News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

***** DONACIJE ******

Started by $tring, October 08, 2007, 03:02:09 AM

Previous topic - Next topic

$tring

Kao prvo dobre vesti.. Kupljen je novi Bitange server kojeg smo uspeli uspešno da udomimo kod novog Internet Provajdera - Neobee.net www.neobee.net . Zahvaljujemo se našem sponzoru servera.

Ovom prilikom Š¾eleli bi da pozovemo sve drugare koji su se proteklih nekoliko meseci igrali i druŠ¾ili na Bitange serveru da u skladu sa svojim mogućnostima pomognu dalje funkcionisanje servera.

Za donacije pisite na mail : info@bitange.com

Server ce u budućnosti raditi na stabilnijoj mašini koja je samo za to namenjena. Pokrenuta su dva servera:

BITANGE MAIN SERVER - Glavni CTF server (kao sto je bio ovaj do sada) - 80.74.160.88:28960
Tip igre                        : CTF+HTF
Maksimalan broj igraca : 24
Privatni slotovi             : DA
Smoke                        : NE
Shotgun                      : DA (2 kom)
Force Autoassign          : DA
Health                         : NE

i drugi......

BITANGE GARAGE SERVER - CTF server (One shotgun , One smoke) 80.74.160.88:28961
Tip igre                        : CTF
Maksimalan broj igraca : 16
Privatni slotovi             : DA
Smoke                        : DA (samo šotka)
Shotgun                      : DA, samo jedna sotka i to sa dimom
Force Autoassign          : NE
Health                         : DA

WAR
Svi klanovi raspolozeni za warove imaće priliko da se igraju na ovom private serveru.

STATISTIKE
Statistike svih odigranih partija se osveŠ¾avaju na svakih sat vremena i moŠ¾ete ih sa glavne stranice  - //www.bitange.com

Kako mogu da pomognem da cela ova priča potraje, i da server ostane stabilan?
Jednostavno, kroz donacije. Za odrŠ¾avanje servera je potrebno vreme, strpljenje i dobra volja. Ukoliko znate to da cenite, molimo vas da postanete donator servera.

Donacija je stvar vaše dobre volje, tako da je iznos koji Š¾elite da pošaljete kao donaciju - vaš izbor. Za donacije, obratite se na info@bitange.com .

Kroz donacije pomaŠ¾ete i produŠ¾avate trajanje BITANGE SERVER-a

Sauron

O kojoj sumi pričamo?
Rado ćemo pomoći :)

$tring

Quote from: "Sauron"O kojoj sumi pričamo?
Rado ćemo pomoći :)

koliko ko zeli/moze.... :)

Sauron

Eee nemo' da vas vidim u kafani posle uplate  :P

*MTBOX*

bitange to je dve ture u kafani... :ziveli: ....... ja dajem 1000din saljem pare po mean-u :D

SALTSTONE

Dobro 610....moja poslednja ponuda!!!!  :roll:

$tring

Quote from: "*MTBOX*"bitange to je dve ture u kafani... :ziveli: ....... ja dajem 1000din saljem pare po mean-u :D


ziveli! :)  :wah:

Sauron

A mogli bi ste umesto smarajućeg S&D i CTF-a, na novi server da postavite TDM. MoŠ¾da sa nekim Admiral modom ili tako nešto.
Da se ljudi opuštaju bez čekanja od par minuta...

$tring

Quote from: "Sauron"A mogli bi ste umesto smarajućeg S&D i CTF-a, na novi server da postavite TDM. MoŠ¾da sa nekim Admiral modom ili tako nešto.
Da se ljudi opuštaju bez čekanja od par minuta...

evo ovako... ne znam iskreno sta moze dualcore sa 2gb rama da izdrzi... ali teoretski, ako uspem da nateram 4 servera na jednoj masini pokrenucu dva CTF, jedan SD i jedan TDM ... mada... sumnjam da ce to masina izdrzati......... ali hajde probacemo......

Podpredsednik

Procitajte sta pise ispod ove BITANGE sto spava!!! :D

mean

To mora da je muerte..............vracao se iz nocnog zivota :lol:  :lol:  :lol:

Podpredsednik

Quote from: "mean"To mora da je muerte..............vracao se iz nocnog zivota :lol:  :lol:  :lol:
Hehehehe.... :D  :D  :D

El Muerte

Pa nije bas iskljucivo ..........ne secam se svakako....  :ziveli:

MeeLanChe


taki


Janko974

Ja nisam clan nikakvog tima i necu ni biti,posto ovo smatram relaksacijom posle LFS-a.Ali bez obzira na to i ja bih da pomognem,posto su ljudi iz BITANGE-tima veoma gostoljubljivi i zele pomoci...naravno i sto su na serverima odlicni igraci :wink: