News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Thermaltake Level 10 Gaming Station

Started by $tring, December 30, 2009, 03:35:55 PM

Previous topic - Next topic

$tring


El Muerte


komara


IronC

Bez obzira na ovo gore sto je goran postovao, bez sumnje izuzetno je :), ja koristim TT proizvode odavno, znaci pre svega napajanja , kucista i sisteme za hladjenje , sto vazduh sto voda...najboji su u odnosu cena kvalitet...nisu najbolji ima i boljih ali za daleko vece pare.
Imaju tu i tamo neku seriju kucista i vodenih hladjenja koja nisu najsrecnije resenje jer je natrpano i nepotrebno u njih pa zna da pravi problem prilikom sklapanja i rasklapanja istog...ali sve u svemu skroz ok proizvodi.

komara

#4
Quote from: IronC on December 30, 2009, 07:20:52 PM
Bez obzira na ovo gore sto je goran postovao, bez sumnje izuzetno je :), ja koristim TT proizvode odavno, znaci pre svega napajanja , kucista i sisteme za hladjenje , sto vazduh sto voda...najboji su u odnosu cena kvalitet...nisu najbolji ima i boljih ali za daleko vece pare.
Imaju tu i tamo neku seriju kucista i vodenih hladjenja koja nisu najsrecnije resenje jer je natrpano i nepotrebno u njih pa zna da pravi problem prilikom sklapanja i rasklapanja istog...ali sve u svemu skroz ok proizvodi.
Iron ajde mi onda preporuci napajanje koje je za ok novac kvalitetno jer mi je cooler master i civtek preskupo.

Zver

Kontam da bi na nekoj srednjoj mašini sasvim ok  napajanje  bilo nešto kao LC power, prema nezavisnim reviewima koji mogu da se nadju na internetu ovaj brend odskače od onih najgorih kineza, i pokušava da prati lidere na trŠ¾ištu. Š to se tiče više klase ja sam ipak za Antec, Tagan ili Enermax