News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

GARAGE to EXTREME?!

Started by $tring, August 23, 2008, 01:51:46 PM

Previous topic - Next topic

$tring

:) Sledeca tri dana je promocija EXTREME servera koji je dignut na adresi gde je ranije bilio GARAGE server (80.74.160.88:28961).
GARAGE server ce ponovo biti online a EXTREME na svojoj staroj adresi (80.74.160.88:28971)...

Sve ovo smo uradili cisto da probate EXTREME mod i Capture the flag back...

VIP.er

Ma ovo je ok koliko vidim, prvo nema ekipe na garage koji je glup server po meni, drugo ekipa ce se vise igrati na extreme

zlenzlla

Bezveze. Vidili smo svi koliki je odziv bio na extreme serveru! Uvijek prazan! Zasto onda to forsirati?! Ljudi hoce klasocan COD2 sto se vidi po posjecenosti Garaze i Main servera. Zato je sad Garaza poluprazna, a na Main se ne moze ni uci! Ali dobro, posto je u pitanju samo trodnevna promocija... Pozzz :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr

$tring

Quote from: zlenzlla on August 23, 2008, 02:15:42 PM
Bezveze. Vidili smo svi koliki je odziv bio na extreme serveru! Uvijek prazan! Zasto onda to forsirati?! Ljudi hoce klasocan COD2 sto se vidi po posjecenosti Garaze i Main servera. Zato je sad Garaza poluprazna, a na Main se ne moze ni uci! Ali dobro, posto je u pitanju samo trodnevna promocija... Pozzz :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr

Stvar je u tome da ljudi nece ni da probaju pa samim tim i ne znaju da li im se nesto svidja ili ne. Ista stvar se desila nakon sto je MAIN ugasen - niko nije isao na PAM... nakon sto je PAM postao MAIN, sve ok... Bitna je bila ta adresa i da se nesto zove MAIN. Tako je i slucaj sa ovim. Prazan je EXTRME bas zato sto ljudi po default-u idu na MAIN i GARAGE server. Ne zaboravite da je GARAGE server od kada je napravljen MESECIMA bio prazan, a MAIN pun ceo dan. Ovo je cisto da ljudi probaju CTFB (za koji garantujem da 99% ljudi nije nikad probalo, ukljucujuci Viper-a koji je najglasniji protivnik extreme-a). Meni je konkretno Capture the flag back bolji od klasicnog CTF-a. Nekako je vise fer.

Slicna stvar se desila na GARAGE... postavim novu malu rusku mapu... kad ekipa 'eeeeee, menjaj ovo..... ovo je sranje......' .... igrali su 2min. Kako znas da je mapa losa ako je igras 2min?

A opet sad druge strane ima ljudi koji su odusevljeni EXTREME serverom i rado bi se igrali ali je prazan. Pa evo sad nije prazan.... :)

$tring

Quote from: VIP.er on August 23, 2008, 02:14:27 PM
Ma ovo je ok koliko vidim, prvo nema ekipe na garage koji je glup server po meni, drugo ekipa ce se vise igrati na extreme

Pa da... to je i cilj... Da postoje 3 podjednaka servera i da se igras gde hoces... a ne da je jedan prazan samo zato sto po default-u ljudi idu na MAIN+GARAGE. Da se sutra pojavi PAM 5.0 i ja ga stavim na MAIN 2 server, sta mislis koliko bi ljudi doslo? Ti i jos dvojica verovatno. Sta god da je, i koliko god da je dobro...

VIP.er

#5
Ma nisam ja protivnik extrema, kontam ja da on ima svoje dobre strane, samo meni se licno ne svidja, sto ne znaci da ako se meni ne svidja ne sme ni drugima. Zato sam i realno lepo rekao, ostavi ovako, jer ce ekipa imati 2 servera na koji dolaze redovno- main+extreme- koji ce biti puniji nego pre ( mislim na extreme)

BloX

sto se mene tice, vrijeme dok su bili garaŠ¾a i main online, sa dimom...dakle prije otprilike 3 mjeseca je bilo jebeno...milsim da nema smisla gasiti garaŠ¾u jer je ocito da ljudima paše...ili garazu isto prebacite na pam pa da se boduju main i garaza pod jedno, a ne tdm/dm server i main...tdm je ionako uvijek prazan :hmm :hmm

