News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Elite Winter Cup #1

Started by goja777, December 01, 2010, 11:28:07 PM

Previous topic - Next topic

goja777



                           





Evo doslo je i vrijeme da objavimo cup.Ocekivan broj klanova je max 16 - znaci 4 grupa po 4 klana.Nadamo se da cete se uspijeti prijaviti na vrijeme cup prijave ce trajati do 01.12.2010.do 25.12.2010 .Sto se tice izmjenjivanja igraca i mapa imat cete 4 dana od svoje prijave.
Cup se igra od 5.1.2011. - 12.1.2011.


Glavni Sponzor Elite Winter Cupa #1 je Direct Game

Cup se igra 5v5

Mape ->

Toujane
Burgundy
Dawnville
Carentan
Matmata

Sve ekipe mogu prijavit maksimalno 8 igraca.

Igra se na Original streamed serverima.
Igra se sa Anti Cheatom UAC2 ili ako se izradi UAC3 igra se sa njim!
U prijavi morat cete ostaviti CoD2 CB ID i UAC User ID.

Nagrade!
1 Mjesto: Public Hrv
2 Mjesto: Public Njem
3 Mjesto: Private Njem




Prijave na FORUMU! http://www.elite2010clan.co.cc/




Lijep pozdrav,

Elite.clan.com

goja777

Pozivamo Bitange da se prijave jer ima neki klanova koji ih podcjenjivaju pa da vidimo ko je u pravu nadam se da ce htjeti prijaviti se  :yahoo

Malisani/Mali Tvor

Pa daj to malo bolje predstavi taj, kup, profesionalnije. Ja nigdje cak  ni ne vidim jel se igra sd, ctf tdm il sta vec. :||

stewzoR


Talijan

#4
@ Goja pa stvarno sta se igra!? sd...ctf...hq ??  :doc vamo nist nepise..sam broj igraca ..uac on i te gluposti.. :whip3: Dobro te Tvor pita.. :smartass

Ovdje pokusavas ostavit utisak nekog  :hmm pa ajmo rec polu-profesionalca..iako je i ovo prejaka rijec...i onda nakon par postova pokazes da si ustvari obicno jadno djete..koje zna sam djecje fore .. :||

:stoner:


Leeman3

pobrisan sav offtopic

drzte se teme

goja777

E moj Talijan kako si glup da se igra ctf ili hq rekao bi prema tome suti i ne javlja se lowe  :tongue2

Malisani/Mali Tvor

Goja, nije pristojno reci covjeku da je glup u ovom slucaju talijanu, dok mi jos uvjek ne znamo sta se igra. Jel to takav problem napisat sta se igra ili jos ni sam ne znas sta ce se igrat i dal ce se igrat.

Lijep pozdrav od smrdljivog tvorka  :stoner:

Talijan

#8
Quote from: Goj@ on December 10, 2010, 10:36:24 PM
E moj Talijan kako si glup da se igra ctf ili hq rekao bi prema tome suti i ne javlja se lowe  :tongue2
:facepalm: Joj goja ...vidi se koliko si zrel...tu si mene nasao vrijedat i govorit mi da sam low..pa omg... :|| kad sam ja igrao cod ti si jos uvijek bio u pelenama... :hmm pa sad kad bolje razmislim ti jos uvijek nosis pelene... ehh da ma uopce se ne zelim prepirati s tobom i spustati na  tvoju razinu...neka drugi kazu da li sam ja low il sasvim nesto drugo..i molim te ubuduce nemoj vrijedati ili cu se konzultirat sa adminima u vezi ovog vrijedanja...ti meni ne mozes govorit da sam glup ili tako nesto ....do prije nekdi dan si me molio da udjem u klan a sad se tako bahato ponasas i govoris mi da sam low!?  :omg:
P.S. preporucam ti da se  :suicide