CODEHOOK KORISNICI - BUSTED

Started by Zver, May 25, 2010, 04:04:19 PM

Previous topic - Next topic

Zver

Provaljena baza na CODEHOOK FORUMU, pogledajte sta sve mozete da nadjete tu.....

www.sendspace.com/file/xtdgnn

IronC

Eto Bogu fala dosao je i taj dan  :king:
Posle gomile cimanja i puno insajdera i pokusaja, koji nazalost nisu urodili plodom, jer su brzo uspevali da provale ko je insajder, neki Rus ih je sve zajebao  :hooray:
Pa svaka mu cast !

Zver

Nacicete tu mnogo Š¾ivopisnih likova, ima i jedan naš  :(

IronC

Jbg, listu smo objavili onakva kakva jeste, bez ikakvih modifikacija,
E sad sta se tu moze, sta je tu je. :doc

SALTSTONE

Quote from: IronC on May 25, 2010, 04:29:46 PM
Jbg, listu smo objavili onakva kakva jeste, bez ikakvih modifikacija,
E sad sta se tu moze, sta je tu je. :doc

jao koga tu sve ima :yahoo

Luda Krava

Mozda ne bi bilo lose napraviti listu nama poznatih igraca koji su na spisku pa da se malo nasladjujemo.Imam osecaj da ce ovo biti tema od par stranica heheheh

domohomo

Quote from: Luda Krava on May 25, 2010, 06:59:36 PM
Mozda ne bi bilo lose napraviti listu nama poznatih igraca koji su na spisku pa da se malo nasladjujemo.Imam osecaj da ce ovo biti tema od par stranica heheheh
http://www.speedyshare.com/files/22619156/lista_haxora.txt
i moja malenkost... ali uvjerit cete se da to nisam ja za koji dan...  :handshake:

jape

http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=3251407
7392   0   0      2   zokanoob   5d0c14add3a16295182c1a2d6f29428c   21.12.2009   0   0   79.143.166.227         1   0   0   WARCOD2   0   1261421094   2147483647      otkoovic@yahoo.com   3   Search   85.114.35.204:28960   mp_rhine   Prijedor-clan.com brYan   1272146715   1.3   CoD 2 Wallhack   zoranprijedor@yahoo.com

http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=3208774
2294      0      2   matija_46rossi   cfb0a132ad52ad477f9e6a6831d10634   4.1.2010   0   0   93.136.141.74      93.136.4.126   1   1   0   WARCOD2AIM   0   1200182400   2147472000      matija_46rossi@hotmail.com   2   lFamiglia Private Server   188.72.226.233:28960   mp_burgundy   lFamiglia Beb@   1272317748   1.3   CoD 2 Aimbot   matija_46rossi@hotmail.com

8877   0   0      2   Marko14   3adcaa343109ea4fd47ba73b64e31990   30.3.2010   0   0   79.143.161.204         1   1   0   WARCOD2   0   1,27E+09   2,15E+09      exit@prijedor-clan.com   3   Search   85.114.35.204:28960   mp_railyard   Prijedor-clan.com eX1T   1,27E+09   1.3   CoD 2 Wallhack   exit@prijedor-clan.com   

7203   0   0      2   Azdideramedo   b39cb5a5c2fdbb9ba0abc31a3ec0ba07   6.12.2009   0   0   109.165.210.156         1   0   0   WARCOD2   0   1260121964   2147483647      otkoovic@yahoo.com   3   i.zOn4|TUz4n|SD|Rifle   78.159.121.93:28969   mp_matmata   Prijedor-clan.com Dzeki   1272062934   1.3   CoD 2 Wallhack   ajaaja93@yahoo.com

3444   0   0      2   Herman   b7336623801f502d2c9e7188ee03686a   13.9.2009   0   0   78.0.94.116   1.1   78.1.200.92   1   1   0   WARCOD2AIM   0   1215993600   2147472000      codehook@net.hr   2   frullenziiiTEAM @codHR SABOL i EKIPA , Powered by: Diabolic-serv   213.202.106.149:28962   mp_toujane   vekyFROMmercs   1272320107   1.3   CoD 2 Aimbot   codehook@net.hr

Evo par zanimljivih za pocetak...

Luda Krava

Ide nam ovo za sad  :yes ajmo jos sigurno ih ima jos

$tring

Bas me zanima kako cete se sada oprati tragedije jedne.  :facepalm:

MakiMDSS.rs

#10
a joj nemojte jos ima njih jos dosta jedni su u finalu sa vama na kupu TURPO team ima 2 igraca koja sam ja naso cek mozda ima jos .

Lun

Bilo bi interesantno uporediti te 2 kolone sa mail adresama sa ovdašnjom bazom. :spiteful

MakiMDSS.rs

ma ovo je strasno cak ima i igraca koji su top 5 ekipa na CBu ESL i cak EDOM , a i toliko posteni klan nForce i Acerbitas po 2 do 3 igraca ima na spisku a da ne zaboravim TURPO team koji je isto Top CB ekipa za CTF , ma strasno , a i nase prijedor i lafamiglija , ono kao sto svi znamo jednog dana izadje istina na videlo

$tring

Quote from: Mak7d7nh0 on May 25, 2010, 08:32:51 PM
ma ovo je strasno cak ima i igraca koji su top 5 ekipa na CBu ESL i cak EDOM , a i toliko posteni klan nForce i Acerbitas po 2 do 3 igraca ima na spisku a da ne zaboravim TURPO team koji je isto Top CB ekipa za CTF , ma strasno , a i nase prijedor i lafamiglija , ono kao sto svi znamo jednog dana izadje istina na videlo

Stvarno sramota... Bar sad znamo ko je ko.  :suicide

.:Chunky:.

Ovaj dan sam cekao...domohomo nema ti sad opravdanja zasro si sad  pa do kraja!  :rant2:

a vidi Prijedoraca sto ima...i Beba...oooooo pa lepo je to cuti...! Svaka Cast momci...samo takO!  :clapping2   :tongue2  :-[  :D


Eskimko

ovaj 1 link nesto ne radi,a za ove iz prijedora sam znao,pogotovo onaj thomy   :tease2

stewzoR

Iznenadjujuce kolika je lista covece,a btw. sta ce biti sada,ako TURPO ima isto igraca na CODEHOOK listi,a i bitange,pa ko je dobio EUCTFB?  :hooray:

R@mzes

Je li ovo neka zajebancija ?  :) Moze mi neko objasniti o cemu se radi ??? Kako su uhvaceni i kad?  :rofl nista ne kontam :D

MakiMDSS.rs

imas slow procesor izgleda :D sala mala pa neki lik iz rusije je hakovao website od codehooka i uso u bazu ko je kad koristio i ko ga ima pa eto podelio to sa nama . a inace Bitange su pobedile na kupu jer imali su 1 cheatera a ovi 2 komada pa tako a i rezultat govori sve 1 cheater vs 2 cheatera i opet onaj jedan pobedio buahahah strasno sto dokazuje da ni sa 2 haxera u ekipi neznaju da pobede dobru ekipu sem jednog izuzetka .

Mustang.

Sramota me što ovo pitam kad igram Cod2 već dvije godine, ali šta je to codehook ?  Čini se nešta za cheatere ako se ne varam.

domohomo

Pih, samo kad moj frend dodje, vidit cete sve...  :tease

STEK


ReGy

GDE STE PI*** NA JARE?! AHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAH

BEBO HAAHAHAAH AAAHAHAHAHHA vidim nesto po pubu pricas kako sam haxor ono ovo.... haahah sad se sve jasno prikazalo !! ahahahah

KAKO VOLEEEEEEEEEEEEEEEEEM !  :hooray:  :hooray:  :hooray:

BTW nije mi jasno .. nema mene .. au btw evo mog cb accounta :DDD nije banan a onaj acc nije MOJ :DDDDD

http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=3238102   <----  Moj prvi napravljeni Account ! MATZYE HACKZOR.PL !

ovo je njegov PRAVI ! http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=2635345&suspend=1 !


