News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Mix server

Started by komara, September 17, 2009, 07:55:17 PM

Previous topic - Next topic

komara

Hteo sam samo da kazem sto se tice mix servera da bi bilo dobro postaviti jos neke standardne mape to bi privuklo jos vise ljudi ST M. Downhill,El Alam.... :drinks2

*SPARTANAC*

Mozda Dawnwille , sve ostalo je suvisno. Vise ljudi na extreme serveru veruj mi nije potrebno i ako bude vise ljudi od 18 na DM - TDM extreme u cemu je poenta igre.
Vidim da vecina koja igra tamo ne kontaju poentu extrema.... to treba da se igra polako sa uzivanjem(zato se i stavljaju velike mape).

komara

#2
Quote from: *SPARTANAC* on September 17, 2009, 11:07:15 PM
Mozda Dawnwille , sve ostalo je suvisno. Vise ljudi na extreme serveru veruj mi nije potrebno i ako bude vise ljudi od 18 na DM - TDM extreme u cemu je poenta igre.
Vidim da vecina koja igra tamo ne kontaju poentu extrema.... to treba da se igra polako sa uzivanjem(zato se i stavljaju velike mape).
pored dawnhill ako moze jos ST Mary(TDM) i nista vise onda je savrseno,i nema polako samo razvaljuj :wink2

$tring

Kad stignem postavicu jos par mapa... Par puta sam pricao o tactical opciji EXTREME moda... Tu svi moraju cucati celu mapu, i igra se potpuno takticki. Nema iskakanja kroz prozor (a da ti ne skine energiju pri padu), i gomila slicnih stvari.... Posle 10 minuta takve igre imas utisak da uopste ne igras COD2... Ali kapiram da bi to ekipa slabo igrala...

komara

Quote from: string on September 18, 2009, 12:37:35 PM
Kad stignem postavicu jos par mapa... Par puta sam pricao o tactical opciji EXTREME moda... Tu svi moraju cucati celu mapu, i igra se potpuno takticki. Nema iskakanja kroz prozor (a da ti ne skine energiju pri padu), i gomila slicnih stvari.... Posle 10 minuta takve igre imas utisak da uopste ne igras COD2... Ali kapiram da bi to ekipa slabo igrala...
Ma ok je skroz i mod i sve, samo ima dosta mapa na kojima se igra snajperom a to znaci kamping. Extreme je bio onaj o kom sam ti pricao (NEMACKI server) i bilo je preterano sa standardnim mapama jer ces morati da pazis kako bombu bacas ,odakle skaces.... sto je super.

komara

I jos jedno pitanje- sto mi je na mix-su ping visi nego na main a fps mi je 90?

*SPARTANAC*

To je do moda. :this
Nesto slicno kao na garazi. A sto se FPSa tice na extremeu ima malo vise efekata tako da mozda zbog toga padne FPS.

komara

Quote from: *SPARTANAC* on October 02, 2009, 12:15:17 PM
To je do moda. :this
Nesto slicno kao na garazi. A sto se FPSa tice na extremeu ima malo vise efekata tako da mozda zbog toga padne FPS.
Hvala SPARTA

Lun

#8
$tring evo par predloga za rotate na eXtreme-u:

Neuville (nešto kao Villers-Bocage, samo malo veća)
Depot (port iz COD1, jedna od najboljih iz prvog dela)
Chelm (slična kao Neuville)
Waterfall, (na fazon Anzia, poveća, snajperska)
Return to Pavlov (seća li se neko Pavlov house-a iz prvog COD-a  :), moŠ¾e sa snipovima a bogami moŠ¾e i bash)

I još jedna koju sam ti juče spomenuo je Pirates, snajperska, ima 2 verzije i po mraku i po danu, slika nema al ima link za dowload:
http://www.mtlclan.com/InDownload/COD2/mtl_pirates.zip

$tring

Quote from: Lun on October 09, 2009, 10:00:36 PM
$tring evo par predloga za rotate na eXtreme-u:

Neuville (nešto kao Villers-Bocage, samo malo veća)
Depot (port iz COD1, jedna od najboljih iz prvog dela)
Chelm (slična kao Neuville)
Waterfall, (na fazon Anzia, poveća, snajperska)
Return to Pavlov (seća li se neko Pavlov house-a iz prvog COD-a  :), moŠ¾e sa snipovima a bogami moŠ¾e i bash)

I još jedna koju sam ti juče spomenuo je Pirates, snajperska, ima 2 verzije i po mraku i po danu, slika nema al ima link za dowload:
http://www.mtlclan.com/InDownload/COD2/mtl_pirates.zip

Sry, sad sam tek video tvoj post.... SUper! Ubacicemo te mape.... :)

komara

Kako srediti bagove na mix serveru, jer ljudi mogu da setaju po minskim poljima,mogu da izadju iz okvira mape i pucaju.....a danas na main lider mi kaze da sam u jednom trenutku  bio nevidljiv samo se video moj nik iznad,i jos nekim igracima se desila ista stvar.

tihi


  Malo offtopic...dali neko zna sta je ustvari pavlova kuca? To je ako se ne varam narednik pavlov sa svojim vodom oko 2 meseca drzao svabe iz neke kuce da ne predju trg. Kada im je dosla pomoc bilo ih je samo 5-6 koji su bili sposobni da se bore (bilo i ranjenih). Inace se data kuca nalazi..pa gde drugde..Lenjingrad  :aug

Darkman Ki-Ninja

a voleo bih da se stavi ta Return to Pavlov . Eh kad se setim koliko mi je dana trebalo da predjem tu misiju na SP.

Lun

Quote from: tihi on November 21, 2009, 09:14:01 PM

  Malo offtopic...dali neko zna sta je ustvari pavlova kuca? To je ako se ne varam narednik pavlov sa svojim vodom oko 2 meseca drzao svabe iz neke kuce da ne predju trg. Kada im je dosla pomoc bilo ih je samo 5-6 koji su bili sposobni da se bore (bilo i ranjenih). Inace se data kuca nalazi..pa gde drugde..Lenjingrad  :aug

Wikipedia je čudo: http://en.wikipedia.org/wiki/Pavlov's_House

:drinks2

$tring

OK. Ono sto treba uraditi je skupiti jedno 7-8 mapa i zapakovati ih u jedan mixbitange mega map pack. To ce biti oko 70-80Mb, ali to je jedini nacin da se na serveru nadje puno novih custom mapa. :)

Zver

Staljingrad tihi legendo.

Lun

$triiiiiiiiiiiiiiiingggggggg  ajmo neke nove mape, ubi dosada. :mahanje

komara


komara

I na Mix serveru ista stvar malo ljudi (posle promene IP),mozda za pocetak ubaciti neke standardne mape da ljudi ne moraju pola sata skidati ove nove pa postepeno ubacivati nove,jbg ne znam u cemu je stvar.

DexonDee

Aj molim te ubaci neke nove mape. Imam problem ne mogu igrati neke mape tj nece da mi ucita ne znam sta je.

ToTo

Quote from: DexonDee on May 31, 2010, 07:29:55 PM
Aj molim te ubaci neke nove mape. Imam problem ne mogu igrati neke mape tj nece da mi ucita ne znam sta je.
Proveri u samoj igri u podesavanjima, treba da imas download - yes

DexonDee

imam download nego samo 2 mape ne mogu da igram ne znam sto, mislim da je Bizert tako nesto i neka na T....