News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Incredible, amazing, awesome Apple

Started by $tring, October 21, 2009, 01:02:01 PM

Previous topic - Next topic

$tring


Zver

Apple ekipa MNOGO KENJA, kad cujem stiv dzobsa kako svoga konja hvali, userem se.

Ne kazem da im hardware ne valja, ipod (i ostali proizvodi) su super, ali ovo je tipicno americko kenjanje.


Lider

A jbg isto ovo se moze napraviti i za Microsoft ili bilo kog proizvodjaca. Vise volim apple nego microsoft, bolji kvalitet.....oni su mi nekako smrdljivi s tim monopolom. Jeste da je Bil Gejts kralj sa svojim humanitarnim radom ali to je druga prica.
Imam par proizvoda od apple-a i rade odlicno. Ipod mi je skorz pokisao za 1.Maj, totalno mokar bio, i nista mu nije bilo....
Apple or Microsoft --> APPLE

tihi



    Pa i nije ti neko poredjenje, upravo si usporedio apple product sa cime? Windows XP,ili MS office? Ni ja ne mirisem Win previse,ali sa obzirom da se kod nas prodaju samo low cost kante za hardware (made in china) neumesno je porediti sa apple proizvodom. Probaj neku brand name masinu na win,radice prefektno.

   Naravno ne pricam ovde ko je bolji,nego komentarisem tvoj primer  ;D

El Muerte

Quote from: Zver on October 21, 2009, 01:11:22 PM
Apple ekipa MNOGO KENJA, kad cujem stiv dzobsa kako svoga konja hvali, userem se.

Ne kazem da im hardware ne valja, ipod (i ostali proizvodi) su super, ali ovo je tipicno americko kenjanje.

To je tipicna moc sugestije da se utice na kupce.Nije to slucajno veruj mi.