News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

SPAWN PROTECTION (SP)

Started by Mykel, October 10, 2007, 05:17:49 PM

Previous topic - Next topic

Da li ste za ukidanje SPAWN PROTECTA?

DA (Ajde gasi vise to.)
8 (50%)
NE (A jel moze neko da me i povije dok se sponujem ?)
8 (50%)

Total Members Voted: 11

Voting closed: November 09, 2007, 04:22:41 PM

Mykel

Prvo SP je za (.)(.)  Ko ne ume da igra nece ga ni SP spasiti od gneva neprijatelja. Narode vrlo je iritirajuce kad te ubija neko sa dna lestvice nakon predjenih 100 km na tabli samo zbog SPa. Mislim da to s___e treba gasiti, smanjili smo broj bombi na minimum, pa nema straha da ce te neko bombardovati na sponu. Kapiram da moj predlog shtekarama nece znaciti a ma bas nista, ali jurisnicima koji su u stalnoj borbi prsa u prsa i koji stalno guraju napred ce sve biti jasno. :?:

Sauron

Da se radi o TDM-u, SP bi nešto znacio. Ovde ne znaci ama bas nista...

mean

Quote from: "Mykel"Mislim da to s___e treba gasiti


potpisujem :mrgreen:

$tring

Quote from: "Mykel"Prvo SP je za (.)(.)  Ko ne ume da igra nece ga ni SP spasiti od gneva neprijatelja. Narode vrlo je iritirajuce kad te ubija neko sa dna lestvice nakon predjenih 100 km na tabli samo zbog SPa. Mislim da to s___e treba gasiti, smanjili smo broj bombi na minimum, pa nema straha da ce te neko bombardovati na sponu. Kapiram da moj predlog shtekarama nece znaciti a ma bas nista, ali jurisnicima koji su u stalnoj borbi prsa u prsa i koji stalno guraju napred ce sve biti jasno. :?:

pa to je bas namenjeno da se ne igramo bacanja bomba na spawn.... to nije igranje... ako neko zagine od bombe cim se spawnuje, to nista ne zavisi od njega i igrackog umeca... moze da te zakaci i 5 zaredom spawn kill-ova i ti tu ne mozes nista... ja sam eventualno da smanjimo na 1sec! sada je na 2! ....

SALTSTONE

To je ok...1 sec...pravi kompromis  :ziveli:

*MTBOX*


clumsy

ovo ne treba gasiti. ja sam protiv toga, ali trebalo bi se ubaciti neko zagrejavanje na pocetku svake mape! otprilike 30 sec ili 1 min. dok svi ne udju moze da bude vec dva nula za neki tim, a igra tek sto je pocela!

$tring

Quote from: "clumsy"ovo ne treba gasiti. ja sam protiv toga, ali trebalo bi se ubaciti neko zagrejavanje na pocetku svake mape! otprilike 30 sec ili 1 min. dok svi ne udju moze da bude vec dva nula za neki tim, a igra tek sto je pocela!

Zato cu uvesti da se vise ne mogu birati strane... cim udjes u igru sam ti server odredi stranu.. posto su poceli svi da ulaze u nemce kao nenormalni...

KIKI

Quote from: "string"
Quote from: "clumsy"ovo ne treba gasiti. ja sam protiv toga, ali trebalo bi se ubaciti neko zagrejavanje na pocetku svake mape! otprilike 30 sec ili 1 min. dok svi ne udju moze da bude vec dva nula za neki tim, a igra tek sto je pocela!

Zato cu uvesti da se vise ne mogu birati strane... cim udjes u igru sam ti server odredi stranu.. posto su poceli svi da ulaze u nemce kao nenormalni...


to je zato sto vecina clanova iz bitangi ulazi u nemce
:D

Sauron

Quote from: "string"
Zato cu uvesti da se vise ne mogu birati strane... cim udjes u igru sam ti server odredi stranu.. posto su poceli svi da ulaze u nemce kao nenormalni...
I treba. Pošto ih većina zna igrati samo sa jednom stranom (jednim oruŠ¾ijem).
Da vidimo malo univerzalne vojnike na delu :D

*MTBOX*

to je ok taman da naucim malo sa amerima da igram :lol:

Mykel

Kako god za strane(nekako mi vise prijaju saveznicka oruzja) ali, SP treba gasiti. Bombe su svedene na minimum a uz to nesto bas i ne sljakaju kako treba(kao da su oslabljene). Ili ovako,naravno ako je izvodljivo, onaj ko ima SP ne moze da nanosi stetu neprijatelju(nikakvu)pa nek bude i 30 sec. ako hocete. Ljudi da se nesto razumemo, kako svima tako i meni. Sta bre kukate za SP u jeee kao jaka stvar ako te neko ubije bombom, bolje nego kundakom :(. LJUDI ZNATE LI VI STA JE 2 SEKUNDE U OPSTOJ FRCI, pa mlogo je kume i 1 sec.[/list][/list]

|EUnet|V@S!L!

