News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

R.I.P potpredsednik Rambo

Started by IronC, April 27, 2013, 11:46:58 PM

Previous topic - Next topic

IronC

Ljudi evo veceras sam saznao da je nas stari i legendarni drugar potpredsednik Rambo, preminuo   :cray
Vest su mi prenele njegove klanske kolege sa tenkica, ne znam vise detalja, ali ako neko zna vise detalja mogao bi da napse.
Ja sam iskreno u soku i jos uvek mi sve to deluje nestvarno.
Molim vas da neko ko je iz NS prveri oko detelja.
Hvala,
I neka mu je laka zemlja, bio je jedinstven i neponovljiv.

S-V Nemanja77


Zver

Uh, nadam se da nije istina.

Ukoliko jeste, neka mu je večna slava.

Njegovi autorski tekstovi ostaju na forumu da podsete ljude kolika je legenda bio ...

P!ck 'n roll

e jbt.... Neka mu je vecna slava... no comment  :omg:

DexonDee


Jacⱪ Sparroⱳ™

#5
R.I.P druze Rambo   :cray

Imao sam cast i privilegiju da igram sa njime u CoD2 i WoT-u. Procitao davno sve njegove tekstove na forumu.

I dalje ne mogu da verujem.   :down

$tring

Ufff kakva vest.... potpuno sam sokiran i tuzan... nas Rambo...  :cray

Tasmara

Budaletine jos uvek ne veruju da ga nema, ja pogotovo, jer je sa mnom i sa stekarom bio na ts-u oko 20-21h veceras...
Ljudi ako je neko ovo izmislio, neka kaze, jer nema smisla saliti se sa ovakvim stvarima...
Provericemo danas, do tada, toliko od mene...  :(

domohomo

Legendo, uvik će nam ostat sati druženja i uvik ću te se sjećat... Posljednji pozdrav suborcu!

SALTSTONE

Jako mi je zao, i jos nisam u stanju da poverujem da nas je zaista napustio na ovakav nacin :(

counterx

Jos nemogu da vjerujem sto pise :(.Rambo bio si legenda i uvjek ces ostati..... R.I.P. brate

STEK

Jel neko proverio vest,kako od cega,sta mu se desilo?Jel bio dugo bolestan,ako je neko znao sto nije pisao,mogli smo mozda da pomognemo nekako?

||NooOooZ||kuntakinte

Neka mu je laka zemlja i vječna slava R.I.P Rambo :(

nyxe

Uh ne mogu da verujem sta se desilo. Neka mu je vecna slava :(


Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk 2

vd|cube(im)

Evo da se oglasimo i mi *budaletine* u vezi iznenadne smrti potpredsednika Ramba (Dragutina Vojnovića) našeg klan lidera.

Do sad smo čekali i nadali se da će nam se "ON" javiti na mobilni, koji je od sinoć nedostupan. Pokušavali smo na sve moguće načine doći do nekih informacija nadajući se da je ovo neka zlobna šala, pa da obrišemo ovu tužnu vijest sa foruma. Nažalost na kraju nam dolazi ona najgora moguća potvrda da je sinoć umro naš veliki vođa *budaletine*potpredsednik Rambo.

Moram da napišem da je Rambo otac petero djece, od 2007. član i lider budaletina, u zadnje vrijeme igrao tenkiće. Zbog tenkića je rijetko dolazio kod nas na ts, ali sinoć je došao da pozdravi svoje budaletine na ts-u (Tamara, Štekara i ja sam nažalost bio mute pa mu nisam posljednji put čuo glas) kao da je znao da mu je zadnji put, po ovoj satnici ispada da je došao na ts sat ili dva prije smrti.  :cray

NEKA MU JE VJEČNA SLAVA  :cray

R.I.P. RAMBO

viljushka11


Lider

Strasno! Legenda bitanga komjunitija. Odusevljavao me je svojim talentom za pisanje i insipracijom koju je crpio iz ljudi s kojima se druzio i igra na serverima.
Neka ti je vjecna slava veliki Rambo.

VIP.er


Srba

Nisam ga bas dobro poznavao, ali sama cinjenica da covek, otac petoro dece, naprasno umre je sama po sebi zaista tuzna.

Moje iskreno saucesce.

