News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Petak vece u Novom Sadu

Started by SALTSTONE, June 22, 2012, 12:52:17 PM

Previous topic - Next topic

SALTSTONE

      Poz svim ljubiteljima dobrog zvuka,

Veceras u novosadskom klubu Route 66, odrzace se svirka 3 novosadska benda, Gernika, GRATE ( String ) i Concrete Sun.
http://route66-ns.com/

Ukoliko Vas zanima kako to tata bitange servera, g-din velicanstveni, Stringonja radi kada nije za kompom, navratite do pomenute lokacije da se zabavljamo i navijamo zajednoooo !!!    :mahanje :rock3 :clapping :drinks2 :stoner:
Za malo da zaboravim, cena ulaznice je 200din..., u okviru koje svako dobija i jednu preplanulu crnku da ga ladi lepezom i toci cugu  :whistling

P.S. Nemojte ovo protumaciti kao pretnju praznom puskom......Ko ne dodje, a iz Novog Sada je, dobice BAN i moze da zaboravi na poziv za LAN  8)

Srba

Ko placa corbu do NS, hahahahaha

Cuh pricu da ce da se svira u BG-u na nekom splavu. Kad i gde?

|drug|password

#2
 :punk Oho . Ja cu da dodam ako neko dodje ranije i nezna sta ce do svirke  :violin:.  Moze da svrati na otvaranje izlozbe fotografija mog dragog prijatelja Stefana Mihajlovica u Foto kino savezu u 18.00 ili
IzloŠ¾ba crteŠ¾a i slika u Malom likovnom salonu (Bulevar Mihajla Pupina 9). Prateća izloŠ¾ba u okviru Završne izloŠ¾be Departmana likovnih umetnosti Akademije umetnosti u Novom Sadu.  Isto u 18.00h pocinje.
Pa ko zeli malo da se kulturno uzdize nek izvoli  :mahanje

SALTSTONE

Quote from: Srba on June 22, 2012, 02:42:09 PM
Ko placa corbu do NS, hahahahaha

Cuh pricu da ce da se svira u BG-u na nekom splavu. Kad i gde?


       Ako planiras sam da dodjes onda je to fina investicija, a ako nadjes jos para interesanata, PIECE OF CAKE  :hat
U svakom slucaju provod zagarantovan..... :party2
Splavove ne reklamiram , to neka Stringonja odradi u reply... :fighting:

Srba

Kad svirka u R66 pocinje?

A nadam se da cu dobiti konspirativnim putem i mesto gde ce svirka biti u BG-u... mislim ako sme da se zna...  8)

Taman da me razdrmate malo - jer me cerka ubi u pojam - po ceo dan pusta Mocartov Requiem (onaj ko zna - shvatice da je u pitanju muzika koja docarava sve sem radosti zivota). Jos samo periku da navucem, pogasim svetla po stanu i popalim svece...

Kordoba


Citadel of Pain

e aj se sada skupite na svirci pa da puknem od muke  :girl_cray

Kordoba

Quote from: Citadel of Pain on June 22, 2012, 06:22:23 PM
e aj se sada skupite na svirci pa da puknem od muke  :girl_cray

Hahaha odmaraj ti napaceni brate...

SALTSTONE

Quote from: Citadel of Pain on June 22, 2012, 06:22:23 PM
e aj se sada skupite na svirci pa da puknem od muke  :girl_cray

A ti bi mogao nekada i da odgovoris na SMS tragedijo, ili cu se  sledeci put dobro zamisliti da li da koristim taj nacin komunikacije kada pomislim na tebe,....iskreno se nadam da si bolje, s'obzirom da jos uvek ne znam o cemu se radi.
I da, koliko god da nas bude, bicemo glasni  :clapping

Leeman3

Nidza ima telefon koji nema funkciju sms-a. Isprobao.

Dajte fotke i impresije sa svirke....

Srba

Ako nije problem za nedelju uvece u BG-u da se zna gde i kada... Ili je i dalje konspirativno... Da dodjem malo da trolujem sa "gospodzom"...

pick n roll

ja tek sada video ovaj, post... e jbga bas, sledeci put dolazim...