News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Call of Duty: Modern Warfare 3

Started by ludi livnicar, November 26, 2011, 07:32:47 PM

Previous topic - Next topic

ludi livnicar

Hajde da vidimo ko je probao igru i kakvi su utisci.

ludi livnicar

Kasno sa m video da vec ima tema tako da ovo moze da se brise

ZvjezdicaSmrri


Zele

 xf: croi1  sve igre 15-20 eur i mw3

ZvjezdicaSmrri

e zasto se svi ne skupimo i ne kupimo mw3 al meni treba nov komp

zacy

Zdravo!
Ovako, ja sam počeo igrati igricu i nemam namjere ići na drugu. Jednostavno rečeno: "Igra je savršena"! Kada sam počeo igrat igricu, to je bilo na pubovima i to nekih 1-2 h maximalno. I to mi se baš i nije svidjelo, pa sam probao ESL igrati. Tu mi je bilo puno bolje. Bio je promod i normalno igralo se tko prvi do 13 ( 12 - 12 ), a ne kao na pubu di je maximalno 6 rundi i onda se mijenja mapa + avioni, helikopteri i sve te gluposti koje otvaraš kako prolaziš levele. Imam odigrano 200h igrice i tih 198 h samo ESL ništa drugo ( nikakav pub i to ).
Sviđa mi se kod ESL, jer imaju jako dobar anticheat i svako malo dođe na mail da su ulovili citera + dobije se lijepo ban i esl šalje odmah Activision-u da zatvori od toga accaunt i gotovo je. Mora se kupiti nova igrica za 50 â,¬ ako Š¾eli dalje igrati igricu.
Drugo što mi se sviđa, nema djece koja whinaju i psuju. Tijekom igre nema pisanja na slovo T i nitko se ne dere na Z.
Treće su oruŠ¾ja. Po meni su jako dobra i sviđaju mi se. Sve je kod njih dobro, naravno na promodu.
Nešto za kraj!
Preporučio bih vama da počnete igrat tu igricu i lijepo se zabavite u normalnoj igri, a ne kao u CoD2 i CoD4.

Lijep pozdrav!  :D