McGrady#1


Belick


Team.iNfamous*DrDrift


jape



don_gagi

Tuga...neka mu je vecna slava... :(

Spinx


VaiiiVaiii


$tring

Serveri su ugaseni iz postovanja prema Rambu i svemu sto je ucinio za ovu zajednicu. Covek koji je uvek bio pun duha, dolazio na zurke koje smo organizovali i na njih dovodio svog klinca Rambo juniora. Covek za koga se bez dvoumljenja moglo reci "veliki zajebant" jer je to stvarno i bio. Veoma upecatljiv lik i dobra dusa. Jos uvek ne mogu da poverujem da ga nema...

:sorry

Shaggy

 :cray

Jako mi je zao cuti ovo...Rambo je bio izuzetna osoba i bila je privilegija poznavati ga, druziti se sa njim na bilo koji moguci nacin. Delovao je pozitivno na sve oko sebe. Pamtit ce mo ga po mnogim dobrim stvarima, po beskrajnim tekstovima i salama za koje je bio vecno inspirisan..
Nisam ga na zalost poznavao licno samo kroz igranje call of duty-a koji nas je mnoge prvi put spojio i upoznao.

Moje iskreno saucesce njegovoj porodici i prijateljima. Pocivaj u miru i neka ti je vecna slava !!

hardwell.


Leeman3

Otisao je Rambo u legendu, a na nama je da ga pamtimo i ne dozvolimo da padne u zaborav. Pogotovo zbog malog Ramba i ostale dece.

Cim sam procitao Ironov post, posle duzeg vremena sam dosao odmah na ts i cekao da se neko javi i kaze da je neukusna sala. Inace, nazalost znam nekoliko primera gde neki ljudi kao da predosete sta im dolazi pa se, onako niotkuda "jave" drugarima. Samo nisam hteo to sinoc da spominjum u nadi da nije istina.

Ko ima vremena, neka sakupi njegove legendarne postove u jednu temu i otvorite jednu sticky zakljucanu temu, da ga uvek pamtimo i da se mozemo ponekad podsetiti njegovih reci.

RIP  :cray

STEK

Ja i dalje ne mogu da verujem da ga vise nema,nek pociva u miru i nek mu je vecna slava.

ShazZ

#32
R.I.P


pacov.


c0C0


$tring


Lo.Od4k


Ci_vodarbord


Tasmara

Pocivaj u miru dobri covece... Boze koliko mi je zao....

$tring


Tasmara

Javi se dexonu string, ja sam mu sad dala 3 slike, da napravi video, sad cemo i postove njegove skupiti

$tring

... Takodje bih molio da neko ko je u poslednje vreme bio blizak sa njim objavi kada je sahrana. Ja se konkretno sa Rambom nisam igrao od kada je dosta ljudi preslo na tenkiće, pa verujem da će tenkisti možda imati više informacija o tome.

eXtreme Hrci


juhuhihi

Neka ti je vecna slava Rambo...

jovica


Stekara_1

Rambo, ratni druže, nadam se da je ovo sve jedna velika šala, i da ćeš kao i inače da dođeš na TS i da nam kažeš neku šaljivu, da me počastiš sa tvojim nadasve širokim vokabularom, koji je inače ima jako velike uticaje na tvoj šaroliki karakter, dok ne čujem drugačije za mene si još živ, samo nas malo zajebavaš ..

Štekari se ne miri sa glasinama .

Zajcev


vd|cube(im)


tubifeks


GuRuGeoRge

Počivaj u miru druže, žao mi je što te nisam upoznao  :( !! Kakvo je ovo prokleto vreme došlo da i mladi ljudi umiru...  :no

nocni_setac -BUF-

Quote from: $tring on April 28, 2013, 05:02:15 PM
... Takodje bih molio da neko ko je u poslednje vreme bio blizak sa njim objavi kada je sahrana. Ja se konkretno sa Rambom nisam igrao od kada je dosta ljudi preslo na tenkiće, pa verujem da će tenkisti možda imati više informacija o tome.

Teska... bolna istina...
njegovim tenkstima je jako tesko pala ova vijest.. koju smo podjelili sa svim njegovim prijateljima, drugovima, poznanicima.. saborcima.. saigracima... cim smo je saznali i provjerili...

Za sada ni mi nemamo neke blize informacije u vezi sahrane, ali cim nesto saznamo, obavjestit cemo vas...

$tring

Quote from: nocni_setac -BUF- on April 28, 2013, 06:53:51 PM
Za sada ni mi nemamo neke blize informacije u vezi sahrane, ali cim nesto saznamo, obavjestit cemo vas...