GL HF ! GG BB !  :icon_dick:

dzeks

#23
nek mi neko uslika to gdje je mene uhvatilo kao domohomo-a xd...da vidim tu sramotu...stvarno kako smo mogli tako ...domo sta se sad izvlacis... :vava

kao svi su dobri igraci,a ovamo codehook sa strane(kakve veze ima nick azdideramedo ajaaja93@yahoo.com koji kurac sa mojim nickom...jape ti ne seri...pls...sreca sto nemam taj log ti bi bio prvi tamo...ionako postoji uac,pa se moze vidjeti ko haxa,a ko ne....ko god hoce da igra sa uac nek se javi....a ne da sere tu zbog jebenog codehooka...samo mi je drago sto beba isto ima...jer on mene proziva,a vide njega....hh :D meni je svejedno,ovo je igra i da me banuju,nece se srusiti svijet,zbog hrpe budala :D...pozz

Luda Krava

HAHAHAH zanimljivo opazanje Dzeksa  Beb@ je haxor i domohomo je haxor sudeci po ovoj listi i tu se slazes sa tim sto pise,a ti koji se nalazis na istoj toj listi ti nisi haxor zaista zanimljivo  hahahah kus tamo njabe :fighting:

jape

Ovi iz prijedora su uvek nesto zbunjeni xD

dzeks

pa meni je svejedno...nek me banuju...da ne bi plakao za igricom,sa haxom i bez haxa opet igram bolje od vas,pa nek pise ko sta hoce
@jape...ti si neki mudrac?daj pls ajde malo pogledaj kako je vani...a ne sjediti za kompom...i traziti je haxor,a ko ne...ti si moj idol !

jape


JimmY

Quote from: Eskimko on May 25, 2010, 08:58:57 PM
ovaj 1 link nesto ne radi,a za ove iz prijedora sam znao,pogotovo onaj thomy   :tease2

Ja koliko znam i koliko sam vidio, da thomY nije banan msm pronadjen tamo... Tako da nemoj molim te da pricas bezveze  :rant2:

Eskimko

bice pronadjen i on pored ostalih iz klana

counterX

Glavno da nema mojih igraca na listi,ni prijasnjih ni sadasnjih.  :rnr :rnr :rnr

ToTo

Sramota!!! Jos se javljaju ovde i pravdaju, neverovatno. Koliko vredi prijedor, i jos po neki kad se uac upali, videli smo protiv naseg silver squada, kad su pobegli sa wara, odvalili ih bez scripti  :rofl :rofl :rofl, a kad sam ih ja kiko sve redom sa maina, bilo kao sta? mi? neeeeeeeeeeeee... :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick:

Coyot

sad oni proklinju bracu ruse :D :D :D   :king: :king:


al ovo je jos nista ,cekajte samo kad krenu njihovi postovi pravdanja .....   :nervous:

to ce tek da bude koma  :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl

kolega

Š½ao mi je što sam protiv nekih ljudi igro koji su izlistani pod rubriku "nepošteni".

budaletineGandi

polako ramzes i tebe ce navatati nista se ti ne brini, a za dzeksona iz prijedora sam odavno govorio da je citer ali niko nije slusao i bas mi je drago

JimmY

#35
Pa nije ni cudo sto ti je tag budaletine  ;D ... Decko, ajde ako mislis tako da je haxor, ajde idite cb uac on pa cemo vidit ko ima skilla  :wink:
I dobro vas je vise znao sam da ima hax bla bla  :-\. Pa sto neidete cb sa uac pa vidite onda, ajte molim vas sutite vise...
Za domohomo nista negovorite, on nije pronadjen ? :hmm lowara haxorska nesto prica drugima a on haxa  :rant2:

ToTo

 :rofl :rofl :rofl :rofl evo ih krecu polako citercine  :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick:

JimmY

Ok Ok ... Ja tebi kazem ajde idite cb sa uac pa da vidimo... :bye2

budaletineGandi

#38
lepo je biti budaletina i nositi tag budeletine,a ti i tvoji iz prijedora stavite tag citer ako imate muda

coper

Profaja chitova na veliko i malo, u toku je prolecna rasprodaja, kupite wh za samo 19,99e, javite se na xf alekserbia:))))  :icon_bad:

AlekSerbia

Quote from: COper on May 25, 2010, 11:59:39 PM
Profaja chitova na veliko i malo, u toku je prolecna rasprodaja, kupite wh za samo 19,99e, javite se na xf alekserbia:))))  :icon_bad:
E Coper pofafas mi jaja i to odma sad .. pichko jedna .. mene naso da reklamiras .. pa sta ako sam chiter ;D moja stvar :D a i ti si :D .. nemoj se vadis na mene :D ..

coper

Ja sam kdo aleka kupio 2 chita treci dobio za dz:))) navali narode moze sa parama, a prima i u naturi:))) :icon_bad:

AlekSerbia

Quote from: COper on May 26, 2010, 12:03:34 AM
Ja sam kdo aleka kupio 2 chita treci dobio za dz:))) navali narode moze sa parama, a prima i u naturi:))) :icon_bad:
Jao Coper ..  sagni mi se odma .. plz :D tu si sa leve strane ;D ..ne prozivaj mene :D zna se ko ovde sta koristi ;D ti prvi :D .. a dobro krijes kao sto krijes da si gey .. svaki dan pevusis pesmicu .. Let's start a war, start a nuclear war,At the gay bar, gay bar, gay bar :))

coper

Izlazimo iz teme Alek... cekamo citere da dodju...  :handshake: ps  :icon_bad: sve jedno:P

AlekSerbia

#44
Quote from: COper on May 26, 2010, 12:09:03 AM
Izlazimo iz teme Alek... cekamo citere da dodju...  :handshake: ps  :icon_bad: sve jedno:P
Aj vazi :)  :handshake: .... ako zelite .. da vas ne navataju .. u koristenju chita . javite se Coper -u xf : Mazda85 ... Ps. Bratac nisam u tom fazonu  :icon_bad: ... to furaj sa kolegom ;) znas koji :D

Team.iNfamous*DrDrift

ajde gandi..sta si zapeo za R@mzesa....da ima nesto...bio bi na spisku....ako treba  docice na LAN ..pa ce biti  :whip3:  a kasnije  :ziveli  :ziveli

JimmY

Quote from: .:Chunky:. on May 25, 2010, 11:55:51 PM
Zasto neces da se svadjas?

Odg:Zato sto si cheater!  :D
Chunky, ajde molim te nemoj da se pravis budala  :king:...
Uopste nisam haxor glupi stvore jedan, da sam haxor bio bih na toj listi sto su uhvaceni  :peace:
Trebas imati skilla malo i razmisljati dok igras  :king: Molim te idi popi mlijeko i idi spavat, jer si jos mali i pricas informacije koje nisu tacne  :bye2

R@mzes

#47
Quote from: budaletineGandi on May 25, 2010, 11:28:39 PM
polako ramzes i tebe ce navatati nista se ti ne brini, a za dzeksona iz prijedora sam odavno govorio da je citer ali niko nije slusao i bas mi je drago

Gandi oni mene mogu samo za jaja da uhvate.  :yahoo

E  da mi je otici na lan sa tobom da te malo smirim  : :icon_bad: ali jbg daleko si,ili sa onim shagyjem noliferom koji samo zna da proziva,bolje bi mu bilo da se vati  cura  :icon_bad: nego sto visi po cjele dane na cod-u i  :girl_cray kad je neko bolji od njega

razbijac

Nadam se da se sad napokon dokazalo svima koji igraju na bitangama i skojima sam igrao war da ja nisam citer  :yahoo   :punk  :smartass  :drinks2

ugly.fender

Quote from: razbijac on May 26, 2010, 12:39:18 AM
Nadam se da se sad napokon dokazalo svima koji igraju na bitangama i skojima sam igrao war da ja nisam citer  :yahoo   :punk  :smartass  :drinks2
mozda i jesi ali se iskusno cuvas  :hmm

AlekSerbia

Quote from: ugly.fender on May 26, 2010, 01:30:36 AM
Quote from: razbijac on May 26, 2010, 12:39:18 AM
Nadam se da se sad napokon dokazalo svima koji igraju na bitangama i skojima sam igrao war da ja nisam citer  :yahoo   :punk  :smartass  :drinks2
mozda i jesi ali se iskusno cuvas  :hmm
Cuj iskusno cuva ... Ma to Je Coperova .. Skola .. ..  :D

deno!?

Svaka cast i sve pohvale RUSU i bitangama sto su to objavili......Chiteri su se pocelo opravdavati( ajde cb uac on, cu lan i te spike) BURAZ UHVACENI STE.....moji ''pro igraci'' chiteri cestitam.... :clapping :yahoo.....jednom chiter uvijek chiter (vuk dlaku mjenja ali cud ne)....zato chiteri  :icon_dick:  :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick: :tease2 :-[ :-[ :-[

MakiMDSS.rs

da da polako sace i napal bombe da padaju , jape dovoljno se dokazuju ovi kako su PRO nemoras da im nabijas to na nos sada mani ih se . sve smo videli i procitali CHETERI pokrijte se USIMA ako mozete .

sn4k3

ljepo se igrajte ko sva djeca nemoj te da haxsate majka mu stara

lang

Ccccc ,   Cheating (aimbot, wallhack, spiked models, ...)
Sramota i bruka a lozili se da su cool igraci. :thumbdown
Moramo pozvati rusa na pice,xaxaxaxxa  :king:

Zver

U prijedoru se ljudi na ulici javljaju čoveku pre nego što se pojavi iza ćoška  :yikes:

Lider

Kakva reklama za jedan grad kao sto je Prijedor. Par retardiranih klinaca nabacise ljigu na grad, jer iduci put kad cujete negdje za Prijedor, sjetit cete se chitera  :), ali jbga.
Nisam ja bas najbolje skontao, oni su kupovali te haxove?
Kakav skup nolifera s pogresnim zivotnim idealima. Pa kad je nekome cilj u zivotu da bude najbolji u jednoj igrici na nekom PUBu i torsi pare za kojekakva pomagala i trosi vrijeme i zivce na sve to..... UZAS  :suicide :suicide :suicide
Ljudi izlazite vani, nadjite si cure, rostilj, zajebancija, skole, a ne ovo. Pa OMG   :||

MakiMDSS.rs

lider neznaju oni sta je to , to je za njih misaona imenica , nisu oni no liferi oni su ONE LIFERI (samo cod) , ja mislim da on kad ukljuci to sranje da pocinje da BALAVI na tastaturi ko homer simspson na PIVO , a iz njega izlaze zvukovi ETO TI CHEATERU na ti , da vidis sada ko je skiller ti ces mene da haxas , al sto najgore on ne shvata da ga i on upalio . to ti je kao kad narkomanu nedas jedno 2 nedelje malo droge da se smiri pa pocne da krizira .

dexnsk

Pa cekajte nisu svi uhvaceni iz Prijedor-a jer ostali koriste bufalo (za taj jos ne postoji lek, ali bice valjda).

