News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Kreowski .... Mustang !!!

Started by Filozof, August 12, 2011, 12:32:27 AM

Previous topic - Next topic

Filozof

Posto ne znam gde da otvorim ovaj topic...evo ovde neka bude...nadam se da bitangama nece smetati :)

Quote from: Mustang. on August 09, 2011, 08:46:08 PM

Alek, Alek, kundak još čeka :P


Mustang da me matori nije iznervirao svojim glupiranjem,tj svojom igrom...ostao bih jos da igram na main-u,ali ovako kad znas da imas dobrog igraca a on nesto neraspolozen i pritom moguce ljut na nekog,nece da igra i kvari igru sa rezultatom 1 : 10 ...meni se naravno ne igra da se nebih nervirao izaso sam iz igre i cao :)  ali nema veze ... to je njegova stvar.....Nego ...prozivas me za kundak :) Udovoljio zadovoljio tebi :) doso sam na main dao ti malo da osetis i otiso ;) Inace igra bila super :D uzivao sam jedno vreme



Quote from: Kreowski on August 10, 2011, 10:11:36 PM

Vidim  da nisam jedini   zapisan  kod  ALEKA  za kundak....  to je izgleda  poveca  lista.....


Kreowski msm da sam ti objasnio i pojasnio sto se tice igre :)  cak si dobrih 4 komada primio :D uh milina :D ...steta sto te PB zeza ...pa nisam mogo jos.... Zanimljiva igra kod vas na Extrim -u ....kako ti rece veliko selo ... hmmm ...pa Kreowski mozes da imas i grad ...ali kad ne znate, ne znate ....Bez ljutis :D nije prozivka ...ali bas mi drago sto sam ti celu ekipu napucao sa kundakom :D svi ga volite svi ste ga dobili ...pogutovu Milos i ToT ... oni su posebni ... :D i jos nesto za kraj ... Kreowski ...nauci da igras pa onda prozivka :)  :*  :love

Mustang.

Joj, joj... sramota, sad svi znaju.  :nervous:













:rofl

ICHTOT

 :omg:  pa brate jednom si me kundacio i sad me kacis po forumu,a 3 partije za redom sam bio prvi dok si ti bio u minusu  :yahoo

Filozof

Quote from: ICHTOT on August 12, 2011, 12:47:37 AM
:omg:  pa brate jednom si me kundacio i sad me kacis po forumu,a 3 partije za redom sam bio prvi dok si ti bio u minusu  :yahoo
nema prepucavanja :) ovo se odnosi na kreowskog :) ...a ti lowe moj Suti :P

Kreowski

#4
Pa  dobro si igro  da ti najjiskrenije kazem  cak  sam dobio 2 kundaka od tebe  svaka cast... <<nije me sram reci>>   a  sad  da si nevjerovatna igracina  pa bas i nisam osjetio....  vidio si kakav mi je bio score  prije pb  ali nije vazno, nisam mogo nijednu  dovrsit  mapu  do kraja  volio  bi da se i dalje  druzimo preko MIXa  ako ti nesmeta...a i da napravis  taj TS
Vidim  da si nesto nabrijan, nemoj da se ljutis jer  su MilosLUR i TOT  presli kod nas, to su  super  momci  koji vole da igraju na EXTREME serveru, slucajno se desilo pa je od BITANGI najbolji extreme server  koji smo nasli.... A i oni vole da se druze  sa nama....
Ne kazem da ste vi losi...... nemoj da me krivo shvatis...

ZA  KRAJ   vjerujem da ce se i tebi svidjeti na MIX EXTREME   super je drustvo i dosta  sredjeno sto se tice haxera
....nadam se  jos par kundaka pa makar i od tebe ....  :dummy

Filozof

Kreowski nikad nisam bio igrac niti cu :D ja sam samo zajebant :D ... meni je to zabava ...a tot milos...ma ..... no comment :)