News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Zelite snimati "skrivenu kameru"? Razmislite ponovo. :-D

Started by zlenzlla, April 15, 2009, 01:00:33 AM

Previous topic - Next topic

zOn4|Tony


zlenzlla


DiDaN

ovaj dobro prosao kako bih ga ja izuo da je meni mecku farbao :vava

El Muerte

Ma ovaj je idiot, to je farba koja se skida vodom.A ovaj seljak, neki mafijas-wanna-be, ja bi mu P#$&* polupao, da me tako udario.

spdR

Jebes skrivenu kameru bez obezbedjenja :S Trebo mu je onu farbu u facu,glupi idiot koji misli da je boga za jaja uvatio.gRRRR

Lider

Ma da, nesreca naletio ne neku "gorilu". Nema zajebancije s ljudima u crnom  :rofl

$tring

Ma postoji jos gora stvar koja se desila u rusiji.... lik se sakrio u postansko veliko postansko sanduce i izbacuje ljudima pisma koja ubace. Dosao lik, i ispucao 5-6 metaka u sanduce... Ali hajde, da ne postujemo ovde crnjake... :cray

zlenzlla

Quote from: string on April 15, 2009, 12:40:29 PM
Ma postoji jos gora stvar koja se desila u rusiji.... lik se sakrio u postansko veliko postansko sanduce i izbacuje ljudima pisma koja ubace. Dosao lik, i ispucao 5-6 metaka u sanduce... Ali hajde, da ne postujemo ovde crnjake... :cray

Nisam znao za to. Jbt nemam rijeci za tog idiota

*SPARTANAC*

ja sam gledao tog sa tim postanskim sanducetom.... znaci ne verujes, izvadi pistolj na sred ulica iz izbusi ono sanduce (i coveka) i svi kuliraju...

zlenzlla




DiDaN


spdR


zlenzlla

Valjda je taj klip laznjak. Procitajte komentare na youtube.

vasili


zf|easy

Klip je namestaljka. To je bila reklama za nesto. Citao sam vec negde.

Poz.

Citadel of Pain


Drill

E a pazite kad su mu rekli da je skrivena kamera....,jos je vise poludeo!!  :rofl

zlenzlla



* Mass EffeCT *