News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

PROTEST! Sloboda bitangama, smrt ACTA!

Started by Citadel of Pain, February 24, 2012, 06:04:31 PM

Previous topic - Next topic

Citadel of Pain

Sutra od 15h je protest u centru novog sada zbog namere srbijanskih vlasti da verifikuju ono djubre od zakona!  :whip3:

Svi vec znate o cemu se radi, i kakve su posledice verifikacije, posebno po nas sirotinju  :omg:

Taman je i bitange party pa pozivam ekipu da se sutra napravi pauza od LAN-a na pola sata i, ko zeli,
da se zajedno prosetamo do centra i time podrzimo protest protiv ACTA   :clapping

PROTEST PROTEST PROTEST!!!  :clapping  :punk

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Protesti-protiv-cenzure-interneta-i-u-Novom-Sadu.html

$tring

Tako je Nidzo... pritisak mi su podigli danas... sutra BITANGE u CENTAR!!!!!  :fighting:

http://www.youtube.com/watch?v=NSAeoGA8Tsc&feature=youtu.be

Kakva je situacija sa vama u Hrvatskoj i Bosni? Jer ste to uspesno odjebali ili vas tek ceka? Bacite neki post, cisto da znamo kakva je situacija....

vd|cube(im)

#2
Quote from: $tring on February 24, 2012, 06:57:27 PM

Kakva je situacija sa vama u Hrvatskoj i Bosni? Jer ste to uspesno odjebali ili vas tek ceka? Bacite neki post, cisto da znamo kakva je situacija....

Odbili su Rumunji, Česi i Poljaci potpisati, pa je tako EU za sad oslobođena ACTA, pošto se Hrvatska vodi kao pristupna članica EU i nas je zaobišlo  :stoner:

Citadel of Pain

I meni je covo gos'n Radivoje napravio lag na srcanom misicu jutros  :icon_grrr:  :suicide

Kaze to je uslov za normalnu ekonomiju!?!? TO??? TO??? sunce vam jebem nesposobno!!!! dobro da nije smanjivanje sistemske korupcije, pokretanje proizvodnje, ma samo od javnih nabavki da krenemo, joooj ma bilo sta nego naplacivanje dolara po pesmi i trecinu prosecne plate da probamo igru....to je uslov da dobijemo normalnu ekonomiju?!?!

Ali evo i citat doticnog govnjivog Radivoja:

DrŠ¾avni sekretar u Ministarstvu nauke Radivoje Mitrović kaŠ¾e da je u interesu Srbije da pristupi ACTA sporazumu jer postoji akcioni plan Vlade koji to podrŠ¾ava  :shok. "To je uslov za ozbiljnu ekonomiju  :o  :o  :o. Već su krajem prošle godine uvedene izmene zakona o autorskim i srodnim pravima koje dodatno regulišu tu oblast", rekao je Mitrović.


Eto, bitno da za to imaju akcioni plan  :facepalm:

Pazi kada me od 2000 nista nije na ulicu nateralo, ali ovi su odlepili skroz.....Vidimo se na trgu.

Citadel of Pain

Quote from: vd|cube(im) on February 24, 2012, 07:13:41 PM
Odbili su Rumunji, Česi i Poljaci potpisati, pa je tako EU za sad oslobođena ACTE, pošto se Hrvatska vodi kao pristupna članica EU i nas je zaobišlo  :stoner:

Eh, a mi smo uslovni kandidati za dobijanje statusa kandidata za pocetak deceniju dugih pregovora pa nas nije zaobislo  :o


Ali cemo zato postati ozbiljna ekonomija kada usvojimo ACTA, za razliku od vas!!!  :D :'(

domohomo


boki_ns

Radim do 15:20h ali dolazim obavezno. Vreme da im pokazemo gde im je mesto.  :whip3:
http://www.youtube.com/watch?v=yzqTgUCBhR8



Staljin


ToTo

#10
Ma kreteni su oni koji vladaju drzavom i donose zakone, a ne policija koja ih sprovodi, jer je to njen posao. Narod umire od hladnoce i gladi, a oni se bave ovakvim glupostima,................ uzas.

A evo, ako ima pravnika neka mi odgovore. Sadrzaji na internetu su tu da bi bili dostupni sirokim narodnim masama. Ja kao laik surfujem po netu, naletim na neki download free....(recimo da ne znam da citam Engleski) i klik, klik skinem film. Kako ja da znam da li je autor zastitio svoja prava ili ne?  :-\
Kriv moze biti samo onaj ko je okacio film da se lako i besplatno moze skinuti, a ne ja koji nemam pojma sta sam stiskao po tastaturi i odjednom na mom racunaru film  :shok

Ako sam se ja ovoga setio, zamislite sta ce se tek setiti dobar advokat? Nema sanse ovo da prodje......

Staljin

Ma lega, nismo zasluzili da opstanemo na zemlji u narednih 5 min, i da znas da bi volio da nas rokne neki komet ili asteroid pa tko ostane , ostane

Srba

Ovo je samo test balon za krupnije stvari - ukidanje "civil liberties"-a iliti gradjanskih sloboda, prava na obrazovanje putem osiromasenja sirih slojeva srednjeg staleza, elitizam uz globalizaciju putem korporativnog upravljanja je vec odavno scenario koji se sprovodi sirom sveta. Iran, Irak, Libija, Avganistan - nafta/droga. Ugovorac u 99% slucajeva Halliburton ili partneri... Nikad vise droge nije bilo na ulicama za manje para, nafta, obrazovanje nikad skuplje... Zemlje gde je to jeftino se porobljavaju ili ekonomski primoravaju da se u to kolo uhvate... EU je ocigledan primer - razbijanje socijalnog zdravstva, ukidanje radnih mesta, prebacivanje na privatni sektor, suzavanje svih gradjanskih prava uz povecanje poreza/poskupljivanje monete... Spisak instrumenata je neverovatan. A mi hrlimo ka tome... i kazemo da to nema alternativu???

Norverska ima, ali je ona usamljeni slucaj koji nece potrajati vecno...

Rusija i Kina - za ove mega-zemlje ne vaze ista pravila ali se u sustini i tamo taj proces odvija na isti nacin...

Acta je samo mikro delic onoga sto nas u narednim decenijama ocekuje...

Sorry za mracenje ali je tako...