slabijim masinama osetnije primeti ta hardverska nemoc :drinks2

SC_General

ovo je zvanican youtube kanal IW-a
http://www.youtube.com/user/InfinityWardChannel

tamo stoji za ime video trejlera Call of Duty:Modern Warfare 2
A citao sam negde da ce ipak biti ime Call of duty uz naslov igre  :mahanje

HotStep

#14
Pozdrav!
Dali ce ostati ime u igri call of duty ili ne sasvim je vise nebitno.Ono sto sigurno znam i sto sam procitao a vezano za cod igre je sledece:
Modern warfare dobija svoj nastavak tacno onog datuma kojeg je String pomenuo 10.11.2009 sto je mala promena u odnosu na ostale predhodne delove call of duty-ja koji su izlazili 11.11. na dan ratnih Veterana USA.Medjutim i to je sasvim nebitna stvar.
Ono shto je mozzda najbitnije je sledece: Infinty team se nikada vishe nece vratiti na pravljenje igara sa tematikom WW2.Ovo sam procitao u casopisu Gejmer (broj koji je najavio cod5-nesecam se koji mozda iz Novembra 2008) a tekst se odnosi na najavju glavnog bosa iz kompanije ActaVision sa tada najaktuelnije velikog sajma iz sveta Gejminga (mislim da se radi o Zenevi ili tako neshto) gde je on rekao da je u toku stvaranje igre Modern Warfare 2 i da ce biti neshto shto ce pomeriti standarede svih dosadashnjih igara ovog tipa te da ce u potpunosti biti neshto sasvim sasvim novo i fenomenalno.Interesantno je da se pritom nijedamputa nije osvrnu da spomene cod5 igru iza koje ova kuca takodje stoji i koja je bila na pragu svoje premijere 11.11.2008.
Sto se tice samog naziva Call Of Duty mene ce uvek prvo asocirati na WW2 doba i svo ono vreme koje sam proveo igrajuci je.Veoma je dug period protekao od momenta kada sam osnovao =EUnet Army Clan= koji ove godine u Julu proslavlja 5 godinu ON Line postojanja.
Nazalost sve ima svoj pocetak i kraj pa tako i moje prisustvo na COD2 sceni koje se zvanicno zavrsilo 20.12.2007 godine.
Danas moje vreme za gejming usmereno je samo na igru Modern warfare a iscekujem i to cudo zvano Modern Warfare 2.
Licnog sam mishljenja da neki sledeci nastavak iz serijala Call of Duty ili Modern Warfare za mene nece vishe postojati jer idem u zasluzzenu penziju (hahahaha) a i nadolaze neki novi klinci zar ne?
Pozdrav svima!

spdR

Valjda cu do MW2 uzeti novi komp,pa ce se to igrati od pocetka :)
CoD2 je jedan jedini - i neponovljivi...