News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Direktorska Dee Stolica

Started by DexonDee, June 23, 2012, 09:09:22 PM

Previous topic - Next topic

DexonDee

Da vam prestavim Direktorsku Dee Stolicu :) Danas sam napokon kupio hehe



dokini


Srba


don_gagi

U kancelariji ces danas sutra da guzu zuljas u jednoj sasvim obicnoj, tako da nemoj previse da se navikavas na ovu!  ;D

Kordoba

Quote from: don_gagi on June 23, 2012, 10:47:51 PM
U kancelariji ces danas sutra da guzu zuljas u jednoj sasvim obicnoj, tako da nemoj previse da se navikavas na ovu!  ;D
hahahaha taman sam slicno hteo da mu napishem... Hahahaha

DexonDee

Hahahaha kupicu jednu i za kancelariju :)

don_gagi

Quote from: Kordoba on June 23, 2012, 10:49:12 PM
hahahaha taman sam slicno hteo da mu napishem... Hahahaha

Heh, sto mi ovo nesto poznato!  :clapping2

Kordoba

Ti Dexone pre nego dto ista objavis, prvo mora da verifikuje skupstina "grupe VOZD", jer ci incidentan...
Zadnji put se posvadjasmo sa citavom zajednicom zbog tvog posta  :yes

DexonDee


ToTo

Posedovanje ˝takve ˝ stolice smatram citom, kikujte Deona kad god je na serveru  :rofl :rofl :rofl

I da....................obavezno da castis za takvu stolicu  :tease

SALTSTONE

Potpuno istu stolicu imamo i String i ja, samo sto se i moja i njegova u jednom momentu raspala, .... prvo ode dole onaj nosac sedaone povrsine a potom i naslonjaci za ruke pucaju...ali generalno mislim da ces biti zadovoljan.  Sada kada je ovako toplo, moraces necim da prekrijes tu " eko " kozu, da se ne bi upario :)
btw....Koliko kosta danas ta stolica ? Ja je imam skoro 4 godine i tada je bila jako povoljna,...kostala je oko 6000 din.

DexonDee

Quote from: SALTSTONE on June 24, 2012, 10:32:19 AM
Potpuno istu stolicu imamo i String i ja, samo sto se i moja i njegova u jednom momentu raspala, .... prvo ode dole onaj nosac sedaone povrsine a potom i naslonjaci za ruke pucaju...ali generalno mislim da ces biti zadovoljan.  Sada kada je ovako toplo, moraces necim da prekrijes tu " eko " kozu, da se ne bi upario :)
btw....Koliko kosta danas ta stolica ? Ja je imam skoro 4 godine i tada je bila jako povoljna,...kostala je oko 6000 din.

Ti si je bas jeftino platio to cu ti reci :)

pick n roll

Quote from: ToTo on June 23, 2012, 11:54:34 PM
Posedovanje ˝takve ˝ stolice smatram citom, kikujte Deona kad god je na serveru  :rofl :rofl :rofl

I da....................obavezno da castis za takvu stolicu  :tease

:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl

DexonDee

Quote from: ToTo on June 23, 2012, 11:54:34 PM
Posedovanje ˝takve ˝ stolice smatram citom, kikujte Deona kad god je na serveru  :rofl :rofl :rofl

I da....................obavezno da castis za takvu stolicu  :tease

Cim platis onih 1.000.750 onda ti kupim jednu pljeskavicu :)