News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

AWARDS - Zastavice! :)

Started by $tring, December 20, 2007, 01:53:04 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Imamo nove AWARDS-ove na statistikama...

http://www.bitange.com/pub/themes/bismarck/awardstat.php?config=server200712.php

Rec je o zastavicama... zabelezena su sva stanja:

Best with Flag Assists    (asistencija pri donosenju zastavice)
Best with Flag Captures (kada napravite poen)
Best with Flag Defends  (kada odbranite vasu zastavicu)
Best with Flag Pickups   (kada pokupite zastavicu bilo gde/ukradete)
Best with Flag Returns   (kada vratite zastavicu)
Best with Flag Takes     (kada ukradete zastavicu)

Kada ukradete recimo nemacku zastavicu sa njihovog mesta, belezi vam se dve stvari : Takes i Pickups!.... Kada je pokupite na sredini table (odnosno, kada ne stoji na njihovom mestu) belezi vam se samo Takes.

Znaci, ako ukradete zastavicu i napravite poen imacete:

Takes,Pickup i Caputre! .. tri stvari.

Uskoro cemo izdefinisati kako sve to utice na skill pa od nove godine ocekujte NOVE STATISTIKE! :)

....
Bitange Crew

clumsy

posto jedna zastavica donosi 10, odbrana 2, asistencija 1  fragova, tralalalalalala... jel ce to ulaziti u statistiku? mislim na te fragove kao ubistva.

$tring

Quote from: "clumsy"posto jedna zastavica donosi 10, odbrana 2, asistencija 1  fragova, tralalalalalala... jel ce to ulaziti u statistiku? mislim na te fragove kao ubistva.

Da... sve ce ulaziti! ... nece se meriti kao ubistva.. ubistva su ubistva, i te cifre ce ostati iste. Nego, ce generalno sve akcije oko zastavica biti nagradjene AWARDS-ima i SKILL-om! :) ... a ubistva ostaju ista... jer ipak, zastavica nije ubistvo... glupavo je da se doda ubistvo jer nikog nisi ubio.  :roll:

korisnik2007a

ej pogledajte ovo.....dok sam jos bio samo Cpt,a ne i budaletine


"overite" sa cim najvise ubijam.....

http://www.bitange.com/pub/themes/bismarck/playerstat.php?playerID=%5E5Cpt.Price&config=server200712.php

sta cu....volim preciznost.... :lol:

Podpredsednik

E pa sad cemo da vidimo ko je najveci lopov......sto volim kad mogu da se nadmecem u vise stvari u jednoj igri. Bravo String, samo nastavi sa iznenadjenjima!!!!