Al_Capone

Jest lijepo biti upravu, doslo i mojih 5 minuta  :whacky: Dago moje bebano :whip A za Prijedor, pah, vidjeli ste kako s UAC-om igraju :rofl :rofl

Spinx!!

Decki  :suicide :suicide :suicide :suicide :suicide :suicide :suicide :suicide
Aj sada da vas cujem MISEVI!!!!!!!
:icon_bad: :icon_bad: :icon_bad: :icon_bad: :icon_bad: :icon_bad: :icon_bad: :icon_bad: :icon_bad:

$tring

Trenutno su banovani sa SD servera i sa foruma Domo,Beba,Dzeks i svi ostali uhvaceni sa citevima. Domo je izbacen iz klana... Za ostale neka se pozabave njihovi klan lideri. Svi GUID-ovi koje nadjamo ce se svakako ubaciti na SD original server.

Nemam reci.. jos uvek sam u soku... Stvarno sramota...

Zanima me bas njihova 'odbrana' odnosno sta ima da kazu... No, sta god imali da kazu, ja se u svakom slucaju u svoje ime i ime klana Bitange izvinjavam svima protiv kojih smo ikada igrali i najgluplji fun-war sa ovim nasim igracem. Domo je skoro bio primljen u klan i mislili smo da ok momak. Nazalost, pokazalo se da samo se debelo zajebali (ukoliko se nekim ludim slucajem ne dokaze suprotno). Bitange nisu, niti ce ikada biti citerski klan, pa je ovo samo jedna mrlja i rana na sve sto smo do sada uradili. Nazalost, ovakve greske (koje se kasnije skupo placaju) se desavaju kada pravite net-clan i kada ne poznajte licno ljude koje primate u klan. Nasa odluka je da takve igrace izbacimo iz klana, a ostali neka sa svojima rade kako god zele...

$tring

#62
Ko nije uspeo da skine listu, evo direktnog linka:

www.bitange.com/download/codehook_busted.rar

jape

Quote from: Spinx!! on May 26, 2010, 01:48:42 PM
Decki  :suicide :suicide :suicide :suicide :suicide :suicide :suicide :suicide
Aj sada da vas cujem MISEVI!!!!!!!
:icon_bad: :icon_bad: :icon_bad: :icon_bad: :icon_bad: :icon_bad: :icon_bad: :icon_bad: :icon_bad:
Cekaj, zar ti nisi nesto opako branio prijedor kad smo ti rekli da cheatuju ? "Ne diratje mi prijedor..."; Misu... :)

Spinx!!

da jesam branio i stojim za one koje sam branio tako da jape molim te!!!!

Spinx!!

oni koji su na spisku i ne poznajem dok one koje znam nisu tu sem deksa mada mi nije ni njegov tamo udeo jasan jer on nije iz Banja Luke niti mu je IP isti niti ostala govna
tako da ako gresim sta cu
opkao sam se i sta da radim da se koknem

eX1T

Sa sigurnoscu mogu da kazem da Dzeks nije haxor. Gledao sam mnogo puta momka kako igra...I u lanu, i ovako u warovima momak igra isto.

Ovo je neki retard kupio CodeHook, bas da njega okrivi...Tj. da haxa na njegovo ime...

Pazite username: Azdideramedo (nidje veze)
Pazite E-Mail: ajaaja93@yahoo.com (ovo nije njegov e-mail)
IP adresa: 109.165.210.156 (ovo je IP adresa iz Banja Luke, 50km dalje od Prijedora)
GUID: b39cb5a5c2fdbb9ba0abc31a3ec0ba07 (nije to njegov guid na cb-u)





Sve mi govori da on nije haxor.

Sto se mene i Bryana tice, ja sam kupio hax nema ni pola meseca, i jednom sam samo igrao sa njim, to neki fun war ako se dobro secam, da ga isprobam...Dobio sam ga posle matcha sa Bosnian teamom...Odigrao sam jedan war i od tad igram WoW, jer CoD2 mi dosadio...Bryan, hmm...On i ne igra sa nama tako da ne znam nista...u FUN je squadu, i retko kad igra sa nama warove tako da ne znam nista...Sto se tice ovo za Dzekija, mislim da su to izmisljotine, ili mozda nisu, ako mislite da nije izmisljotina - dokazite.

Mene ovo previse i ne boli, jer CoD2 ne igram, i glavno da niko iz 1 squada Prijedora koji nam predstavljaju klan nije na spisku ovde.

Toliko od mene, to bi bilo to sto se ovog foruma tice...

Sretno vam u igranju  :king:

MakiMDSS.rs

jujuj poceli su da priznaju ajde idemo dalje i dobro se vade za sada al sto kaze moj drug NIDJE VEZE

dexnsk

Quote from: Kecher on May 26, 2010, 02:10:34 PM
QuotePa nije ni cudo sto ti je tag budaletine  Grin ... Decko, ajde ako mislis tako da je haxor, ajde idite cb uac on pa cemo vidit ko ima skilla  Wink
I dobro vas je vise znao sam da ima hax bla bla  Undecided. Pa sto neidete cb sa uac pa vidite onda, ajte molim vas sutite vise...
Za domohomo nista negovorite, on nije pronadjen ? Hmmmm lowara haxorska nesto prica drugima a on haxa  Rant2

Ajde misevi sta je sad bilo?....

Ja sam oduvek znao da Prijedor haxa xD...

Pa nepostoji samo codehook :P ima njih jos iz predor a i izona buffalo :) desi bennasi sto saljes hak mom drugi i kazes cela izona koristi i kad udjes na nas server slobodno upali svi imamo taj hax ...


DOCE I TAJ MOMET ... kad ce izona pasti kao i prijedor  :stoner:
Mozda se nismo razumeli ili ja nisam razumeo tvoj post. Ja nisam mislio na nekog igraca vec na hax po imenu buffalo (vrlo slican codehook-u samo sto za njega jos nema leka).

Zver

Kakva teorija zavere, cia i kgb su se udruŠ¾ili, mesecima skupljali pare, i na kraju kada su skupili, kupili su codehook u dzeksovo ime, ovaj exit kao dokaz koristi ip adresu koja je na codehook bazi 109.165.210.156 i pokazuje Banja luku (koja je 50 km od prijedora), sta ti mislis da ce po ip adresi pokazati korisnikovu kuću? Ip tracer pokazuje prakticno lokaciju zakupca ip opsega, u ovom slucaju telekoma srpske, koji je pogađate u banja luci. poslednji korišćen  dzeksov je 109.165.177.54 i nalazi se u istom opsegu, a to nije slučajnost. Exit, hvala što si dokazao da ti je drugar cheater, dobar posao, samo tako nastavi.

93deki

QuoteSto se mene i Bryana tice, ja sam kupio hax nema ni pola meseca, i jednom sam samo igrao sa njim, to neki fun war ako se dobro secam, da ga isprobam...Dobio sam ga posle matcha sa Bosnian teamom...Odigrao sam jedan war i od tad igram WoW, jer CoD2 mi dosadio...Bryan, hmm...On i ne igra sa nama tako da ne znam nista...u FUN je squadu, i retko kad igra sa nama warove tako da ne znam nista...Sto se tice ovo za Dzekija, mislim da su to izmisljotine, ili mozda nisu, ako mislite da nije izmisljotina - dokazite.

Mene ovo previse i ne boli, jer CoD2 ne igram, i glavno da niko iz 1 squada Prijedora koji nam predstavljaju klan nije na spisku ovde.

Aj nekenjaj igrao si na ECB turniru i ima na stastistikama kad si zanji put igrao aj fof samo se sad kao kao vadite ... ma nema uvaceni ste..

IMA ONA IZREKA:JEDNOM CITER UVEK CITER

S-V Nemanja77

Ovo mora pretraga preko maila!!???

jape

Quote from: eX1T on May 26, 2010, 02:43:28 PM
Ovo je neki retard kupio CodeHook, bas da njega okrivi...Tj. da haxa na njegovo ime...
Bice ipak da je to...

Al_Capone

Haha, a taman se mislio izvući,.. BEZOBRAZLUK još veći !!!

MakiMDSS.rs

postoji jos jedan izreka MAKI JE UVEK U PRAVU , sto se i dokazuje

STEK

Ali meni nije jos uvek jasno..CEMU ta sranja...zbog cega...jel veca kita kad upalis HAX ili sta vec...svi smo mi tu zbog zezanja i druzenja...jos kad vidim neak poznata imena...pa to je TUGA...trebalo bi ovo neki ljudi sa CB-a ili ESL-a da odrade poso sa proveravanjem email-a ili IP ...pa da pobanuju tih 9000 indijanaca...mislim strasno jos to kad dodju ovde i jos se pravdaju...pa to je za zatvor....i taj rus da se kontaktira i da m use posalje neka cestitka ili neka grupa da se napravi u njegovo ime..lik je sam OWNO ceo codehook.com... :handshake:

BRAVO RUS.... :king:

VIP.er

Quote from: eX1T on May 26, 2010, 02:43:28 PM





ja sam kupio hax nema ni pola meseca, i jednom sam samo igrao sa njim, to neki fun war ako se dobro secam, da ga isprobam...
Cek cek cek, znaci ti si dao 50 ili koliko vec evra da jednom probas ?  :facepalm: Daj smisli nesto originalnije...

