News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

BITANGE PARTY

Started by lalaSTAR, October 22, 2010, 09:56:45 PM

Previous topic - Next topic

lalaSTAR

Nisam znao gdje da postavim ovaj topic sa pitanje pa sam mislio da bi ovdje bilo u redu , naravno vezano je uz bitange party pa me zanima ako se vec zna koji je tocno datum ? i da sry ako je vec ovo negdje postano :)

SOLID

Quote from: lalaSTAR on October 22, 2010, 09:56:45 PM
Nisam znao gdje da postavim ovaj topic sa pitanje pa sam mislio da bi ovdje bilo u redu , naravno vezano je uz bitange party pa me zanima ako se vec zna koji je tocno datum ? i da sry ako je vec ovo negdje postano :)
Ti to da upotpunis turneju :D       Obicno je tamo  Februara meseca....

coper

21vi februar je bilo proslog puta, obicno je neki vikend u tom periodu... bice objavljeno  8)

lalaSTAR

dobro zanima me jer kad vec dolazim kod morandi onda moram i vas da prodem kad sam vec u srbiji i kad cu vec vadit pasos samo da odem jednog u srbiju kod morandi-a :P :D a fax mi traje tad mozda pa se nadam da cu bit u mogucnosti da dodem :) i da hvala na informaciji !!!  :stoner:

zlenzlla

Bice objavljeno na vrijeme. Obicno bude sredinom februara. A sigurno ce ti pozeljeti toplu dobrodoslicu.  :icon_bad:

ToTo

Rano je jos za termine, ali bicete svi na vreme obavesteni. Svi ste dobrodosli  :hat

Spinx!!

u ime starih dana od mene imas ladno LAV pivce "D

$tring

Obicno bude prvi vikend u februaru... Ali ima jos vremena.. javicemo na vreme...  :stoner:

ugly.fender

E  ako  bude snega  dolazim i ja ....   ;D

SALTSTONE

Quote from: ugly.fender on October 31, 2010, 12:51:39 AM
E  ako  bude snega  dolazim i ja ....   ;D

    Kao i svake godine , javi se gomila ljudi da dolaze , a na kraju prdnu u chabar i dodje svega 25-30 komada.  :fighting: