News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Lan 4 fun 5.10.2013

Started by DexonDee, September 27, 2013, 03:22:57 PM

Previous topic - Next topic

DexonDee

Drugari ajde izjasnite se ko bi mogao sledece nedelje doci na lan? Posto ove nedelje ne moze tj sutra od nekih obaveza...izjasnite se pa da vidimo ko moze i onda da se okupimo sledece nedelje :)

$tring


Leeman3

doci cu na pivo, igrao nisam 100 godina, mogu ako zafali ljudi

password


SALTSTONE


DexonDee

#5
Drugari ajde jos 5 igraca da se nadje i igramo u subotu jer sam danas rezervisao 10 kompova (moze i 12) samo da nadjemo jos igrace...racunam i Citadela nemojte da ga sanjam :P

Mix je rekao da ce gledati da dodje ali javi ce :)

P!ck 'n roll

ja cu samo doci na  :drinks2 ali hijena bi verovatno dosao, da ga dovedem??? znate ga svi

DexonDee

sto se mene tice moze decko da dodje ali da bude sigurno da ce doci :) moramo znati tacan broj igraca zbog kompova :D

Vennoxia

nazalost mi ne odgovara taj 5. ispucajte se pa se vidimo na zimu :)

DexonDee


P!ck 'n roll


DexonDee

#11
Svaka cast passwordu sto je dosao barem me nije on iskulirao...nisam za dzabe presao 70km upoznao sam lika PASSWORD KRALJ SI!!! Ostatak ekipe  :facepalm:

BTCT

Decki ako bi koji lan napravili sada preko zime,pa bi nas 3,4 ctf igraca iz Zagreba dosli naravno ako budemo pozvani  :thankyou

DexonDee

Quote from: BTCT on October 05, 2013, 04:28:15 PM
Decki ako bi koji lan napravili sada preko zime,pa bi nas 3,4 ctf igraca iz Zagreba dosli naravno ako budemo pozvani  :thankyou

Naravno da ste pozvani i dobro dosli ste :) samo na vreme da se dogovorimo sve :)

$tring

Quote from: DexonDee on October 05, 2013, 03:27:23 PM
Svaka cast passwordu sto je dosao barem me nije on iskulirao...nisam za dzabe presao 70km upoznao sam lika PASSWORD KRALJ SI!!! Ostatak ekipe  :facepalm:

Ma Dexone ludace, nisi valjda dosao? E jebi ga... :( Pa vidis da se niko zivi nije prijavio za LAN, a kamoli da dodje... Kad se izdogovaramo sa Coperom i ekipom na TS, pravicemo lan. Cimanje ekipe koja je nekad dolazila na lan je sizifov posao i cisto gubljenje vremena, pa sam i ja od toga odustao...




DexonDee

Quote from: $tring on October 05, 2013, 07:11:33 PM
Quote from: DexonDee on October 05, 2013, 03:27:23 PM
Svaka cast passwordu sto je dosao barem me nije on iskulirao...nisam za dzabe presao 70km upoznao sam lika PASSWORD KRALJ SI!!! Ostatak ekipe  :facepalm:

Ma Dexone ludace, nisi valjda dosao? E jebi ga... :( Pa vidis da se niko zivi nije prijavio za LAN, a kamoli da dodje... Kad se izdogovaramo sa Coperom i ekipom na TS, pravicemo lan. Cimanje ekipe koja je nekad dolazila na lan je sizifov posao i cisto gubljenje vremena, pa sam i ja od toga odustao...


Ma jok ciniti se da sam dosao...ja sam jos juce dosao misleci da ce biti bar 8 igraca i zakazao igraonu i jos presao sve ukupno 188km ( ne racunam to sto sam pesacio :) ) ali ok resio sam sa Citadelom to sto sam imao i nas dvoje smo nesto popricali tako da nista nisam izgubio :) i naravno upoznao lika Passworda :)

SALTSTONE

Ma ja sam zvao Mykela nije se javljao na mob, poslao mu pm na TS kada je igraonica i link ka ovom topicu da se prijavi i da pozove Saju i Mastu, medjutim niko se nije odazvao, pa sam kontao da nista od igranja,....jbg

password

#17
 :yes Hvala Dejo. I meni je drago sto sam tebe upoznao.
Saltsone, onda je trebalo da se javi na forum. bezveze je npr Dexon putovao.
I imam primedbu na Matrix od 11 kompova na samo 2 smo mogli pokrenuti igru, i na ta 2 nije updatovan punkbuster. I kablovi od miša su PREKRATKI..jer su im kompovi na plafon prikačeni.  :unsure