brate mili neojte iskljucivati zato sto ce nemci ameri ili brotish odma bacati bombe gde se radjamo i to je onda glupo
ali vas je server   :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

KIKI

i zato sto je spawn malo pokvaren

clumsy

string stavljaj sto pre auto assing! ljudi nisu normalni. svi vole nemce, kao da su im devojke!

danas sam ceo dan igrao sa amerima ili britnosima!!!

ali vrh je bio kada se iron nadrndao sto ne moze da igra sa nemcima! hahahaahahaha  :D

IronC

Ahahahhaha, nisam se nadrndao sto ne mogu sa nemcima nego sto kad su svi usli verovali ili ne bilo je 11 na stani nemaca a 0 na stani engleze i onda sam presao u engleze jer svi misle sad ako si nemac neunistiv si glupost...dajte mi karabin i igraci i sa turcima :)

clumsy

Quote from: "IronC"Ahahahhaha, nisam se nadrndao sto ne mogu sa nemcima nego sto kad su svi usli verovali ili ne bilo je 11 na stani nemaca a 0 na stani engleze i onda sam presao u engleze jer svi misle sad ako si nemac neunistiv si glupost...dajte mi karabin i igraci i sa turcima :)

to si u pravu! ali to su bitange sve zapocele, jer su oni igrali stalno sa nemcima i naravno razbijali, pa sada svako misli da su nemci najjaci! meni samo treba garant :D

KIKI

Quote from: "clumsy"string stavljaj sto pre auto assing! ljudi nisu normalni. svi vole nemce, kao da su im devojke!

danas sam ceo dan igrao sa amerima ili britnosima!!!

ali vrh je bio kada se iron nadrndao sto ne moze da igra sa nemcima! hahahaahahaha  :D


vidim ja nesto mu danas nije islo najbolje
nije mnogo masakriro

Mykel

Pa ja se izvinjavam :)  sto sam isforsirao njemce. Evo sad i da hocu vise necu. A pravo da vam kazem saveznici imaju bolje naoruzanje i u boljoj su poziciji na svakoj, ali bas na svakoj tabli, proverite, samo malo razmislite. Pa nisu slucajno dobili rat.  :lol:

Sauron

Online nervni slom sam doŠ¾iveo sinoć, kada 10x za redom nisam Š¾iveo više od 1,2 sekunde.
Dajte vratite spown na bar jednu sekundu.

$tring

Quote from: "KIKI"i zato sto je spawn malo pokvaren

hajde pojasni...

KIKI

desava mi se da me ubiju odma a nekad ne
ne kapram

a vecina likova dodje(ukljucujuci i bitange ok i ja to radim :D) i baca bombe na Spawn point

$tring

Quote from: "KIKI"desava mi se da me ubiju odma a nekad ne
ne kapram

a vecina likova dodje(ukljucujuci i bitange ok i ja to radim :D) i baca bombe na Spawn point

SPAWN PROTECT je smanjen na 1sec.

tight||noose

Šžpawn protect od 1sec nije nista. Ako ce biti 1sec onda je bolje da bude iskljucen. Zasto? Pa jednostavno, svi koji zasipaju bombama spawn point bace vise od jedne bombe. Ako te od prve spase spawn protect, od druge sigurno nece.

Po meni svejedno je da li cete isljuciti spawn protect ili cete ga ostaviti i staviti na par sekundi. Razlog tome je da frustracija sledi svakako.

Ako je SP ukljucen, onda sam neranjiv prve dve sekunde i onaj ko mi se dosunjao do spawn pointa ce da popizdi nacisto posto cu da ga ubijem na nefer nacin.

Ako spawn point nije ukljucen, onda cu da se spawnujem ispred protivnika i da me ubije pre nego sto skontam gde sam.

Po meni, ukljucen SP otezava igru timu koji je trenutno u prednosti, odnosno onima koji su dosli do spawn pointa protivnicke ekipe i drze ih u obrucu. Iskljucen SP ide na ruku onima koji su u prednosti posto mogu da se zaštekaju i da urnisu sirotane koji ni ne shvate sta se desava.

Ono sto je po meni problem, je bombardovanje spawn pointa, ali kao što rekoh, SP od jedne sekunde tu ne igra ulogu. Zato ga treba iskljuciti.

Po meni, resenje je jedino (ali ne znam da li je to izvodljivo) mobilni spawn point, tj. da se ne spawnujes usred 3 protivnicka igraca nikada, ili da recimo igrac dok je u spawn protect-u ima neku oznaku (iznad glave, da svetli, uniforma mu je drugacija, ili sta vec, mozda ima neki mod za to)  pa da i ostali znaju da se to desava, ali na ocit nacin (ne na primer da dok pucas u njega dole u ekranu pise "Jebaji ga, ne moŠ¾' ga ubit', protektovan je" nego nesto sto ce bas jasno da oznaci to). Tako ce ljudi znati da ne vredi da prazne sarzer u nekog i da se spreme za borbu kad mu SP istekne. Mada, iskreno, mislim da je to prevelika zajebancija oko beznacajnog problema.

Zato, isključ.