$tring

Quote from: eX1T on May 26, 2010, 02:43:28 PM
Sa sigurnoscu mogu da kazem da Dzeks nije haxor.

A ti si predpostavljam njegov hax-advokat?

Quote from: eX1T on May 26, 2010, 02:43:28 PM
Sretno vam u igranju  :king:

Pa da ti kazem iskreno, citava zajednica je sada srecnija... to zasigurno... Kada smo tebe i tebi slicne uhvatili kako sjebavate ovu lepu igricu.. Bolje da ti nista i ne pisem, samo bih te izvredjao... toliko zasluzujes (kao i tvoja bratija iz klana i sire)

shonEEE

Hihi, kako zanimljivo, kako to da nema mene ovde, koliko me ljudi prozivalo za hax!
Btw, ako je par klinaca iz Prijedora doslo i igralo sa haxom, ne morate svi prozivati odmah sve likove iz Prijedora i velicati da su svi haxori... Ima nas iz Prijedora koji smo i posteni!

Russian power.

$tring

Ne oglasava se Familija, a vidim ih na forumu... Sigurno se sprema neka opaka 'odbrana drugara' ....  :rofl   ... Bas me zanima da li ce Bebu sutnuti iz klana... Joj pa ne! Cek, on mu dodje klan lider... ili sam mozda neupucen.  :hmm

MakiMDSS.rs

nemoj string nece da brane nikoga sada ali su se povukli sada zestoko i stavili sebe u razmisljanje , nemoj sada da ih diras resavaju svoje probleme , znam ja o cemu se radi pricao sam sa njima i lepo su se izvinuli meni i rekli sta je tu je i oce da menjaju team leadera na cb i uospteno . tako nemoj njih da sada dirate neka docice vreme kad ce da se oglase a nadam se da ce da bude u pravom smislu .

samo da znate sace ovi iz prijedora da pocnu da kopiraju imena od nas i da igraju na pubu sa upaljenim codehookom kako bih dokazali da smo i mi cheateri , nemojte da padate na te provokacije , znam sta su naumili rekli da ce da se svete svima sada , a jedini nacij je ovaj da nasa imena kopiraju i da se i mi nadjemo na tom spisku , pathetic majkemi

STEK

Quote from: Mak7d7nh0 on May 26, 2010, 03:50:00 PM
nemoj string nece da brane nikoga sada ali su se povukli sada zestoko i stavili sebe u razmisljanje , nemoj sada da ih diras resavaju svoje probleme , znam ja o cemu se radi pricao sam sa njima i lepo su se izvinuli meni i rekli sta je tu je i oce da menjaju team leadera na cb i uospteno . tako nemoj njih da sada dirate neka docice vreme kad ce da se oglase a nadam se da ce da bude u pravom smislu .

samo da znate sace ovi iz prijedora da pocnu da kopiraju imena od nas i da igraju na pubu sa upaljenim codehookom kako bih dokazali da smo i mi cheateri , nemojte da padate na te provokacije , znam sta su naumili rekli da ce da se svete svima sada , a jedini nacij je ovaj da nasa imena kopiraju i da se i mi nadjemo na tom spisku , pathetic majkemi
Kids....ccc

$tring

Quote from: Mak7d7nh0 on May 26, 2010, 03:50:00 PM
nemoj string nece da brane nikoga sada ali su se povukli sada zestoko i stavili sebe u razmisljanje , nemoj sada da ih diras resavaju svoje probleme , znam ja o cemu se radi pricao sam sa njima i lepo su se izvinuli meni i rekli sta je tu je i oce da menjaju team leadera na cb i uospteno . tako nemoj njih da sada dirate neka docice vreme kad ce da se oglase a nadam se da ce da bude u pravom smislu .


Pa sto da ih ne zajebavam? Pa zar nije pravi trenutak za to? Za konacno slavlje.... Mislim, i mi smo u toj corbi... samo ja nemam problem sa tim da javno kazem da ce iz Bitangi leteti SVAKO ko se i usudi da nesto mulja i muti. Jeste, ja sam javno priznao da smo se zajebali sto smo primili Domu u klan a ispostavilo se da je covek citer. Nadam se da to ima bar neku manju tezinu od Prijedora i slicnih gde je pola klana varalo i sto je najgore svi iz klana to znali. Kod nas se zapravo prva prasina digla kada su igrale Bitange silver vs Babani... Tada je jedan deo klana posumnjao da Doma ima cheat, samo mi je to bilo toliko suludo i blesavo da prosto nisam zeleo da poverujem da je istina. Pricali smo na tu temu, i sve se zavrsilo nedoreceno. Potpuno mi je bila suluda situacija gde bitange optuzuju bitange da su citeri, a ne neko sa strane. Ocigledno nismo shvatili da se upalilo crveno svetlo... Jebi ga. Zao mi je iskreno zbog toga, posto smo kao sto znate stariji od 95% klanova koji igraju ovu igricu pa je nekako shodno nasim godinama malo suludo misliti da cheat-ujemo. Nazalost, pokazalo se bas to.. da jedan od nas ima cheat. Niko to u klanu nije znao i ovo nam je lekcija. Naravno, Domohomo je izbacen iz klana.



S-V Nemanja77

Ima li ga neki igrac sa cod4  scene u srbiji ili ex yu??

$tring

Quote from: =СЧ=Немања on May 26, 2010, 04:04:50 PM
Ima li ga neki igrac sa cod4  scene u srbiji ili ex yu??

Skini listu pa proveri...  :tease

$tring

Ovaj post ce defininitivno oboriti sve rekorde foruma....  :clapping  .... 936 pregleda za jedan dan... idemo dalje... Kapiram da ce dugo-dugo ekipa pronalaziti od 9000 uhvacenih nove i nove... .A ovom Rusu koji je sve ovo pronasao treba platiti letovanje na Havajima..... Predlazem donacije...  :happy

MakiMDSS.rs

da string jeste bilo oko njega posle tog meca , mene su spopali 4 igraca tvoja maki maki daj gledaj demo , jesam gledao sam i reko sam da necu da se mesam oni su trazili moj odgovor i dao sam im ga ali zamolio da ne bude da sam ja to reko i da ne bude ponovo maki ima protiv bitange nesto . a ima jos jedan mec to Capone moze da potvrdi da je pohaxao na CBu mec sa nekim likovima za CTF Open Cup , da su pametni bili likovi da urade timestamps banovali bih ga . mada necemo o domu i ostalima nekasu neka se sada oni resavaju kako oce , domo je ok decko samnom ali sta da kazem jbg cuti maki i gledaj dok neko drugi ne dokaze to . pricao za bebu pa smo se i posvadjali ja i pola klana famiglije a sada ono shaggy i dalje drvi K a ostali e maki izvini bio si u pravu , tako neka ih neka vide i neka zapamte da NEMOZES ZA NIKOGA DA GARANTUJES ZIVOTOM DA NE HAXA , barem i ja to znam iz iskustva , ja sam u svadji sa najboljim drugom zbog toga .

STEK

Quote from: =СЧ=Немања on May 26, 2010, 04:04:50 PM
Ima li ga neki igrac sa cod4  scene u srbiji ili ex yu??
Skini listu pa surfuj... :snap

VIP.er

Quote from: Mak7d7nh0 on May 26, 2010, 04:10:26 PM
, ja sam u svadji sa najboljim drugom zbog toga .
Najbolji drug ti haxa ?  :o

Labello

Kako je ovo dobra stvar! :))))
Sad umesto ucenja pokrenem excel i gledam jadne botove :clapping2
Stek ima i sa naseg servera 2 komada :))
A sto se tice bebe, mogu da spremaju odbranu i da pricaju sta hoce, pa moj brat je to znao jos dok je bio u klanu to je bila njihova mala tajna, a mali kreten od brata mi to tek danas rekao da je znao  kad nam je wOo3cA rekao za ovo! :))  :flag_of_truce

DzoNN:)

Quote from: Labello on May 26, 2010, 04:25:04 PM
Kako je ovo dobra stvar! :))))
Sad umesto ucenja pokrenem excel i gledam jadne botove :clapping2
Stek ima i sa naseg servera 2 komada :))
A sto se tice bebe, mogu da spremaju odbranu i da pricaju sta hoce, pa moj brat je to znao jos dok je bio u klanu to je bila njihova mala tajna, a mali kreten od brata mi to tek danas rekao da je znao  kad nam je wOo3cA rekao za ovo! :))  :flag_of_truce

alo brate nemoj da me vredjas....mene ne mesaj u ovo i ne spominji me  :tease  :fighting:
:worth citeri citeri citeri citeri citeri  :icon_dick: hahahaha ima ih bas dosta kakvi retardi  :smartass :bye2

