News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Lan4Fun #21 Bitange vs Dragoni (15:38)

Started by $tring, March 28, 2011, 12:16:12 AM

Previous topic - Next topic

$tring


SALTSTONE


Spinx!!

2 ulaznice za pozoriste za Zoku i njenog dragog su urodile plodom.....dragoni sledeci put saljite je u bioskop.....
sve cestitke dragoni ....... slani tragedijoooooo

don_gagi


Paddy

Sram vas bilo gadovi :bad2. Čestitke Dragonima  :clapping

VIP.er


Grande S

Hvala svima,odlichno pucanje beshe..msm kako za koga...
Bash i nisam znao da Zoka toliko znachi,nije ovo uopshte bila losha ekipa i josh ne mogu da verujem da smo pobedili 23 razlike,al debelo smo naplatili prethodne batine... :whip3:

Vidimo se u nedelju... :stoner:

PICAj3La

c.c.c pa tragedije navarene!!

ma nije da je zoka falila, nego zokina dreka, vika i cika, KO STA GDE KAD..

eto bitange, kako se prolazi bez komunikacije u timu..
(pretpostavljam, da je slabo bilo price izmedju vas samih.. verovatno je Djek bio snajp, a Djeka u zivotu nisam cula da je ikad i rec progovorio na lanovima..- bez obzira koliko ko sa snajpom dobro i precizno puca)  snajp nekako ima najbolji pregled na mapi, samim tim treba i da uputi ostatak ekipe gde, sta i kako..

nidja je verovatno solo pokusavao da bude u odbrani..

nemojte se ljutiti, ali vi prosto obozavate da gledate (po mogucstvu bar trojica) kako vam bodu zastavu 5 metara ispred nosa.., tako da kontam da ce vam konacno doci iz dupeta u glavu, da kradete zastavu UVEK UVEK UVEK .. a ne da cekate da je zabodu.. vec da NEMAJU gde da je zabodu..

Dragoni, svaka cast! :) Sta ste mi priredili za sledecu nedelju?:) Vikend u Parizu?:)))



Jacⱪ Sparroⱳ™

#8
Nisi me cula kada ne igras samnom u ekipi   :). Snip je koristio malo Slani, malo ja, a Vi bitange, sledeci put kada budem ja igrao sa vama igrajte jos gore, mislim bolje  :D.