News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Help od community-a!!!

Started by MakiMDSS.rs, November 27, 2011, 01:58:48 AM

Previous topic - Next topic

MakiMDSS.rs


Pozz narode pre svega ova tema je vezana za community koji drze bitange i svi ostali u njemu ...

Da vam ukrakto objasnim zasto mi je potrebna pomoc .

Pre nekoliko meseci postojala je jedna jaka ekipa za CoD4 sa Srpskog prostora i dobro smo napredovali , zbog raspada sistema posle jednog meca u samoj ekipi doslo je i do rasturanja te ekipe ... Ekipu su cinili Srpski igraci - http://www.tek-9.org/news/team_paranoic_pick_up_in_serbia-3744.html - ovde mozete da procitate clanak o nama .

Osvojili smo dosta kupova i turnira ... poznati smo i u samoj LAN sceni iako nismo otisli na LAN zbog raspada .

Hteo sam da pitam da li mozda ima u ovoj zajednici igraca koji zele da se opuste u CoD4 ozbiljno do neke strane i da zaigra sa nama . Trenutno u ekipi su igraci koji mogu ici na LAN i koji igraju zajedno vec 2-3 godine unazad .

Sastav

Scope - Mbrain - Novi Sad
Aku/Ak - bmzye - Zrenjanin
Aku/AK - primadona - Novi Sad

Nije bitno da li ste novi ili stari igraci (normalno testiracemo sve igrace ako ima pozeljnih) ... bice data sansa svim igracima ... sto vise vas se javi to bolje je .

Ekipe u kojima smo igrali : SRBIJA - paranoic (osnivacka ekipa) , Bosnia - Aktrona (lan ekipa) , Italy - iMp (lan ekipa) . Sada smo trenutno TBA (to be announced) dok ne uklopimo full line up i udjemo u cod.academy listu .

informacije ostavite ovde o vama i Xfire kako bih mogli da vas kontaktiramo .

domohomo

Rado, da mi komp moŠ¾e izvrtit cod4. Evo prilike ekipa, dobar je team i ima perspektivu! :scenic

Norm@ndy

#2
Tesko ce se igrati CoD4 bez originala, jer sad je sve vise cod4 keyeva koji su banovani od strane Game Violations-a, ja sam pokusao da igram cod4, ali mi nije nikako uspevalo da nadjem odg. key. Sad ne znam dali ste mislili na orig. ili na piratski.
Sto se mene tice ja sam ZA da se oformi novi klan i da se krene u akciju.  :clapping
Slozio bih se sa domohomo-m u prethodno navedenom postu za ekipu...  Pozdrav!  :whip3:

MakiMDSS.rs

Uz temu se podrazumeva samo ORIGINAL game i max 125 FPS da mozete da izvucete . Nije lako a ni tesko da se naprave igraci od totalnog pocetnika do extra igraca samo treba imati jaku ekipu tj podrsku iza sebe i jedno 3 meseca svaki dan igranja i gledanja demosa od LAN igraca :P

fanTom!


MakiMDSS.rs

jos jedan pa da pocnemo da vezbamo ...