News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Pocelo glasanje - INDEX 2009 - Plug'n'play

Started by $tring, May 07, 2009, 01:24:26 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Poceo je drugi krug glasanja, pa ce bitange ceniti vasu dobru volju i vreme ako glasate za metal album godine:

PLUG'n'PLAY - Raise Your Voice (SKCNS) ($alstone and $tring) ....  :rock3

http://davorin.ba/muzika/2009.asp#13

Glasajte samo jednom, posto duple glasove brisu.. a da ne klikate bez veze....  :super

SOLID

Quote from: string on May 07, 2009, 01:24:26 PM
Poceo je drugi krug glasanja, pa ce bitange ceniti vasu dobru volju i vreme ako glasate za metal album godine:

PLUG'n'PLAY - Raise Your Voice (SKCNS) ($alstone and $tring) ....  :rock3

http://davorin.ba/muzika/2009.asp#13

Glasajte samo jednom, posto duple glasove brisu.. a da ne klikate bez veze....  :super
Sta se desilo prosli put?

komara

Glasao! Nego String ti sviras u tom bandu? Ako da, vidim da je jedna od inspiracija banda NEUROTIC OUTSIDERS  :rock3

zlenzlla

Glasao i natjeracu sve koje znam da glasaju. A sta je bilo sa onim prosli put?

LJUDI, NE DAJTE DA POBIJEDI "SEVDAH METAL". JBT PA STA JE TO KOG VRAGA?  :suicide :suicide :suicide

SALTSTONE

Quote from: zlenzlla on May 07, 2009, 03:55:40 PM
Glasao i natjeracu sve koje znam da glasaju. A sta je bilo sa onim prosli put?

LJUDI, NE DAJTE DA POBIJEDI "SEVDAH METAL". JBT PA STA JE TO KOG VRAGA?  :suicide :suicide :suicide

     heheheheh  :super ......lepo si me nasmejao....ma da to su loderi...nego jbg.....ko ima bolju vezu pobedice....eh da se bar ceni kvalitet i inspiracija, gde bi nam bio kraj....... :mahanje

DiDaN


zlenzlla

Da, samo kada bi se cijenio kvalitet.

Pre neka dva sata sam pogledao i Sevdah metal je imao oko 150 glasova. Sad imaju preko 1000.  :||
Vi ste na trecem mestu sa 70 glasova.

Predlazem neka svako da po jedno 10-ak glasova i sticemo ih. Ali u nekom razmaku da ne skontaju  odmah. Recite prijateljima da glasaju. Ja  samo poslao 100-injak mail-ova da prijateljima kazem da glasaju.

PS: glasao sam cetiri puta.  :rnr

komara

Nemojte vise puta vidis da je rekao da duple glasove brisu

zlenzlla


$tring

Quote from: komara on May 07, 2009, 03:48:57 PM
Glasao! Nego String ti sviras u tom bandu? Ako da, vidim da je jedna od inspiracija banda NEUROTIC OUTSIDERS  :rock3

Gitaru... :) ... A Neurotic, o DA!  :rock3 ... Obozavam ih.....

komara

Quote from: string on May 08, 2009, 12:17:11 PM
Quote from: komara on May 07, 2009, 03:48:57 PM
Glasao! Nego String ti sviras u tom bandu? Ako da, vidim da je jedna od inspiracija banda NEUROTIC OUTSIDERS  :rock3

Gitaru... :) ... A Neurotic, o DA!  :rock3 ... Obozavam ih.....
STEVA JONES ROCKS! Puno srece sa bandom  :super

SALTSTONE

Quote from: string on May 07, 2009, 01:24:26 PM
Poceo je drugi krug glasanja, pa ce bitange ceniti vasu dobru volju i vreme ako glasate za metal album godine:

PLUG'n'PLAY - Raise Your Voice (SKCNS) ($alstone and $tring) ....  :rock3

http://davorin.ba/muzika/2009.asp#13

Glasajte samo jednom, posto duple glasove brisu.. a da ne klikate bez veze....  :super

Brisu duple ali samo nama i jos nekima koji nemaju vezu.....eno ti Sevdah Metal....kucaju li kucaju....isto tako su i u prvom krugu pred kraj sebi nakucali i usli u 2. krug..... :icon_dick:

SOLID

Msa botovi oni kao imaju vec preko 1000 glasova.....i to ti je neka pravda cccc
Mozemo i mi da damo preko 1000 glasova ali ce onda obrisati sve.....

SOLID

Ako hocete da pobedite, mora takticki malo po malo :D ....A ne ko prosli put kada je neki sapke dao 20000 glsova i naravno sve su obrisali ccc

SOLID

Neko cepio 1000 glasova LOL .....za sada onaj Triger miruje...ali pretpostavljam da ce i on krenuti sa 1000..... :suicide

SOLID

Hahahahah koji su ono lopovi....obrisali  1000  glasova  .... ali samo nasih     :suicide

zlenzlla

Trenutno ste na trecem mjestu, a sevdah metal (sta god da je to) na predzadnjem