Cim budete imali neki info, molim vas da podelite ovde na forumu sa ostalima... Hvala vam.

oxigen



$ub3eroU aka Fallen AngeL

Pocivaj u miru stari nas Rambo... Bas velika steta... :cray

COperinjO

Neka ti je laka zemlja legendo, pocivaj u miru :-( ako bi neki moderator mogao da izdvoji njegove postove i spakuje u jedan, da njegove reci svima budu na dohvat ruke :-(

BTCT


Tot


el gago


Podpredsednik

Narode, jako mi je zao, sav sam se najezio kad mi je Tamara poslala ovu temu da procitam, jos uvek ne mogu da verujem!  Davno sam zbog teskih porodicnih problema morao da se distanciram od COD-a, Rambo je znao kakve probleme imam i neretko me zvao da pita za sestrino zdravlje i kako je mali sestric, nakon sestrine smrti, neznajuci, opet me je pozvao sa istim pitanjima, kad sam mu saopstio tuznu vest, covek je jecao preko telefona. Nikada nije upoznao moju porodicu, a u njegovom glasu je moglo da se oseti kao da je izgubio jako blisku osobu. Retkost je upoznati nekog sa takvim osobinama, ljudina, veliki covek, imao je vremena da radi dva posla, da sa zenom odgaja petoro dece, da igra sa nama COD, pise neverovatni Rambov ratni dnevnik....da bude maksimalno pozitivan i pun dobrote. Rambo prijatelju, velika je tuga za tvoju porodicu i za sve koji su te poznavali sto te vise nema, verujem da si sada naboljem mestu, jako bliskom Gospodu, neka ti je vecna slava!

7days


Citadel of Pain

Rasplakah se kao malo dete...sada sam tek saznao.

Covek velikog duha...godinama ga je delio sa nama ...nemam reci 

Pocivaj u miru Rambo. Saucesce svima koji su sa ovim divnim covekom bili prisniji i celom WOT delu zajednice...

Pridruzujem se molbi da se na temi ostave detalji vezani za sahranu...

R.I.P. legendo...


ToTo


Vennoxia


Paddy

Bog sebi uzima najbolje.

R.I.P. brate :(

ludi livnicar

#66

Mr.Hyde

     Malopre i ja saznah tuznu vest...... Zaista mi je zao...
Otac petoro dece, to je ono sto mi u ovom momentu prosto ne izbija iz glave, kakva nesreca!
Nek im je Bog dragi u pomoci, i nek mu je vecna slava!

ludi livnicar

Ima li kakve informacije sta se desilo? Jel bolest upitanju ili neka nesreca

DiDaN

Cooper mi je javio večeras....još uvek ne mogu da verujem

ugly.fender

Poslednji pozdrav VELIKOM prijatelju,kolegi,saborcu...

Počivaj u miru dragi druže RAMBO

josipp

veliki covjek velikog srca pocivao u miru prijatelju

dexnsk

Počivaj u miru Rambo i neka ti je večna slava.

Legija

Uhhhh tek sad vidim ovo...Od skora sam na ovom forumu ali ovakva vest pogadja svakoga...
Vecna slava pocivaj u miru.

dachasd

Pocivaj u miru,nek' ti je laka zemlja...  :cray

Hamster


josipp

Sahrana ce se odrzati u Sredu 01.05. 2013 godine na Novosadskom novom groblju (Put za Rumenku) od 11:15h

vd|cube(im)

Quote from: josipp on April 29, 2013, 07:32:34 PM
Sahrana ce se odrzati u Sredu 01.05. 2013 godine na Novosadskom novom groblju (Put za Rumenku) od 11:15h

Puno hvala na informaciji......

P.S. Josipe kad ovo prođe doći ću kod vas na TS da se dogovorimo u vezi onog šta smo razgovarali

bucky

neka ti je vecna slava rambo .iskreno saucesce porodici.

greenzieE

neka mu je laka zemlja. Moja sućut obitelji i prijateljima. RIP

Nirvana

Velika zalost,veoma je tesko izgubiti cak i virtuelnog prijatelja a kamoli nekog bliskog.Mi igraci koji smo svakodnevno na serverima ili na ts-u smo u jednu ruku kao porodica.Ramba se secam jer sam imao prilike igrati sa njim nekoliko puta,davno.Moje saucesce porodici a tebi Rambo nek je laka zemlja i vecna slava. :(

MeeLanChe

#81
Dragi saborci,  :down

Zahvaljujući mom starom prijatelju i saborcu //bitange// $tring, saznao sam tragičnu vest.