VIP.er

Nije istina da je tdm uvek prazan

BloX

dobro ispricavam se ...igraju dvoje ili troje

*SPARTANAC*

Extreme server RULZZZZZZZZzzzzz  :D

Sto se tice TDM servera, naleti neki put grupica pa bude po 10-15 ljudi....al da ne pricamo napamet pogledas statistike pa kazes http://www.gametracker.com/server_info/80.74.160.88:28963/
sto se mene tice to treba da se izbrise jer je to slicno ko CTF, sto znaci nema potrebe za tim....EHH KAD BI SE UBACIO NEKI MODOVAN SD SERVER............ :icon_confused: :hmm

pozdrav....

husky

E to to. SD server umjesto TDM. TDM je isti k. ko ctf, samo sto nema nikakvog cilja u igri.  :||

Dakle, uveli ste ovaj pam ctf i jedino sto bi trebalo promijeniti je da limit nije 20 nego 10 ili max 15. ako je moguce. Jer doci do 20 nije moguce, osim ako su protivnici katastrofa i na serveru se odvija masakr jednog tima.

Extreme forsirate, ja ne volim taj mod jer stvara neke lose navike, ali ko voli nek izvoli.

E sad, ostaju ex garage i tdm.

Za garage predlazem da se vrati kako je prije bilo, plus da se vrate bombe na drzanje.... ukratko, da se uvede sve sto je zadnjih godinu dana drzalo bitange servere unikatnima (tobruk, dim, bombe na drzanje, 1 bomba po oruzju, no snip....), i da se tako ostavi. Taj server nikad nije bio prazan i steta je njega micati.

A nepopularni tdm, da zamijeni SD. Napokon da i to pocnemo. Da ljudi nauce igrati, jer vidim da se i string zali da "ne zna", hehe.

Spreman sam i modovati jedan ako treba, garage ako moze. Meni je to ultra server i zao mi je ako se ukine, manje volje imam za igru na ostalima.

BloX

vidite vi kako haski zna sto se trazi :wah :wah u potpunosti se slazem :drinks2

clumsy

ja bih totalno izbrisao garage sa servera... glup je server.

Al_Capone

Husky-u ni Aristotel nije ravan.

I ja sam za da TDM zamijeni SD a GARAGE zamijeni EXTREME...

$tring

Quote from: husky on August 24, 2008, 11:00:01 AM
A nepopularni tdm, da zamijeni SD. Napokon da i to pocnemo. Da ljudi nauce igrati, jer vidim da se i string zali da "ne zna", hehe.

Spreman sam i modovati jedan ako treba, garage ako moze. Meni je to ultra server i zao mi je ako se ukine, manje volje imam za igru na ostalima.

Garage cemo vratiti naravno. Ovo je samo pokusaj da ljudi makar probaju EXTREME. Pa sad, neka se igra gde ko voli. A sto se tice ideje SD umesto TDM, to i nije lose. Naravno ako ce se ljudi igrati. Mozemo probati jedan mesec tako da drzimo pa da vidimo.

potpredsednik Rambo

Deder da i ja kazem koju nakon sto sam juce na "prevaru" probao extreme...
Odlicna stvar!
Sama igra je mnogo usporenija, nema bas toliko bezglavog trcanja, valja vratiti zastavu i sl.
Artiljerija koja grmi okolo, sirene koje se cuju pred to stvara fantastican utisak i dodatno pojacava ambijent. Stvar sa cinovima i novim mogucnostima koje dobijas sa njima je fenomenalna.
Iskren da budem, ne shvatam zasto se vodi ovolika diskusija oko nekih stvari... garage je po meni server za izivljavanje, trcanje i nabijanje statistike. PAM je ozbiljnija stvar, ni meni nije bilo lako da se naviknem da vise ne padaju kao muve odnosno poslije prvog metka ali sam navikao.
Extreme je posebna prica...vjerovatno mi se ovoliko svidja zato sto je nov.
Oko tog dima se vodila tolika polemika a dim 50% ljudi i ne vidi i onda te rokaju kroz njega.