MakiMDSS.rs

haxao ili haxa ne znam jer ne pricam sa njim picka ciganska vec 3 godine jos dok je bio onaj DULL aktivan i SHARP kako vec da se zvao , slucajno sam naleteo kod njega dok je bio na serveru a ja ko baksuz nisam imao zadnja 2 casa u srednjoj . duga prica nije za forum , nego pricao sa adminima sa CBa culi su da se mole igraci kad se uzme CodeHook da se koristi jedno ime JOE i to ima se ponavlja kao sto vidite na spisku . jer je skriptovano na jednom serveru a taj igrac cak i nije na tom serveru nmz 24h da neko bude online na tom serveru i da ima hax . tako da znate da morate imena sa strane i email normalno i guid da pogledate da vidite o kome je rec .

komara


Zver

Kao što vidiš, mi smo prvi objavili listu čitera, iako je jedan od ljudi iz našeg klana na njoj, šta vam to  govori?

komara

e zver a  kako ne mogu da procitam file deleted

S-V Nemanja77

Quote from: STEK on May 26, 2010, 04:14:01 PM
Quote from: =СЧ=Немања on May 26, 2010, 04:04:50 PM
Ima li ga neki igrac sa cod4  scene u srbiji ili ex yu??
Skini listu pa surfuj... :snap
Quote from: string on May 26, 2010, 04:08:08 PM
Quote from: =СЧ=Немања on May 26, 2010, 04:04:50 PM
Ima li ga neki igrac sa cod4  scene u srbiji ili ex yu??

Skini listu pa proveri...  :tease

:ok2 ma lista je predugacka da bi surfovao
a vidim da ste u elementu  , pa rekoh da skratite muke  :ziveli :ziveli

$tring

#96
Quote from: olosh on May 26, 2010, 04:24:17 PM
HAHAHAHAHAHAH pa nek sam i to docekao da se dokaze da su i bitange citeri (zbog toga sam banan sa foruma i da se nije ovo desilo nebi se ni prijavljivao ponovo) pa vrjedilo je cekati
a sto se citerske familije tice pa to su i ptice na grani znale  :icon_grrr:

Hajde decko odmah da te ispravim. Nisu bitange citeri, nego je citer poslednja primljena bitanga koja je nakon otkrivanja izbacena. A ova tvoja izjava izgleda kao da su svi u klanu citeri. Kao sto vidis, mi prvi objavimo ovakve vesti i uopste nemamo problem sa tim da kazemo da je jedan od 50 ljudi iz klana uhvacen sa citom i nakon toga izbacen. Tako da bulje cuti zivota ti... a jos ako smo te izbacili sa foruma zbog toga, tim jos gore.  :facepalm:

A i ko si ti uopste? Bar se potpisi jado.... bolje nego sto si dosao da seres na forum sa jednim postom.

Coyot

Ma ovo je ludnica   :D :D

al nemojte zbog jednog klana ,citav grad da napadate .... :stoner:

Poz iz PRIJEDORA   :hooray:

MakiMDSS.rs

string je PUKO skroz ahahahahaha pocece i da ujeda na kraju ma te citere treba samo  :doc  :whip3:  :violin: :icon_bad: :dummy

wOo3cA

#99
Quote from: Zver on May 26, 2010, 04:49:40 PM
Kao što vidiš, mi smo prvi objavili listu čitera, iako je jedan od ljudi iz našeg klana na njoj, šta vam to  govori?
pa svaka cast,sta drugo moze da govori. ispali ste ljudi sa tim sto ste objavili listu iako je jedan vas(sad vec bivsi clan) na njoj.mnogo dobar gest i dokaz da vam je stalo do fer igre i druzenja a ne odbrane 'brace' citera.  :thankyou

svaka cast,mnogo sam se iznenadio ovim spiskom.

PICAj3La

auuu.. ne pljucnem par dana.. i imam sta da vidim :)

sad kad pocnu namestaljke, bice veselo :)

no upravo mi se samopouzdanje diglo na mnogo visi nivo, buduci da i pored tih silnih upaljenih citeva, ti likovi n isu bili nedostizni.. sto govori samo jedno .. pa mi nismo uopste losi igaci:))))))

$tring

Quote from: PICAj3La on May 26, 2010, 07:14:31 PM
auuu.. ne pljucnem par dana.. i imam sta da vidim :)

sad kad pocnu namestaljke, bice veselo :)

no upravo mi se samopouzdanje diglo na mnogo visi nivo, buduci da i pored tih silnih upaljenih citeva, ti likovi n isu bili nedostizni.. sto govori samo jedno .. pa mi nismo uopste losi igaci:))))))

Jel ti sad jasno kako su nas mnogi klanovi drali sa toliko razlike? :this ... Izgleda nista bez postenog LAN-a nema....

zlenzlla

Quote from: Zver on May 26, 2010, 11:23:14 AM
U prijedoru se ljudi na ulici javljaju čoveku pre nego što se pojavi iza ćoška  :yikes:

Sad ne smijem otici tamo iz straha da ce me neko zaskociti iza coska.  :whistling


Svaka vam cast za spisak  :worth

PS: kako nema nikoga iz Titana  :whistling

STEK

Quote from: zlenzlla on May 26, 2010, 07:55:18 PM
Quote from: Zver on May 26, 2010, 11:23:14 AM
U prijedoru se ljudi na ulici javljaju čoveku pre nego što se pojavi iza ćoška  :yikes:

Sad ne smijem otici tamo iz straha da ce me neko zaskociti iza coska.  :whistling


Svaka vam cast za spisak  :worth

PS: kako nema nikoga iz Titana  :whistling
veruj mi...celu noc ih trazim... :rofl

Lider

Quote from: STEK on May 26, 2010, 07:57:49 PM
Quote from: zlenzlla on May 26, 2010, 07:55:18 PM
Sad ne smijem otici tamo iz straha da ce me neko zaskociti iza coska.  :whistling


Svaka vam cast za spisak  :worth

PS: kako nema nikoga iz Titana  :whistling
veruj mi...celu noc ih trazim... :rofl
:nervous: :nervous: :nervous:

Coyot

Quote from: zlenzlla on May 26, 2010, 07:55:18 PM
Quote from: Zver on May 26, 2010, 11:23:14 AM
U prijedoru se ljudi na ulici javljaju čoveku pre nego što se pojavi iza ćoška  :yikes:

Sad ne smijem otici tamo iz straha da ce me neko zaskociti iza coska.  :whistling


pizda  :tease

stek trazi jel ?   :whip3:

MakiMDSS.rs

ma ce da ocoravi ovaj stek skroz ko zna koliko je ljudi koristilo pod imenom JOE hax pa ne mozemo da znamo ko je ko .

ToTo

Quote from: Mak7d7nh0 on May 26, 2010, 08:41:00 PM
ma ce da ocoravi ovaj stek skroz ko zna koliko je ljudi koristilo pod imenom JOE hax pa ne mozemo da znamo ko je ko .
Jbg opet ja nista ne razumem???
Mogao si da kupis, a da ne stavis svoje ime, ili nisi??? I pored toga likovi su stavljali svoje nikove?????? Pa ko zna koliko ih jos ima medju onim Joe, a znamo ih sa servera?????

Mustang.

Quote from: STEK on May 26, 2010, 03:26:07 PM
Ali meni nije jos uvek jasno..CEMU ta sranja...zbog cega...jel veca kita kad upalis HAX ili sta vec...svi smo mi tu zbog zezanja i druzenja...jos kad vidim neak poznata imena...pa to je TUGA...trebalo bi ovo neki ljudi sa CB-a ili ESL-a da odrade poso sa proveravanjem email-a ili IP ...pa da pobanuju tih 9000 indijanaca...mislim strasno jos to kad dodju ovde i jos se pravdaju...pa to je za zatvor....i taj rus da se kontaktira i da m use posalje neka cestitka ili neka grupa da se napravi u njegovo ime..lik je sam OWNO ceo codehook.com... :handshake:

BRAVO RUS.... :king:

Samo istaknuto komentiram. Š½iviš u zabludi. Ništa loše ne mislim  :ok2

Coyot

Quote from: Mustang. on May 26, 2010, 09:22:59 PM
Quote from: STEK on May 26, 2010, 03:26:07 PM
Ali meni nije jos uvek jasno..CEMU ta sranja...zbog cega...jel veca kita kad upalis HAX ili sta vec...svi smo mi tu zbog zezanja i druzenja...jos kad vidim neak poznata imena...pa to je TUGA...trebalo bi ovo neki ljudi sa CB-a ili ESL-a da odrade poso sa proveravanjem email-a ili IP ...pa da pobanuju tih 9000 indijanaca...mislim strasno jos to kad dodju ovde i jos se pravdaju...pa to je za zatvor....i taj rus da se kontaktira i da m use posalje neka cestitka ili neka grupa da se napravi u njegovo ime..lik je sam OWNO ceo codehook.com... :handshake:

BRAVO RUS.... :king:

Samo istaknuto komentiram. Š½iviš u zabludi. Ništa loše ne mislim  :ok2

ja bi pre reko da ti zivis u zabludi , ovaj post nema nike veze sa tobom   :violin:  :whip3:

MakiMDSS.rs

Quote from: ToTo on May 26, 2010, 08:56:17 PM
Quote from: Mak7d7nh0 on May 26, 2010, 08:41:00 PM
ma ce da ocoravi ovaj stek skroz ko zna koliko je ljudi koristilo pod imenom JOE hax pa ne mozemo da znamo ko je ko .
Jbg opet ja nista ne razumem???
Mogao si da kupis, a da ne stavis svoje ime, ili nisi??? I pored toga likovi su stavljali svoje nikove?????? Pa ko zna koliko ih jos ima medju onim Joe, a znamo ih sa servera?????

toto imas tamo ime JOE i sa strane njege ima uvek drugi email ili guid pa cak i IP , sto dokazuje da codehook tera svoje korisnike da koriste na PUB serverima samo jedno ime kako ne bih mogli da ih otkriju ko su . al problem je sto sam codehook se vezuje za tvoj IP i email tako da ne bih mogo ti da kupis i da posle saljes drugima da ga koriste , toliko sam ja saznao od admina sa CBa a i nacuo sam bio za to . pa je tesko sada otkriti koliko je IMBECILA pod tajnim nickom , al samo znam da mi je jebo mater ovaj RUS imam posao na cb sada vise nego ikada .

