News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

LAN4FUN #45

Started by Lag, July 06, 2012, 01:31:19 AM

Previous topic - Next topic

Lag


MakiMDSS.rs

Ja povredila ruku i ne smem mnogo da igram ... 30min i pocne da me boli ruka :(

Lag

evo javili. subota u 8 se igramo :)

$tring


Citadel of Pain

Dolazi nam i Zverina  :punk

Citadel of Pain


don_gagi

Quote from: Citadel of Pain on July 06, 2012, 08:03:37 PM
Dolazi nam i Zverina  :punk

Nadam se da necete praviti neki spot i u matrixu, da ne moramo da se sredjujemo!  ;D

Kordoba

Pomerili smo igranje za subotu zbog tebe Maki.
Cekam te sutra!

MakiMDSS.rs

E ljudi igracu svaki sledeci lan koji bude bio obecavam ... ali ovaj stvarno ne mogu :(

SALTSTONE

    Zelim Vam lepo pucanje u subotu  :down

Kordoba

Quote from: SALTSTONE on July 06, 2012, 10:14:13 PM
    Zelim Vam lepo pucanje u subotu  :down
Pa sto Slani?  :shok

vasili


SALTSTONE

Quote from: Kordoba on July 07, 2012, 01:57:42 AM
Quote from: SALTSTONE on July 06, 2012, 10:14:13 PM
   Zelim Vam lepo pucanje u subotu  :down
Pa sto Slani?  :shok

     Imam taj dan posla od 18h, pa necu stici.  Igrajte se lepo i neka Bitange pobede !!!   :punk  

Citadel of Pain

Quote from: SALTSTONE on July 07, 2012, 04:54:56 AM

      Imam taj dan posla od 18h, pa necu stici.  Igrajte se lepo i neka Bitange pobede !!!   :punk 

ma daaj...igranje tek od 20h...dolazi!!!  :clapping

SALTSTONE

Quote from: Citadel of Pain on July 07, 2012, 01:58:16 PM
Quote from: SALTSTONE on July 07, 2012, 04:54:56 AM

      Imam taj dan posla od 18h, pa necu stici.  Igrajte se lepo i neka Bitange pobede !!!   :punk 

ma daaj...igranje tek od 20h...dolazi!!!  :clapping

Bicu free najranije od 23h, a najkasnije od 01h   :unsure

pick n roll

docicu ja veceras... na cugu i to, znate vec da ja ne igram uglavnom  :o taman da upoznam one koje jos ne poznajem...  :punk :punk :punk :punk

pick n roll

Quote from: pick n roll on July 07, 2012, 04:45:32 PM
docicu ja veceras... na cugu i to, znate vec da ja ne igram uglavnom  :o taman da upoznam one koje jos ne poznajem...  :punk :punk :punk :punk
Dobro bre necu doci ajde, st ste svi zacutali... Ukenjali se od crne pticurine?????  :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli

Kordoba

Hahahahaha dobra ti je ova "slovenska antiteza" Bane!
Cekamo te!  :violin:



* slovenska antiteza - pesnicka figura u kojoj narator sam postavlja pitanja i odgovara na ista.

Kordoba

Dali ste spremne Bitange?  :tease

jape

BATINEEE!!11  :o













ali po nasim guzama  :(

Lag

trebali smo se meshati... nama jape, vama siki i to bi bilo to.
ovako jebiga  :violin:

jape

izvuklo nas je sto ste predali breakout, taman vodimo 1 razlike  :smoke:

Kordoba

Quote from: jape on July 08, 2012, 02:11:48 AM
izvuklo nas je sto ste predali breakout, taman vodimo 1 razlike  :smoke:

Evo predejemo odmah i sledeci vikend pa da nas stizite polako...
Nemam zivaca da diskutujem o ispricanim stvarima, zaista se smorimo od tih pauza... Nemam pojma sta da mislim o tome...
Od sada predlozite 3 mape vi, a 3 cemo mi, ako bude vremena za tu sestu. Ja zaista jedva cekam lan, ali stalno je sve isto, valjalo bi menjati mape.
Uz to, kadica je nama grozna mapa, samo smo vas spasili od tezeg poraza. Sad je prijavite unapred pa igramo, ovako ne nasedamo na takticku zamisao vaseg kapitena...
Zivis zdravo-bravo, bravo!

Leeman3

eto unapred se odaberu po 3 mape, izmedju njih 10 min pauza i svi mirni. uz to da sledecu mi sedimo dole....
o

Lag

e al stvarno, oce i dole da sede i pauzu da imaju... dogovorite se pa odaberite jedno od ta dva. :D
a ja se moram vratiti u kondiciju... vec posle druge partije se umorim i ne mogu vishe da igram kako treba. propast.

pick n roll



Uploaded with ImageShack.us

Gagi, Leeman, Batman, Kordoba, Jape.... Ovo je vrednije od svakog flaga  :shok :shok :shok :shok :shok

pick n roll

Quote from: Kordoba on July 07, 2012, 08:29:06 PM
Hahahahaha dobra ti je ova "slovenska antiteza" Bane!
Cekamo te!  :violin:



* slovenska antiteza - pesnicka figura u kojoj narator sam postavlja pitanja i odgovara na ista.

heheh, upravo tako...

Citadel of Pain

Juce sam se raspao ljudi. 35 C u Matrixu, mokar, ulepljen, glava me zabolela, ono je grozno bilo igrati  :girl_cray

Na LAN cu ponovo u septembru misliti, pre toga ne, pa samo da neko preuzme organizaciju bitangi.  :scenic

Sledeci vikend uvece basket, ili dunav...ono sto smo odigrali juce bio je potez meseca, koliko god mi je u pocetku zvucalo kao blesava Kordobina ideja po onom suncu  :clapping jako mi je prijalo..skinuo sam nedelje naslaga stresa sa sebe  :yes i uzasnuo se svojom kondicijom   :o


$tring

Quote from: Citadel of Pain on July 08, 2012, 03:33:21 PM
Na LAN cu ponovo u septembru misliti, pre toga ne, pa samo da neko preuzme organizaciju bitangi.  :scenic

Takodje, odjavljujem se sa LAN-a do daljnjeg...

Kordoba


pick n roll

Quote from: Citadel of Pain on July 08, 2012, 03:33:21 PM
Juce sam se raspao ljudi. 35 C u Matrixu, mokar, ulepljen, glava me zabolela, ono je grozno bilo igrati  :girl_cray

Na LAN cu ponovo u septembru misliti, pre toga ne, pa samo da neko preuzme organizaciju bitangi.  :scenic

Sledeci vikend uvece basket, ili dunav...ono sto smo odigrali juce bio je potez meseca, koliko god mi je u pocetku zvucalo kao blesava Kordobina ideja po onom suncu  :clapping jako mi je prijalo..skinuo sam nedelje naslaga stresa sa sebe  :yes i uzasnuo se svojom kondicijom   :o


KME KME KMEEEEEEEEEE

Lag


Kordoba

Quote from: Lag on July 09, 2012, 12:47:56 PM
eto ti ga sad :)
Pa to je rezultat nezadovoljstava... Njima je lakse da prave pauze pa da se "hlade", nama je pod klimom upala pluca, bez klime pakao kao i njima i jedva cekamo da se zavrsi prica... Realno, to nije osecaj voljnog igranja, nego mucenja... Cemu onda tako nesto... Vidimo se kad se uzelimo jedni drugih

DexonDee

Bolje da smo otisli negde da pijemo  :ziveli

Lag

Quote from: Kordoba on July 09, 2012, 09:09:16 PM
Quote from: Lag on July 09, 2012, 12:47:56 PM
eto ti ga sad :)
Pa to je rezultat nezadovoljstava... Njima je lakse da prave pauze pa da se "hlade", nama je pod klimom upala pluca, bez klime pakao kao i njima i jedva cekamo da se zavrsi prica... Realno, to nije osecaj voljnog igranja, nego mucenja... Cemu onda tako nesto... Vidimo se kad se uzelimo jedni drugih
ima smisla

gde su statistike? hocu da vidim koliko puta sam pustio japeta da me ubije da se ne bi ljutio...

Kordoba

Quote from: Lag on July 10, 2012, 05:46:00 PM
Quote from: Kordoba on July 09, 2012, 09:09:16 PM
Quote from: Lag on July 09, 2012, 12:47:56 PM
eto ti ga sad :)
Pa to je rezultat nezadovoljstava... Njima je lakse da prave pauze pa da se "hlade", nama je pod klimom upala pluca, bez klime pakao kao i njima i jedva cekamo da se zavrsi prica... Realno, to nije osecaj voljnog igranja, nego mucenja... Cemu onda tako nesto... Vidimo se kad se uzelimo jedni drugih
ima smisla

gde su statistike? hocu da vidim koliko puta sam pustio japeta da me ubije da se ne bi ljutio...

Koje statistike? Pa ne igramo da za dva meca nebi bilo ljubilarno stoto gubljenje njihovog tima... A ti bi jos i statistike... eh