SD niko nije igrao dok ga je bilo. Znam to jer sam i sam pokusavao nekoliko desetina puta da nahvatam nekoga sa kim bih igrao.
String i kompanija... po meni radite tacno onako kako treba. PAM ste uvodili na mala vrata pa nije proslo.
Uvedite i extreme na isti nacin kao pam...znyaci 28961 i nek ostane tako. onda cemo videti pravlje ljubitelje garage servera...i njegovu posecenost.
poz,

clumsy

ma string ne treba ti garage server... sto bi imao dva CTF servera samo drugim modovima? ko hoce da igra klasican CTF ima main i nema dileme.

preko garage stavis extreme, onda SD u PAM modu i TDM u PAM modu... mislim da bi to bilo ok. 4 . servera na kojima bi ljudi igrali... nebrojeno puta ekipa igra na jebenoj garazi a main bude prazan. sve zbog lakoce i nabijanja stats sto kaze cika Rambo

SOLID

Dajte ljudi garage je bila dobra za neke, a vidim za neke i nije (nije bilo lose izivljavati se na laksi tip igre)....ali ovako nikako ne ide samo sa MAIN serverom...
Evo igram ga vec 3 dana i uvek je pun, sto uopste nije lose...ali uvek jbn laga to jest. secka...
Aj napravite dva PAM servera koja bi se bodovala na jednoj statistici, od po recimo max 16 igraca... posto vidim da ste povecali broj igraca na MAIN ukidanjem GARAGE ali brate puno laga.... :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr:

A extreme necu ni da pominjem...  :icon_lol:

tihi

 Extreme je odlican ,cak stavise skoro kao nova igra,i mislim da bi trebao ostati. Jedinu zamerku imam na nebalansirana oruzija kod swaba i Allys (allys imaju bazooku i 30 cal,svabe nista slicno)

Nina

Extreme je odlican i treba da zameni Garage (iako na Garage jedino mogu da igram sa mojim bednim PING-om)...Sa Extreme budem cesto izbacena uz neku poruku "Inpure cilent detected....",to cu morati da resim.Malo mi se ne svidja izbor oruzja na Extreme.Inace svidja mi se opcija biranje first and second weapon.

Inace mislim da je SD server nepotreban.Imali smo ga par meseci i nikad na njemu nije bilo nikoga.TDM se takodje retko igra,ali daleko cesce nego sto se igrao SD.Zato mislim da sve treba ostaviti kako jeste...samo Garage zameniti Extremom. :party2

Lun

Par predloga s moje strane:
- zbog nostalgičara da se promeni ime garaŠ¾i u Extreme.  :wink:
- bazuka i 30-ka bi bolje bilo da se sklone
- razdvajanje Main i TDM statistika u slučaju da ostanu 3 servera
- da se izbaci TDM sa Extreme mod-a i ostane samo CTFB + SD sa mogućnosti izbora vrste igre

Pretpostavljam da bi manji lag bio ako se smanji broj servera a vidim da društvo polako prihvata i Extreme. :)

:hat :hat :hat

BloX

nema svrhe davati prijedloge...bitange ce odlucit o tome kako ce i sto ce!!! Ja bi htio main i garage na istom statsu( na pamu naravno )
a i zelja mi je da se pojavi //bitange// sd only server...mislim da bi ekipa dolazila kada im dopizdi ctf :happy :happy :happy

jape

Quote from: Nina on August 24, 2008, 07:41:07 PM
...Sa Extreme budem cesto izbacena uz neku poruku "Inpure cilent detected....",
Hmm, i meni se ovo desava, i Vuletu mislim. Probao mi je drug poslati svoj fajl, da zamenim, ali opet isto... neko resenje

zlenzlla

Vi bi svaki dan nesto mijenjali! Daj ostavite Garage kakav jeste i gotovo! Otkad je Garage presao u Extreme, na Main je prakticno ne moguce uci! A Extreme, tj. Garage poluprazan. Ima mnogo ljudi koji ne vole Garage, ali ih ima isto tako puno koji vole. Zato ne mijenjajte Garazu!  :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr

SOLID

Quote from: zlenzlla on August 25, 2008, 01:44:24 AM
Vi bi svaki dan nesto mijenjali! Daj ostavite Garage kakav jeste i gotovo! Otkad je Garage presao u Extreme, na Main je prakticno ne moguce uci! A Extreme, tj. Garage poluprazan. Ima mnogo ljudi koji ne vole Garage, ali ih ima isto tako puno koji vole. Zato ne mijenjajte Garazu!  :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr
Bas tako!!!  :wah :wah :wah :wah