Mustang.

Quote from: Coyot on May 26, 2010, 09:25:53 PM
Quote from: Mustang. on May 26, 2010, 09:22:59 PM
Quote from: STEK on May 26, 2010, 03:26:07 PM
Ali meni nije jos uvek jasno..CEMU ta sranja...zbog cega...jel veca kita kad upalis HAX ili sta vec...svi smo mi tu zbog zezanja i druzenja...jos kad vidim neak poznata imena...pa to je TUGA...trebalo bi ovo neki ljudi sa CB-a ili ESL-a da odrade poso sa proveravanjem email-a ili IP ...pa da pobanuju tih 9000 indijanaca...mislim strasno jos to kad dodju ovde i jos se pravdaju...pa to je za zatvor....i taj rus da se kontaktira i da m use posalje neka cestitka ili neka grupa da se napravi u njegovo ime..lik je sam OWNO ceo codehook.com... :handshake:

BRAVO RUS.... :king:

Samo istaknuto komentiram. Š½iviš u zabludi. Ništa loše ne mislim  :ok2

ja bi pre reko da ti zivis u zabludi , ovaj post nema nike veze sa tobom   :violin:  :whip3:

Ništa loše nisam mislio, ne razumijem što me napadaš.
Samo sam htio reći da se na servere skupljaju i oni kojima nije samo do zezanja i druŠ¾enja. No hard feelings  :)

Stash

Kako sam sretan da je to provaljeno i da je sve na vidjelo izašlo...

I bez ikakog stida da svima s liste koje znam kaŠ¾em: Otpale vam ruke dabogda...

Ima pravde, ima... joj kako sam sretan e... sad znamo s kim više nećemo igrat bar.

Š½ao mi je samo što ima ljudi za koje sam mislio da stvarno dobro igraju... sramota... hahahaha. Krepajte još jednom svi s popisa. =)

dexnsk

Quote from: Stash on May 26, 2010, 11:19:22 PM
Kako sam sretan da je to provaljeno i da je sve na vidjelo izašlo...

I bez ikakog stida da svima s liste koje znam kaŠ¾em: Otpale vam ruke dabogda...

Ima pravde, ima... joj kako sam sretan e... sad znamo s kim više nećemo igrat bar.

Š½ao mi je samo što ima ljudi za koje sam mislio da stvarno dobro igraju... sramota... hahahaha. Krepajte još jednom svi s popisa. =)
Vidi nuuba :bye2 :yes

Stash

Quote from: dexnsk on May 26, 2010, 11:28:34 PM
Quote from: Stash on May 26, 2010, 11:19:22 PM
Kako sam sretan da je to provaljeno i da je sve na vidjelo izašlo...

I bez ikakog stida da svima s liste koje znam kaŠ¾em: Otpale vam ruke dabogda...

Ima pravde, ima... joj kako sam sretan e... sad znamo s kim više nećemo igrat bar.

Š½ao mi je samo što ima ljudi za koje sam mislio da stvarno dobro igraju... sramota... hahahaha. Krepajte još jednom svi s popisa. =)
Vidi nuuba :bye2 :yes


DEKSNSK, NEMOJ DA KENJAŠ . =DD

ReGy

Quote from: Stash on May 26, 2010, 11:19:22 PM
Kako sam sretan da je to provaljeno i da je sve na vidjelo izašlo...

I bez ikakog stida da svima s liste koje znam kaŠ¾em: Otpale vam ruke dabogda...

Ima pravde, ima... joj kako sam sretan e... sad znamo s kim više nećemo igrat bar.

Š½ao mi je samo što ima ljudi za koje sam mislio da stvarno dobro igraju... sramota... hahahaha. Krepajte još jednom svi s popisa. =)

AAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA Stash Kralju ! Lud si za medalju haahaaahahahha ......cccc :DDDDD :stoner:

$tring

Quote from: Mak7d7nh0 on May 26, 2010, 09:30:04 PM
al samo znam da mi je jebo mater ovaj RUS imam posao na cb sada vise nego ikada .

Neka, bar ce se i CB sada malo ocistiti od citera. Ne znam da li planiraju da u nazad precesljaju sve war-ove i dodele pobedu drugima... Verujem da je to veliki posao. No, ovo je samo jos jedan pokazatelj koliko je zapravo citerska zajednica jaka i koje pare iza toga stoje.

S-V Nemanja77

Quote from: string on May 27, 2010, 01:56:21 AM
Quote from: Mak7d7nh0 on May 26, 2010, 09:30:04 PM
al samo znam da mi je jebo mater ovaj RUS imam posao na cb sada vise nego ikada .

Neka, bar ce se i CB sada malo ocistiti od citera. Ne znam da li planiraju da u nazad precesljaju sve war-ove i dodele pobedu drugima... Verujem da je to veliki posao. No, ovo je samo jos jedan pokazatelj koliko je zapravo citerska zajednica jaka i koje pare iza toga stoje.

Ma  CB, prevara

steta sto nema guida za crack cod2 key 

hebem  im  m...u cheatersku

HOT-sl

kad je thosl pricao za domo-a niko mu nije verovao,pogotovo spinax.kao,,,nije to njegov ip,on ima drugog provajdera.a jos se hvalio i da je sudija i sta ti ja znam  :D

STEK

ma nisi ga ti za dzabe bockao.... :snap

Staljin

Prvo da i ja nesta REKNEM!!!!!!!!!!!!!ehehehehehhehehh juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu,pa jbt nemos vjerovat koliko su ljudi opterecni igricom. Manjak samopouzdanja? Sta mora varat jbt,nije mi jasno. Bebica?,znali smo mi za bebicu i jos par njih i ne samo iz familije,nego i  iz ostalih klanova,Prijedor se pojavio niotkud i odjednom poceli pravit budale od nas. Sjecam se prije god i pol,igrao Mr protiv Petrovca CTF I ne da nismo nista mogli,nego su nas toliko ubili da me to dan danas jebe,mislim da je rez bio 15-3 i vec tada se dalo naslutit ---POZOR GAMEHOOK!!!!----. A sto se tice domice,ne znam sta da kazem,razocarao me u pm.



Aj zdrao!!!

Stash

#121
Al fora je kako je domo odma došao na temu i sam se prijavio kao "i mene ima tamo al ćete ubrzo skontat da to nisam ja"... ne bokte, moja baba je uzela tvoj IP, guid i igrala s haksom. De nemojte se izvlačit, priznajte sami sebi da ste jadni do boli i da ne moŠ¾ete podnijet da niste najbolji u nečem. Mogu si samo zamislit koji su to sve kompleksaši, kojima ljudi u društvu vjerojatno ni 2% ne posvećuju, pa onda igraju COD samo kako bi se pričalo da bar nešto znaju, a ni to pošteno ne znaju  zapravo.

Na kraju krajeva, ne znam dal je gore što laŠ¾ete samima sebi, uz to što laŠ¾ete svima nama. Jer pogotovo ovi koji su već duŠ¾e vremena neotkriveni... beba recimo, frajer je vjerojatno počeo mislit da i zna igrat koliko ga dugo rabi. Hahahahah... koja patetika.

Regy, ne znam, i ti si banan na CB, ne znam zašto se smiješ. Kao imaš više accounta. A zašto? Zašto je potrebno imati više accounta? I keyeva i GUID-ova. Pa ne moram objašnjvati zašto, svi dobro znamo da je dovoljno samo po jedno od tog svega, ako igraš pošteno i nemaš se čega bojati da će te kikati, da ćeš bit banan ITD. Nemojte prodavat muda za bubrege. Ako haksaš, haksaš. Vrijeme je i bilo da svi saznaju za ovu prljavštinu i sada svi znamo koga se kloniti. Eto... ja sam uvijek govorio kako je familija primila puno haksora itd, što ne znači da mislim da su svi tamo haksori, NIPOŠ TO, ja mislim da ima fer plejera koje su recimo ti haksori zajebali Š¾estoko, jer sada ljudi s njima neće htjet igrati. Ako haksaš, sjebo si automatski i svoj klan, ne samo sebe...

ilidan

Jednog lika ste na forumu napusili kao i hotstepa a domo se hvalio kako je ne samo clan klana vaseg veci je u demo squad i sudija i ovo ono...mislim da taj lik prvi zasluzuje izvinjenje :P

Nisam Ja

Pozdrav!!
Jel ce popis bit updejtan jer cujem da tu nisu jos sve face??