DexonDee

#18
Sve ok ljudi sta da vam kazem dodjete mi po 100 evra i to je to :)

Bilo mi je krivo ali ajde nema veze bilo pa proslo samo da znate kad samnom se nesto dogovarate ja cu to ispostovati i doci kao sto ste i videli...nisam znao da se ovi nisu javili vama jer sam kontao docice Maki, Lag, Mykel, Saja i naravno Citadel (ali on je morao da radi) ali ok ljudi...vazno je da sam se nasao sa Citadelom popricali ko ljudi oko fotografije (a sta bi drugo :D ) i otisao sam svojim putem da jedem pitu sa jabukama :)

Eto imate post gore da BTCT hoce na zimu da dodje na lan :) naravno ako momci dodju da se napravi neki turnir...mozemo skupiti vise 4 ekipa ili vise bez problema jer imamo vremena ako sednemo na vreme da se dogovaramo :)

I samo da se zna nije meni ono sada da sam zapeo za lan ko balavac da bi igrao igru to mozemo i od kuce nego meni je do lana da se mi druzimo :)

Lag

Ja sam se selio i nije me bilo neko vreme online. Organizovanje LAN-a preko foruma je nemoguće. Problem je što to treba uzeti telefon i zvati ljude, a budući da uvek završiš na tome da zoveš ljude da se igraju i provode, a oni se nećkaju, a i kad dođu - redovno nešto kenjaju... Sve u svemu - jako lako i brzo se izgubi entuzijazam onog ko zove. String je tu dušu ispustio, pa Citadel, pa Kordoba i tako... Ja sam u jednom trenutku probao da raspošaljem SMS-ove (što je svakako direktnije nego forum) i dobio "pa neee znaam..." odgovore od većine, tako da me je boleo penis da vučem ljude za rukav. Što je najgore - meni bi do jaja godili opet lan4fun-ovi redovno da se održavaju, ali kad jednostavno nema ljudi i nema volje. Kada bi smo uspeli da zaređamo tri puta - kolapsirao bi se Matrix u sebe.

Lag

I evo već imam potrebu i ja da kenjam u "al aj kad se skupimo da igrmao a ne da blejimo pola dana" fazonu, a neko bi drugi kenjao za nešto drugo, a tu su i "ovi ne bi igrali sa ovima jer se oni druže sa onima" španske serije koje su u međuvremenu iznikle. :mahanje Ne zna se ko koga jebe, a krajnji cilj je dobra zabava. Jebiga. :suicide

SALTSTONE

#21
Ma da, jednim delom i ja snosim krivicu zbog neuspesnog organizovanja Lan-a, ali prvo sam cimao na telefon a potom i poslao poruku na TS Mykelu sa linkom ovog topica da se prijave ako ce dolaziti on i drugari, ali s'obzirom da nije bilo odziva, trebalo je da bude jasno da Lana ipak nece biti. Dexone izvini jos jednom sto si se ispalio   :down
Ubuduce sto kaze Lag jedino preko telefona iscimati ljude pa ako krenu da se prenemazu zdravo dovidjenja, ali cemo bar znati na cemu smo. Sve najbolje do sledeceg Lan-a  :drinks2

DexonDee

Nema veze sve ok...video sam se sa Banetom popili pice otisao kod Radace zamalo da zavrsim 2 metra pod zemljom i resio sam sa Citadelom nesto :D

Lag

Aj da za početak napravimo spisak ljudi koji mogu da dođu na LAN, a da niko ne digne dramu:

Slani
String
Citadel
Leeman
Masta
Dušan Silni
Predpostavljam moja malenkost

A sad znaci upitnika:
Jape?
Gagi?
Dexon? (koji nije tu svaki vikend da se igra)
Betmen? (kog ne znam ni da li da pišem jer em ispaljuje, em u većini slučaja najavljuje da će doći samo na piće)
Siki?
Mykel? (koliko znam čovek sigurno ne bi dolazio svake nedelje da se igra)

Ko još?