News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Nema sutra IMA lana

Started by DexonDee, June 25, 2011, 11:28:31 PM

Previous topic - Next topic

DexonDee

evo da javim svima da nema lana sutra jer ne mozemo se mi okupiti svako ima nekih obaveza a da vam posaljemo jacka i laga ne bi bilo u redu oni sami da vas pobede  :tongue2 salim se...ne znam da li je string video poruku pa da napisem ovde

$tring

Quote from: DexonDee on June 25, 2011, 11:28:31 PM
evo da javim svima da nema lana sutra jer ne mozemo se mi okupiti svako ima nekih obaveza a da vam posaljemo jacka i laga ne bi bilo u redu oni sami da vas pobede  :tongue2 salim se...ne znam da li je string video poruku pa da napisem ovde

Dexone.. hajde molim te nemoj vise nikada ostaviti ovakav post. Sta znaci 'NEMA SUTRA LANA'? Jesi ti organizovao lan, pozvao sve ljude, sve bitange, sve vozdovce pa su ti rekli da nema lan-a? Nisi. Drugi put ljudi ovo radite... Prvo Slani, a sada ti. Ako ne organizujete lan, nemojte obavestavati da nema lana kada lana IMA. Pola bitangi je pocelo da cima sa varijantama 'e, nema lana?' ... Mozete ostaviti post:

Na ovaj lan (koji ce se odrzati i bez nas i sa nama) nece doci : xxx,xxx,xxx...

Jaja odpadnu meni i Nidzi svake nedelje da vas sve princeze skupimo, i bas sam popizdeo kada sam video post... jebi ga...


Citadel of Pain

Otkazao Dexon nedeljni bitange lan koji nije ni organizovao, Slani style  :super

Mada je i to bolje od Đekovog samoinicijativnog pomeranja bitange rodjendana i turnira  ;D

DexonDee

Quote from: string on June 26, 2011, 04:00:52 PM
Quote from: DexonDee on June 25, 2011, 11:28:31 PM
evo da javim svima da nema lana sutra jer ne mozemo se mi okupiti svako ima nekih obaveza a da vam posaljemo jacka i laga ne bi bilo u redu oni sami da vas pobede  :tongue2 salim se...ne znam da li je string video poruku pa da napisem ovde

Dexone.. hajde molim te nemoj vise nikada ostaviti ovakav post. Sta znaci 'NEMA SUTRA LANA'? Jesi ti organizovao lan, pozvao sve ljude, sve bitange, sve vozdovce pa su ti rekli da nema lan-a? Nisi. Drugi put ljudi ovo radite... Prvo Slani, a sada ti. Ako ne organizujete lan, nemojte obavestavati da nema lana kada lana IMA. Pola bitangi je pocelo da cima sa varijantama 'e, nema lana?' ... Mozete ostaviti post:

Na ovaj lan (koji ce se odrzati i bez nas i sa nama) nece doci : xxx,xxx,xxx...

Jaja odpadnu meni i Nidzi svake nedelje da vas sve princeze skupimo, i bas sam popizdeo kada sam video post... jebi ga...




Izvinjavam se

SALTSTONE

Quote from: Citadel of Pain on June 26, 2011, 04:19:58 PM
Otkazao Dexon nedeljni bitange lan koji nije ni organizovao, Slani style  :super

Mada je i to bolje od Đekovog samoinicijativnog pomeranja bitange rodjendana i turnira  ;D

Jel me trazio neko?   8)

Jacⱪ Sparroⱳ™

#5
Quote from: Citadel of Pain on June 26, 2011, 04:19:58 PM
Otkazao Dexon nedeljni bitange lan koji nije ni organizovao, Slani style  :super

Mada je i to bolje od Đekovog samoinicijativnog pomeranja bitange rodjendana i turnira  ;D

Haha :D
Taman dosao Dexon kod mene kada ste Vi to napisali.