TripLe H

evo jedna vijest koja ce vas zanimat nz jel ga svi znaju ode al ga znaju bitange sigurno 4oceans ili ti ga concept4~4Oceans uso je u db klan opet ,vec je jednom bio prije sad je opet uso pod lazim imenom bumP igrao je za belgiju protiv srbije na cbu pa je dobio ban evo sad je uso u moj klan pod laznim imenom i igrali smo sa njim jedno 1mj ili dva mj nismo shvacali da je on na tsu mu glas niko nije prepozno , igrali sa njime na ctf eunetbattle pa bi se ja isprico adminima nismo znali evo par ss  :super

$tring

Quote from: TripLe H on May 27, 2010, 12:22:14 PM
evo jedna vijest koja ce vas zanimat nz jel ga svi znaju ode al ga znaju bitange sigurno 4oceans ili ti ga concept4~4Oceans uso je u db klan opet ,vec je jednom bio prije sad je opet uso pod lazim imenom bumP igrao je za belgiju protiv srbije na cbu pa je dobio ban evo sad je uso u moj klan pod laznim imenom i igrali smo sa njim jedno 1mj ili dva mj nismo shvacali da je on na tsu mu glas niko nije prepozno , igrali sa njime na ctf eunetbattle pa bi se ja isprico adminima nismo znali evo par ss  :super

Vidim li  ja to i Tarantulu  ispod slike koju si ostavio... :) Jao ljudi moji, pa ovo je tek pocetak. Ko zna koga cemo iskopati jos u ovim listama.  :rofl

TripLe H


$tring

 Mislim da je ovo nesto najlepse sto se dogodilo COD sceni u poslednje 2-3 godine...  :happy

Stash

A ovo s Hansom mi je malo sumnjivo, gle mail, prijedorgaming@hotmail.com... dal je došlo toliko daleko da su neki kreirali posebne mailove s takim nevezanim stvarim uz sebe? Lol...


Sad je valjda svima jasno zašto najbolji klanovi nikad ne igraju online... eno i par likova iz eSube je uhvaćeno... sve što ima veze s ligama kao što su CB i ESL nije nikada čisto i nikada neće bit, koliko god se trudili. Ljudi bokte kradu, pljačkaju, oni na najvišim poloŠ¾ajima, a di neće sitna gamad varat u nekoj igrici... ljudi su na olimpijskim igrama uhvaćeni s dopingom... kad bolje pogledate, nemamo se šta ni čudit da se ovo događa...


Ima malo poštenih ljudi, što se svega tiče, a tako i COD-a. I premalo nas je da mijenjamo nešto i da utječemo na velike mase, ali moŠ¾emo sebi međusobno napravit dobru atmosferu i igrati fer... nije najbolje rješenje, ali i to je nešto!



TripLe H

zato se organiziraju lanovi radi ovog jer covjek nemoze vise u miru igrat doma zbog ovakvih  ljudi  :yahoo :yahoo

ToTo

Quote from: ilidan on May 27, 2010, 11:27:27 AM
Jednog lika ste na forumu napusili kao i hotstepa a domo se hvalio kako je ne samo clan klana vaseg veci je u demo squad i sudija i ovo ono...mislim da taj lik prvi zasluzuje izvinjenje :P
Svi ste od Stringa dobili izvinjenje, procitaj opet njegov post, pa onda laprdaj.

$tring

Quote from: ilidan on May 27, 2010, 11:27:27 AM
Jednog lika ste na forumu napusili kao i hotstepa a domo se hvalio kako je ne samo clan klana vaseg veci je u demo squad i sudija i ovo ono...mislim da taj lik prvi zasluzuje izvinjenje :P

Izvinjenje su dobili svi, a Hotstep samo moze nama da se izvini. Jos skoro nisam video da se neko tako nadmeno ponasa. Da dodje covek na nas forum i da ispise roman na temu kako je sve sranje... i kako bi trebali da turnir ovako ili onako nazovemo...stvarno too much...  :facepalm:

R@mzes

Quote from: Stash on May 27, 2010, 02:26:02 PM
A ovo s Hansom mi je malo sumnjivo, gle mail, prijedorgaming@hotmail.com... dal je došlo toliko daleko da su neki kreirali posebne mailove s takim nevezanim stvarim uz sebe? Lol...


Sad je valjda svima jasno zašto najbolji klanovi nikad ne igraju online... eno i par likova iz eSube je uhvaćeno... sve što ima veze s ligama kao što su CB i ESL nije nikada čisto i nikada neće bit, koliko god se trudili. Ljudi bokte kradu, pljačkaju, oni na najvišim poloŠ¾ajima, a di neće sitna gamad varat u nekoj igrici... ljudi su na olimpijskim igrama uhvaćeni s dopingom... kad bolje pogledate, nemamo se šta ni čudit da se ovo događa...


Ima malo poštenih ljudi, što se svega tiče, a tako i COD-a. I premalo nas je da mijenjamo nešto i da utječemo na velike mase, ali moŠ¾emo sebi međusobno napravit dobru atmosferu i igrati fer... nije najbolje rješenje, ali i to je nešto!




U potpunosti  se slazem sa tobom :D  :hat

HOT-sl

#133
Quote from: string on May 27, 2010, 06:02:55 PM
Quote from: ilidan on May 27, 2010, 11:27:27 AM
Jednog lika ste na forumu napusili kao i hotstepa a domo se hvalio kako je ne samo clan klana vaseg veci je u demo squad i sudija i ovo ono...mislim da taj lik prvi zasluzuje izvinjenje :P

Izvinjenje su dobili svi, a Hotstep samo moze nama da se izvini. Jos skoro nisam video da se neko tako nadmeno ponasa. Da dodje covek na nas forum i da ispise roman na temu kako je sve sranje... i kako bi trebali da turnir ovako ili onako nazovemo...stvarno too much...  :facepalm:

pita thosl jel moze i unban pored izvinjenja?kaze da ga je zver banovao zbog domohomoa.

$tring

Quote from: HOT-sl on May 27, 2010, 07:50:55 PM
pita thosl jel moze i unban pored izvinjenja?kaze da ga je zver banovao zbog domohomoa.

To pitaj Zverka... Ne znam zasto je dobio ban... I gde? Server / Forum?

Lesane

Cudno pa me nema :D

Napokon neki pametan potez , ali naravno davno propao i cod i online gaming. Ima poput codehooka slicnih firmi , tako da cheaterima nikad nece biti kraja. . )

Zver

Quote from: HOT-sl on May 27, 2010, 07:50:55 PM
pita thosl jel moze i unban pored izvinjenja?kaze da ga je zver banovao zbog domohomoa.

E sada, obzirom da me smatraš za morona, ne moŠ¾e izvinjenje, nisam ja tebe banovao samo zbog dome (iako je bilo delimično zbog njega (zbog čega se osećam kao majmun)) ...........

jockerija

nazigamers tarantula!hahaha! kao ubili nas na waru!! jos se ja cudim kako napamet znaju tako igrat! a i onaj max iz familije me razocarao ja mislio fer player decko zna,da! htio u nas klan pod imenom ivana! aj bok! dodes na komp da se zabavis a s druge strane haxor do haxora !tek ce za dvije godine otkrit ove sadasnje haxove za koje niko nezna zalosno! jebo igricu !!!  :icon_grrr:

tihi



  Duze vremena me nema u COD-u,ali kad sam cuo za ovaj topic morao sam da se pojavim. Od prvog dana sam znao da je beba citercina lowarska,svi zivi su pricali "da decko ima skilla" ,cak sam i segija oterao u kurac i blokirao na XF jer je decko "branio ljude iz klana" tj bebu da nije citer,i poceo da napada bitange kako mi nesto toboze sikaniramo Familiju samo zato jer nam se ne svidja kako se cesljaju. E pa segi nadam se da citas ovo , CITERCINA VAM JE GLAVNI IGRAC kao sto sam ti i rekao da je bilo,ali najzalije mi je sto je bitanga uhvacena medju tim citerima,to je velika mrlja za nas klan,makar je string odreagovao kako treba odstranivsi doma iz klana. Zalosno je da neko da novac za cit,da bi u virtualnom svetu bio bolji od nekog drugog samo govori o tome kako je osoba koja placa za tako nesto iskompleksirana i retardirana. Bravo za brata Rusa,samo neka nastavi sa dobrim poslom.

