News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Moj prvi milion

Started by kordoba, May 18, 2011, 01:34:03 AM

Previous topic - Next topic

kordoba

Eh dragi prijatelji... jeste da hvalisanje nije lepa osobina, ali moram se pohvaliti da sam dostigao svoj prvi milion...
Verovatno ste pohitali da procitate, mislivsi da se radi o novcu  8) ali ja mislim na moj prvi muzicki milion  ;D
moja pesma, izvedena sa Sasom Joksimovicem (bratom Zeljka J) i Niggorom, snimljena jos 2007. godine, sve je slusanija... za istu je uradjen vrhunski spot sa animaciom vanzemaljaca koji igraju fudbal itd ali na zalost zbog ne ispunjenja ugovora od strane uprave F.K. Partizan, nikada nije ugledao svetlost dana...
Kao neko ko navija za Partizan i ko pokusava da se bavi i muzikom, zadovoljstvo mi je da je pesma zazivela na Jugu... a ugovori ko ugovori, na nekima se gubi na nekima dobija...

http://youtu.be/HBjlx-fAGxY

Tomo_SU

Ponadao sam se da su u pitanju dolari ili evri, al ni ovo nije lose. Cestitam! :)

Jacⱪ Sparroⱳ™


Staljin


Zver

Bravo bitango, iako sam ja zvezdaš, milion je impozantna cifra....

ToTo

#5
Prva asocijacija jeste lova, ali ko te iole poznaje, zna da se ti time neces hvaliti. Svaka tebi cast za rad i uopste kao coveku, kapa dole, ali sta da ti kazem, sve sto je vezano za Partizan, za mene je  :bad2

Trebalo bi da napravite i par pesama za ove vase ljude u FSS, jednu za Toleta, jednu za sudiju Mazica, i jednu za sudiju Veselinovica, ipak su oni najzasluzniji za vase upehe jbg, ili jednu pa da se lepo zahvalite ljudima, i ko sto je to obicaj u nasem narodu, da ih u pesmi opevate  :rofl

GuRuGeoRge

Congratulations !!!  :super A i ovo š'o kaŠ¾e ToTo biste mogli ostvariti, koju 'lepu' pesmicu da ih se ljudi sećaju..  :D :rofl

SALTSTONE

 :drinks2   cestitke na impozantnoj cifri !!!

stewzoR

Svaka cast,samo ispravi,nije vise FC Partizan ,vec FC Tole! Srecno

DexonDee


$tring

Bravo KOrdoba! :) milionceee...  :hooray:

Lag