Quote from: string on June 26, 2011, 04:00:52 PMDexone.. hajde molim te nemoj vise nikada ostaviti ovakav post. Sta znaci 'NEMA SUTRA LANA'? Jesi ti organizovao lan, pozvao sve ljude, sve bitange, sve vozdovce pa su ti rekli da nema lan-a? Nisi. Drugi put ljudi ovo radite... Prvo Slani, a sada ti. Ako ne organizujete lan, nemojte obavestavati da nema lana kada lana IMA. Pola bitangi je pocelo da cima sa varijantama 'e, nema lana?' ... Mozete ostaviti post:

Na ovaj lan (koji ce se odrzati i bez nas i sa nama) nece doci : xxx,xxx,xxx...

Jaja odpadnu meni i Nidzi svake nedelje da vas sve princeze skupimo, i bas sam popizdeo kada sam video post... jebi ga...

Umro sam od smeha :rofl :rofl

$tring

Sve ok... nego da znamo u buduce i ne pravimo zabunu. Ko organizuje, taj nek i otkaze. A to radimo samo nas trojica (Kordoba,Citadel i ja).

A danas nas ima 6v6! :)

Jacⱪ Sparroⱳ™

#7
Quote from: string on June 26, 2011, 06:23:41 PM
Sve ok... nego da znamo u buduce i ne pravimo zabunu. Ko organizuje, taj nek i otkaze. A to radimo samo nas trojica (Kordoba,Citadel i ja).

A danas nas ima 6v6! :)

Jea 6vs6 :yahoo :drinks2
I ja, ako treba za zivkanje 8)

don_gagi

Quote from: string on June 26, 2011, 04:00:52 PM
Quote from: DexonDee on June 25, 2011, 11:28:31 PM
evo da javim svima da nema lana sutra jer ne mozemo se mi okupiti svako ima nekih obaveza a da vam posaljemo jacka i laga ne bi bilo u redu oni sami da vas pobede  :tongue2 salim se...ne znam da li je string video poruku pa da napisem ovde

Dexone.. hajde molim te nemoj vise nikada ostaviti ovakav post. Sta znaci 'NEMA SUTRA LANA'? Jesi ti organizovao lan, pozvao sve ljude, sve bitange, sve vozdovce pa su ti rekli da nema lan-a? Nisi. Drugi put ljudi ovo radite... Prvo Slani, a sada ti. Ako ne organizujete lan, nemojte obavestavati da nema lana kada lana IMA. Pola bitangi je pocelo da cima sa varijantama 'e, nema lana?' ... Mozete ostaviti post:

Na ovaj lan (koji ce se odrzati i bez nas i sa nama) nece doci : xxx,xxx,xxx...

Jaja odpadnu meni i Nidzi svake nedelje da vas sve princeze skupimo, i bas sam popizdeo kada sam video post... jebi ga...



Ipak moram stati u odbranu Dekija koji nije imao losu nameru, cak sta vise...znao je da on sam nece moci da dodje na lan, al je i pored toga iscimao nas redom i pitao ko moze ko ne...kao prvo...ja sam mu rekao da necu biti u ns, al ako samo ja budem falio da cu se nekako iscimati da dodjem, sto sam i tebi string rekao...kao drugo, mixa je pitao, takodje je bio odgovor da ni mix ne moze ovaj put...za carlsa i bilija se nije znalo dal neko osim kordobe ima kontakt sa njima...znaci jedino su lag i jack bili "kao" sigurni od nase ekipe....i zato je bila varijanta da se odlozi, tj da nase ekipe nema dovoljno...stoga najmanje je dexonova krivica za onakav post.

Lag

manite se priche i dajte statistike!!!!

Jacⱪ Sparroⱳ™

String, baci statistike/slike sa lana 8)

SALTSTONE

Quote from: Jack Sparrow on June 27, 2011, 11:42:15 AM
String, baci statistike/slike sa lana 8)

Nema statistika do sledeceg Lan-a !

P.S> informacija iz prve ruke  :stoner: