News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Karte za koncert AC/DC-a!

Started by Podpredsednik, February 27, 2009, 10:56:47 PM

Previous topic - Next topic

Podpredsednik

Ako neko slucajno prodaje karte za AC/DC, neka mi javi na PM!

IronC

Bezobrazno su skupe jebo im ja mater (onome ko napravi takve cene).... :icon_dick:

Podpredsednik

A razgrabljene su za pola sata, ne zna se ko je ludji!  :icon_eek:

DiDaN

prva tura je rasprodata....mozda mogu da nadjem najjeftinije od 4000......ako nesto bude javljam ti

El Muerte

Quote from: DiDaN on February 28, 2009, 03:01:07 AM
prva tura je rasprodata....mozda mogu da nadjem najjeftinije od 4000......ako nesto bude javljam ti
Javi i meni jbt!!!!!
KUPUJEM !

IronC

Ok Murta imam jednu od 11000 din pa ako oces...

Podpredsednik

Karte nisu bile za mene, nego za druga. Uspeo je da kupi, otisao je pre par dana do Bilet Servisa, cini mi se, da pita hoce li biti ponovo karata u prodaji i ladno ih je bilo u prodaji. Didane, ako naletis na karte, slobodno ih prosledi Murti, meni vise nisu potrebne.

Erwin König

Ja sam za mene i devojku poručio karte juče po ceni od 4300 dinara preko Tiketservisa na telefon: 065/888-0-555. Treba da stignu sutra Post Express-om. Cele prošle nedelje sam zvao i njih i Eventim da se raspitujem za karte. Ovi iz Eventim-a su rekli da su one karte koje su vraćene iz inostranstva stigle do njih u četvrtak a da su ih rasprodali već u petak. Tiketservis je imao još karata. Zovite što pre. Srećno vam bilo!

Erwin König

Stigle karte!!! :hat :hat :hat :hat :hat :hat :hat

Doduše nisam ih još stigao pogledati jer sam na poslu.

Rezime:

dve karte od 4300 din + isporuka = 8950din

mean

Svaki dan puste po nekoliko karata samo treba pecati, ja sam jutros uspeo da rezervisem 3 komada po 5500 din.

http://www.eventim-yu.com/portal/en/music/rock_pop/acdc/131592/performance.html

Srecno :drinks2


tomi11

koliko je to 4000 dinara?mislim u eurima?

mean