News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Kundak

Started by wOo3cA, April 07, 2008, 02:52:37 AM

Previous topic - Next topic

wOo3cA

ljudi,mislim da bi bilo ok da tamo negde posle ponoci okko 1h...2h se igra samo kundacima,malopre sam igrao na GARAGE serveru,bilo nas je dosta i bilo je dobro zezanje,zanima me sta drugi misle o tome...?  :ziveli :ziveli :wah

potpredsednik Rambo

ODLICNA IDEJA AL POD JEDNIM USLOVOM...


DA NE IGRA MUERTE!

mean

Onda cu ja da ga menjam :-* ;D

5i5a

Ideja ja totalno sranje.Sta je smisao toga.Cuj kundacima.cccccc.UZAS

clumsy

nema niceg sladjeg nego kada nekom zavuces kundak i onda izlazi iz kuce sav uplakan sa kundakom u bulji

Podpredsednik

Treba da se napravi poseban server sa modovanim oruzjem! Tu bi svi nosili pendreke, oklagije, gedore.....

Shumaher

Nije stvarno losa ideja ... kad nekog iskundacis to je totalno ponizenje igracca i moglo bi stvarno da se tako nesto napravi

BloX

ja se totalno slazem sa predsednikom :rnr......nema vece zajebancije nego kundacenje, pogotovo ak je dobra ekipa :dummy

mislim da se ovo treba detaljno razmotrit....server za zajebanciju, da se mozak stavi malo na pašu, bez statistika :||

wOo3cA

pa naravno,ali ono,nema pucanja kad se dogoworimo i ta fora,sta kazemo kazemo !!  :ziveli :ziveli :ziveli  :D :D :D

KIKI

stvarno odlicna ideja ali marko moze samo da gleda
;D

ako bude igrao vesto cu da izbegnem taj period igranja

Simke

Quote from: wOo3cA on April 08, 2008, 12:06:12 AM
pa naravno,ali ono,nema pucanja kad se dogoworimo i ta fora,sta kazemo kazemo !!  :ziveli :ziveli :ziveli  :D :D :D
Jeste lepa ideja ali sigurno ce da se pojavi neki idiot koji ce da puca na nas ,...

clumsy

e zato treba da se napravi neki mod. bez municije i bombi i da svi nose kurcheve umesto pusaka i kada nekog nakundashish kazes: nakurchio sam te :)

tada sve dobija neki novi i komicni smisao :)

KIKI

Quote from: clumsy on April 08, 2008, 09:33:36 PM
e zato treba da se napravi neki mod. bez municije i bombi i da svi nose kurcheve umesto pusaka i kada nekog nakundashish kazes: nakurchio sam te :)

tada sve dobija neki novi i komicni smisao :)


kako za koga komican na kraju puna bulje kurceva  ;D

i ti bre samo bi kurca u dupe
sramota u tvojim godinama  ;D ;D ;D

[WC]=CyClops=

Quote from: KIKI on April 08, 2008, 10:08:10 PM
i ti bre samo bi kurca u dupe
sramota u tvojim godinama  ;D ;D ;D

Dakle postoje godine kad je to tebi bilo ok? Š to si malo istraŠ¾ivao kako je s one strane?  :o  ;D

mean

eeeee sta ti je ova danasnja omladina samo na  :blow misle

KIKI

jao danas sam na cean-u podelio 14kundaka

od kojih su uglavnom dobijali
zele
mica maca
gavran
rr.|fox
;D

wOo3cA

to vam pricam  ;D ;D,moze ono...oko 00h,npr od 00h do 01h da se stavi mod bez bombi,pucanja itd. pa da se kidamo ;D ;D ;D  :ziveli :ziveli

KIKI

moracu da kupim neki rezervni cmarni kolutic  ;D