News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Sram vas bilo

Started by DexonDee, June 13, 2013, 11:13:27 PM

Previous topic - Next topic

DexonDee

Znaci Limeny i ja nemamo reci! Igra se war a nas niko ne zove svi nas kuliraju ccc a jos Fila sisic preskoci nas i ode druge pita za war a nas nije pitao znaci mi smo sokirani...Grave od sada igram war samo protiv tebe da znas  :tease

Evo i slike kao dokaz


Limeny

#1
Zaista ovo nema smisla, :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr:   kad nema dovoljno igraca onda zovu Mene (Limenog) i DexonaDee na mobilni da igramo sa njima a sada nas isti kuliraju.....
Treba da se sram da vam udje  ;D ;D ;D ;D ;D   



                                       DeXona Za Kralja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LudiKer

Pa da ste velike igracine kao ja,toga ne bi bilo...al posto ste loware naravno da vas ne zove niko  :tongue2 :tongue2

Grave

Quote from: LudiKer on June 13, 2013, 11:27:38 PM
Pa da ste velike igracine kao ja,toga ne bi bilo...al posto ste loware naravno da vas ne zove niko  :tongue2 :tongue2
Lepo receno.

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: Limeny on June 13, 2013, 11:17:24 PM
Zaista ovo nema smisla, :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr:   kad nema dovoljno igraca onda zovu Mene (Limenog) i DexonaDee na mobilni da igramo sa njima a sada nas isti kuliraju.....
Treba da se sram da vam udje  ;D ;D ;D ;D ;D   

Tako je Limeni. Ovo vise nema smisla.   :rant2:
Ni mene nisu zvali. Bio sam gore u "League of Legends" sobi.


Quote from: LudiKer on June 13, 2013, 11:27:38 PM
Pa da ste velike igracine kao ja,toga ne bi bilo...al posto ste loware naravno da vas ne zove niko  :tongue2 :tongue2

LudiKeru, ti to nas izazivas na CoD2 dvoboj?!   :rofl

tubifeks

c c c , daj IP adrese!

Vennoxia

Diskriminacija, hahaha vi ste ludi   :)

DexonDee

IP adrese i sve ih banujte i izbacujte sa public servera kad ih vidite hahaha

Jack ti si igrao LOL a mi nismo nista igrali cekali smo poziv da idemo na war ali nista....

Jacⱪ Sparroⱳ™

#8
Quote from: DexonDee on June 14, 2013, 09:41:58 AM
Jack ti si igrao LOL a mi nismo nista igrali cekali smo poziv da idemo na war ali nista....

Deksone, ti si prvo slusao muziku, pa onda Limenog.    :console:

Tako da, ja sam igrao LoL, a ustvari sam cekao poziv na CoD2 war.   8)

filadendron

Uhvaćen na delu! Priznaću, slušao sam svoju staru dobru Lozovaču i bio i ostaću joj veran!!!   :nervous:

Limeny

Dzaba vama vasa silna opravdanja kad vas vise ni dunav nece oprati !!!!!!!!!!!!  krivi ste i tu nema sta!!!! Ja i Dexon smo jedni od jacih igraca na serveru  :punk :punk :punk :yikes:


Sto se tice Jack-a on jadan igra taj lol jer ga svi kuliraju za war,uskoro ja i dexon prelazimo na domine.......

DexonDee

E neka si ti njima rekao da smo ti i ja najjaci igraci na serverima :) znao sam ja da se Fila uplasio da nas zove da ga ne ownamo slucajno! A sto se tice domina nemam nista protiv pocinjemo to da igramo

A Limeny da zovemo Filu da igra sa nama? Ili cemo ga i tamo ownati? :D

Limeny

Dexone nemoj i tamo da kmece :D bolje sami da igramo pa neka bolji pobedi :D  :drinks2

DexonDee