News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

" Beogradski Fantom "

Started by IronC, March 25, 2009, 06:27:07 PM

Previous topic - Next topic

IronC


Bezobrazna_Deca

Kad ovo izlazi. Jel zna neko??

Podpredsednik


IronC

#3
Ovde mozete pogledati film od beogradskoj legendi, u vreme kad je milicija bila svemoguci drzavni instrument  :icon_dick:

http://www.netbioskop.com/domaci-film/beogradski-fantom-video_eb059d706.html#

Funkerman

Gledao sam film,preko rapida sam skinuo,nije nesto posebno,ocekicao sam nesto bolje,"baja" sa poresom izvozo muriju,usi im zavrcao i naravno na kraju ga uhvatili...

IronC

Film je vise dokumentarnog sadrzaja uz skromnu glumacku ekipu...ali je 100 % istinit...moj deckonja u to vreme za tako nesto si trebao da imas bas bas bas...velika m....da bi napravio onakvo zezanje u glavnom gradu, u vreme Tita....
Fora i jeste u tome sto je u stvarnom zivotu tako.....
:worth

clumsy

upravo tako. trebao si da imas muda do zemlje. a onaj selja sto ga je odao.... jebem ga bas. supak. onaj fotograf je postupio odlichno sto nije pokazao sliku.
najjaca fora mi je kada su njega uhvatili lik je ladno pobegao iz zatvora da bi jos jednom zapalio ulice beograda i sam se vratio u zatvor posle voznje. steta samo sto je poginuo samo 10 dana posle izlaska iz zatvora.

Lider

Film je odradjen odlicno, uz tako mali budzet.
Istina je da je trebalo imato muda u to doba odraditi tako nesto, ali opet kad gledam covijek je ima Porschea 911 ST koji je imao, mislim, preko 200KS, a ganjali ga sa Zastavom 101 i Moskvicima od po 50-ak KS. Danas bi bilo tesko, skoro nemoguce, tako nesto uraditi. Mada nema sumnje da je je momak znao voziti, improvizovati i naravno nije bio panicar.
U svakom slucaju... Respect  :worth