Imam želju i obavezu da se izjasnim i priključim Vama u žalosti za tako velikim čovekom, odnosno jednom institucijom sa naših servera i druženja.

Gledajući link sa fotografijama naših skupova, prisećam se trenutaka koji će zauvek ostati u našim glavama i srcima,
bili direktno ili indirektno upoznati/povezani sa ovim velikim čovekom.

Dragutine Vojnoviću aka "Rambo" , POČIVAJ U MIRU i saznanju da si prešao u Legendu i da te nikada nećemo zaboraviti!  :cray

Tvoj prijatelj i saborac  //bitange// MeeLanChe

Lang


muschmule

Upravo sam saznala za ovu tuznu vest i ne mogu da dodjem sebi.

Pocivaj u miru dragi nas Rambo. Nikada te necemo zaboraviti!

Erwin König

Jedan jedini... Čovek koji je uneo najveću dozu humora u CoD2.

Rambo, večna ti slava. Nikada nećeš biti zaboravljen.


3thw.

Slava mu , bio je jedinstven !
Iskreno saucesce porodici i prijateljima

baja9631

čisto radi reda naletim na ts da vidim koga ima kad ono ovakva vijest,vijest koja me moram priznati zatekla,nisam osobno poznavao čovjeka, ostavio je solidan dojam,smiješan sa izjavama i potezima-pogotovo u tenkićima :)..vijesti ovakvog tipa sve su učestalije u mom životu ali svaki put se iznova iznenadim pogotovo zato što odlaze ljudi sa kojima sam provodio dosta vremena ..ne znam šta više reći osim                                   

počivaj u miru legendo!

vein

R.I.P ... Neka mu je vecna slava!

GEN black

R.I.P.   Neka ti je vjecna slava.

peckosd



pufi

Postovani drugovi druga Ramba
Zahvaljujem se na svim lepim recima kojima ste opisali velikog druga vam Ramba.Bio je veliki suprug i otac 6 predivne dece.Ostavio nas je u velikom soku pa se izvinjavam sto nikom nije javljeno jer je kod njega sve bilo sifrovano pa nismo mogli nigde da pristupimo.Umro je u bitci ali u tenkicima.Zadnje trenutke je proveo u svo virtualnom svetu nijednu rec nam niju uputio.Prosto smo svi jos uvek u soku i ne znamo sta da kazuemo.Pitali ste da li je bio bolestan.Nije ali ga je srce izdalo.Bilo je to veliko srce koje je kucalo za nas sve ali se tako brzo ugasilo i zavilo nas u tugu.Voleo je sve vas iz tog vaseg sveta i bez vas svih mu je zivot bio dosadan.Nije bilo dana da nije bio sa svojim vojnim saborcima.Jos jednom se zahvaljujem na svim ti lepim recima jer mi je to potvrda da ce vecno ostati medju nama:Supruga Melinda.

$tring

Hvala ti Melinda sto si nam se javila. Ramba niko od nas nece zaboraviti, jer je zaista bio divan covek koji je uvek znao da nas nasmeje i unese dozu neverovatnog humora. Sta god da mozemo da ti u zivotu pomognemo sad ili ko zna kad, slobodno nam se javi - tu smo. Ima nas dosta i na nas uvek mozes da racunas.   :console:

Ninja_dragon

Au....

Počivaj u miru druže.. :(

AngerFist


Darkman Ki-Ninja

Posle već skoro godinu dana prijavljujem se na naš forum i čitam ovu tužnu vest.
Strašno.
Počivaj u miru ratni druže, u mom sećanju ostaćeš zapamćen u najboljem svetlu.
Saučešće porodici  :(

Darko

Ono što sam izgovorio kada sam pročitao ovo nije ni za tudje uši a kamoli da se piše po forumu...

Pa posle toliko godina rešim da otvorim forum i da vidim šta rade stari drugari i imam šta da pročitam. Koji sam ga kurac i otvarao da mi je znati...
Čitam, suze mi polaze na oči i ne verujem...

Neka ti je laka zemlja druže.

Alek

ne znam ni sam sta da napisem ...kako god krenem uvek stanem.
RAMBO kralju nedostajes sada nedostajaces uvek,Hvala ti druze za svo vreme koje si provodio sa nama,uvek nas nasmejao i oraspolozio.

Nek ti je vecna slava prijatelju  :down

Strajdzo

Nek ti je vecna slava prijatelju  :cray