ToTo

Ponedeljak, pola sedam uvece. Na mainu 22 coveka, a na extrem serveru 11, pa sad ti String vidi sta narod zeli da igra. Jebes sve price o dimu, vidi ga, ne vidi ga, itd, varijanta sa SD uopste nije losa, a  extreme je po meni promasaj. Zato i kucam ovo jer ne mogu da udjem na main, a na extreme necu.  :icon_grrr: :icon_grrr:

zlenzlla

#26
Quote from: ToTo on August 25, 2008, 08:21:58 PM
Ponedeljak, pola sedam uvece. Na mainu 22 coveka, a na extrem serveru 11, pa sad ti String vidi sta narod zeli da igra. Jebes sve price o dimu, vidi ga, ne vidi ga, itd, varijanta sa SD uopste nije losa, a  extreme je po meni promasaj. Zato i kucam ovo jer ne mogu da udjem na main, a na extreme necu.  :icon_grrr: :icon_grrr:

I uglavnom je tako. Da su ljudi htjeli extreme, otisli bi na vec postojeci extreme. A ta prica o tome da nece da igraju tamo jer nisu ni probali, pada u vodu. Vecina nas zeli klasican COD2 i zato smo uvijek na garazi ili main. I najbolje bi bilo da se ukinu statistike, ali to je neka druga prica. Dajte glasanje za to pa da vidimo kakvo je misljenje. :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr

Podpredsednik

Igrao sam danas, skoro ceo dan na EXTREME serveru, jeste sve to super....bilo mi je dosta zanimljivo. Ali posle nekog vremena mi je malo dosadio, pa sam izgubio zelju da igram, i sad moze da prodje par dana da ga ne igram uopste! To mi se za godinu dana igranja nije desilo sa ostalim serverima!

zlenzlla

Quote from: Podpredsednik on August 26, 2008, 03:06:07 AM
Igrao sam danas, skoro ceo dan na EXTREME serveru, jeste sve to super....bilo mi je dosta zanimljivo. Ali posle nekog vremena mi je malo dosadio, pa sam izgubio zelju da igram, i sad moze da prodje par dana da ga ne igram uopste! To mi se za godinu dana igranja nije desilo sa ostalim serverima!

Upravo tako!  :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr

Erwin König

Quote from: Podpredsednik on August 26, 2008, 03:06:07 AM
Igrao sam danas, skoro ceo dan na EXTREME serveru, jeste sve to super....bilo mi je dosta zanimljivo. Ali posle nekog vremena mi je malo dosadio, pa sam izgubio zelju da igram, i sad moze da prodje par dana da ga ne igram uopste! To mi se za godinu dana igranja nije desilo sa ostalim serverima!

I ja sam ti pravio drustvo tokom ratovanja i popizdeo sam. Verovatno sam se navikao na PAM pa ne mogu verovati da je tako lako pogoditi metu. Ja pobegnem iza zida i stigne me metak u glavu. Tesko sranje. Snajpom ne mozes promasiti sve i da hoces. Lepo je to sto ima artiljerije, krvi, vrisaka i ostalih dodataka ali su Svabe zapostavljene po pitanju oruzja. Ameri imaju bazuku i portabl masinku dok Svabe imaju samo standardna oruzja (kar98k je sasvim dovoljan  :wink:, ali svejedno). E kad bi bio portabl MG42 (sharac)... Ja bih ga prvi nosio (popnem se na neku dzamiju  :wink:  sa snajpom i MG42 pa nek neko pokusa proci). Sve u svemu - jbg, moze to i bolje. Ostaje nam main da uzivamo.

X_ice_X

Vrati string molim te exteme na adresu od garaze... opet svi vise na prokletoj garazi, a dok je nije bilo je main bio pun, opet se ponavlja ista prica, nema kvalitetne igre...  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'( :cray  :cray  :cray  :cray  :cray

zlenzlla

Quote from: X_ice_X on August 27, 2008, 11:46:58 PM
Vrati string molim te exteme na adresu od garaze... opet svi vise na prokletoj garazi, a dok je nije bilo je main bio pun, opet se ponavlja ista prica, nema kvalitetne igre...  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'( :cray  :cray  :cray  :cray  :cray

Kakva glupost!  :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr

husky

Quote from: X_ice_X on August 27, 2008, 11:46:58 PM
Vrati string molim te exteme na adresu od garaze... opet svi vise na prokletoj garazi, a dok je nije bilo je main bio pun, opet se ponavlja ista prica, nema kvalitetne igre...  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'( :cray  :cray  :cray  :cray  :cray

Ajde, ajde, nemoj tu cmizdrit. http://www.gametracker.com/server_info/80.74.160.88:28971/

80.74.160.88:28971