Da li je to taj Zeljko

Started by dokini, September 18, 2011, 06:21:12 PM

Previous topic - Next topic

dokini


[09.01.2011 04:20:51] [From #9 (VALID) Zeljko] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]  Dexone da li je to taj koji je danas igrao na MIX u ?????????

DexonDee

Quote from: dokini on September 18, 2011, 06:21:12 PM

[09.01.2011 04:20:51] [From #9 (VALID) Zeljko] [KEY_MOUSE1 = +attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2;+attack;wait 2;-attack;wait 2][1 key binding match found]  Dexone da li je to taj koji je danas igrao na MIX u ?????????

Verovatno

Paddy

Jod kad bi i ti promijenio taj glupi nick na forumu bio bi pravi.

STEK

Quote from: Paddy on September 21, 2011, 03:25:14 PM
Jod kad bi i ti promijenio taj glupi nick na forumu bio bi pravi.
Sta mu znaci taj nick?

ToTo

Dobrodosao na nas forum  :hat

Vidis, Paddy je zapravo administrator na ovom forumu, samo mozda nije na najbolji nacin saopstio ono sto je hteo. Naime, na forumu i na serverima je zabranjeno koristiti bilo kakve nazive, koji podsecaju na politiku,......tako da te ja najljubaznije molim da promenis nick name, kako na forumu, tako i u igri. Ovo je forum namenjen igrici CoD2, a za iznosenje politickih stavova siguran sam postoji milion drugih foruma i slicnih mesta. Niko ti ne ogranicava pravo na svoje misljenje i politicko opredeljenje, ali ovo nije mesto(kao ni nasi serveri) za iznosenje takvih stavova. Nas to prosto ne zanima.

ToTo

Pa on ti malo vise vuce na barabu, al isto ti je to, vazno da je propalitet neki jbg    :rofl

Hvala na razumevanju, konacno normalan post na forumu od novog clana, nadam se da cemo se dugo druziti i ovde i na serverima  :hat

STEK

Bar da mi neko odgovori,barem privatno,ne mora javno,da se ne uvrede gospoda.

Paddy

Kolega je na kraju svog nicka "/JB/ Banjaluka" imao znak i SDS, sto u prevodu asocira na Srpsku Demokratsku Stranku. Meni licno ne smeta nicije politicko opredjeljenje, ali Bitange community nije mjesto za isticanje istog. Hvala i kolegi /JB/ Banjaluka na ispravci, uzivaj na serverima, pozdrav  :handshake:.