ToTo

 :hat :hat :hat ZIV JE TIHI, UMRO NIJE POOOOOOOOOZDRAV  :super :super :super

acezoR

#140
e-Strike oo BENY ( "ae sad bar znamo koji ti je novi acc : >raxy< avoid" )
unholly ( po ovoj adresi se vidi 'unholly_vu@hotmail.com )
mac (known oduvijek - "mac_01@live.com , eo i maca  ako kog zanima Marko Poturica je ime debilu" )
kr1pt ( "h4xxy@net.hr to je onaj kr1pt...taj je bannan vec ak se ne varam" )
CRO civa ( crociva@hotmail.com ~ ZAGULJIVACI ~ Clan TELAKABEL Public Server Target CoD 2 Wallhack turkysisak@hotmail.com )
orcus ( 2sixty 93.143.7.170 majkostara@gmail.com 3 *Power GameZone COD 2 Server - http://www.power-gamezone.com RELOAD orcus CoD 2 Wallhack majkostara@gmail.com CodeHook Customer )
lesaR (najbolji cod2 sniper u hrvatskoj - mtjlsr26@gmail.com 2 prepare for lan...mssR's ^GRAVEDIGGERS lesaR CoD 2 Wallhack matejlsr@gmail.com CodeHook Customer )
NameLess ( mskutari@net.hr 2 Radio-Dijaspora.com || All Weapons SD || PUBLIC NameLess CoD 2 Aimbot croowl@net.hr CodeHook Customer )
k0ne ( goliathus@windowslive.com 3 PsychoTeamWarServer[Hosted by NewEdition-Servers] Urbanhr-serverskOne CoD 2 Aimbot goliathus@windowslive.com )
Devils Division Assassin ( mislavrabik f874123432ddf27ef02ef7551de5d938 93.136.16.29 stanko.krtalic@gmail.com 2 *Power GameZone COD 2 Server - http://www.power-gamezone.com DevilsDivision Assassin CoD 2 Aimbot stanko.krtalic@gmail.com CodeHook Customer )
Buzard*Scout_Nab ( ero033@net.hr 3 *Power GameZone COD 2 Server - http://www.power-gamezone.com Buzzard*Scout_Nab CoD 2 )
RoA narc (COD4 - LUKA223 55822caa581ae874a5f8e90f14676e95 89.164.205.75 LUKA223@HOTMAIL.COM 2 Welcome to db playground ROA narc CoD 4 Aimbot LUKA_JUGOVIC223@HOTMAIL.COM CodeHook Customer )
sjakzaknoskill ( sasa.santini 8c355e344785a2972a6d574ba5875110 78.3.63.76 sasa.santini@yahoo.com )
bud@ ( urban.kosir@gmail.com BEST 4 YOU ~ team War server buD@ hate hungarian heros!!! CoD 2 Wallhack black_deal_dark@hotmail.com )
lFamiglia Beb@ ( matija_46rossi cfb0a132ad52ad477f9e6a6831d10634 93.136.141.74 matija_46rossi@hotmail.com 2 lFamiglia Private Server lFamiglia Beb@ CoD 2 Aimbot matija_46rossi@hotmail.com )
RAGE Revxzy (onaj RAGE top 5 cb.eu - Wa RAGE Revxzy! CoD 2 Aimbot purden_24-7_@hotmail.com CodeHook Customer )
cute?! mOdulye ( red 7106 na listi)
cute?! maxxis ( http://img203.imageshack.us/i/teamcutemaxxis.png/ )
Prijedor clan dz3ki ( red 7104 na listi )
CRODELIRIUM * WGR ( http://img64.imageshack.us/i/crodeliriumwgr.png/ )
CRODELIRIUM * insane ( http://img63.imageshack.us/i/crodeliriuminsane.png/ )
CRODELIRIUM * shfzAAAr ( http://img35.imageshack.us/i/axyhahahaha.png/ )
CRODELIRIUM * fukara ( http://img525.imageshack.us/i/crodeliriumfukara.png/ )
maloca (xf : 19maloca92) aka oGGy
neutral sq hooly? (nije potvrdeno! - blabla347 89.132.241.43 zergagaming@hotmail.com hOolY CoD 2 Wallhack zergagaming@hotmail.com )
prijedor clan eX1T ( http://img198.imageshack.us/i/prijedorclanexit.png/ )
tekkno ( http://img64.imageshack.us/i/teknopro.png/ )
ex.eudict snakE ( http://img59.imageshack.us/i/vratiosena ... gisna.png/ )
ex-bitange clan domohomo ( http://img97.imageshack.us/i/domohomo.png/ )
phenom ( mskutari@net.hr 2 Me-Sports Pub Stats http://www.me-sports.de # teamunstopp Phenom CoD 2 Wallhack phenomcb@hotmail.com CodeHook Customer )
DJ-Siscia aka Yeshe ( xfire:sisciask , davor_24@hotmail.com )
ovca ( mskutari@net.hr 3 RDOGS cb clan RDOGS x ovca CoD 2 Wallhack ovca10@net.hr )
leader fantaboulosa rank 10 ( http://img715.imageshack.us/i/fanta.jpg/ )
CRO bizzare ( 5006 bizarre.ncs@gmail.com , http://www.xfire.com/profile/mata02/ )
mitico ( 8932 WARCOD4 mitico@codhr.com croatia911@gmail.com )
TADIC ( 5138 WARCOD2AIM wariat-st@hotmail.com st_terminator@net.hr )
diesel ( 5694 WARCOD4AIM mskutari@net.hr diesel.eu@live.com )
haxxy ( 5979 WARCOD2 h4xxy@net.hr h4xxy@net.hr )
kratos neki ( 6009 WARCOD2AIM,WARCOD4AIM xall4gamex@gmail.com domagojvargaa@net.hr )
revention ( 6891 WARCOD4AIM mskutari@net.hr reventon@hotmail.com )
sonex ( 7469 WARCOD2 twix5@net.hr twix5@net.hr - "sone me fakat razočaro, sad tek vidim da na xf ima taj mail registriran,za njega bi prije 2 dana dao ruku u vatru da je igračina neviđena do sad  " )
:hooray:

$tring


HOT-sl

jel makidenser banovao nekog na cb?

STEK

Quote from: jockerija on May 27, 2010, 10:05:54 PM
nazigamers tarantula!hahaha! kao ubili nas na waru!! jos se ja cudim kako napamet znaju tako igrat! a i onaj max iz familije me razocarao ja mislio fer player decko zna,da! htio u nas klan pod imenom ivana! aj bok! dodes na komp da se zabavis a s druge strane haxor do haxora !tek ce za dvije godine otkrit ove sadasnje haxove za koje niko nezna zalosno! jebo igricu !!!  :icon_grrr:
a bas gledam danas ..kad neki maksinjo...i vidim ga na listi i pomislim kako se furao po serveru...da je ovo i ono...a sta reci..TUGA!

MakiMDSS.rs

Quote from: HOT-sl on May 27, 2010, 11:24:39 PM
jel makidenser banovao nekog na cb?

alo bre napravili ste mi posao a ovaj rus ja necu da ga castim picem samo cu da ga sutnem u dupe blesavo imam sada po 50 conflicta dnevno alo BREEEEEEEEEE RUS JBM TE U SUPAK LUDI . jesam banovao sam dosta brate nmg sve dok C&A likovi ne pokazu prst na nekoga ili mi nadjemo dovoljno dokaza , nesme bas tek tako neko da se banuje jbg al shvatite koliko ja zelim da ih banujem ne smem da pogresim , uglavnom ne ponosim se banovanjem igraca jer tek sada ih sazaljujem jer vidim da su to sve klinci 13+ a za CB nije prevara samo sami cheateri se drze mnogo bolje jer su u prednosti nad nas admine , mogu sve a mi mozemo samo da nagadjamo i da gledamo demose i ostale mnoge stvari da bih jednog uhvatili , ali iskreno UAC2 se pokazao dobro radi lepo al mi je mnogo sumnjivo u zadnje vreme u vezi njega nesto . mozda gresim a nadam se da ne gresim mada videcu da li je to istina .

uglavnom pogledajte koliko ima JOE imena a razlicitih IP , MAIL , i GUIDOVA ko sve to da pohvata i proveri ko je ko 9000+ igraca 1 igrac = 2 dana posla na CBu i van njega da se pretrazi al po 10 admina i 10 helpera i 10 suportera moze da se izadje na kraj nekako

$tring

Quote from: Mak7d7nh0 on May 28, 2010, 03:54:21 AM
vidim da su to sve klinci 13+

Ja bi uveo da se CB moze igrati sa skeniranom licnom kartom.  8)

HOT-sl

ma ko sti sta kaze,makidenser,samo pitamo.ako banujes 4 komada sa ove liste u sledecih mesec dana svaka cast.

Stash

Quote from: string on May 28, 2010, 11:48:54 AM
Quote from: Mak7d7nh0 on May 28, 2010, 03:54:21 AM
vidim da su to sve klinci 13+

Ja bi uveo da se CB moze igrati sa skeniranom licnom kartom.  8)


Ni manje ni više, nego se slaŠ¾em s tobom!

STEK

kolko god oni banovali te igrace na CB-u...o5 ce taj IDOL da kupi novi cd key i da hara na serverima..tako da je sve to uzalud...ali IMENA ostaju na listi...i rado cu ih se secati...xD!
...ali od svega mi je jos zalosnije..kad prelistavam predjasnje teme na forumu i kad se setim kako su neki igraci bili branjenji i da nema smisla   optuzivati iste a onda ko iz vedra neba se desilo ovo...sto znaci da "istina uvek dodje na svoje mesto i u pravo vreme"!  :console:

Lider

Ma jesu li oni to nesto kupovali, niko mi ne odgovori???????
Ako su kupovali i kupuju pa ja prosto ne mogu da vjerujem.
Paaa ljudiiii toriste pare na zene, alkohol (u umjerenim kolicinama  :ziveli), na provode, kafice. Jebo li vas COD u pic.. krvavu prevarantsku! :omg:
:suicide :suicide :suicide :suicide