News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Kraljevo LAN CTF party

Started by Spinx!!, August 23, 2010, 02:39:21 PM

Previous topic - Next topic

Spinx!!

U saradnji sa momcima iz naseg grada uspeli smo da postignemo dogovor da se odrzi LAN turnir u Kraljevu. Igraonica 'IGI' se nalazi u Kraljevu u ulici Cara Lazara 28/1. Turnir se odrzava 28 Avgusta sa pocetkom u 14h. Igraonica je opremljena vrhunskim racunarima dobrih konfiguracija.Racunari imaju po 2gb RAM memorije, graficke karte su Asus EAH3650 ,tako da svaki racunar moze da izvuce po 200FPS-a.Monitori su Asus 19' Wide,tastature Genius-ove,a misevi MX-518,podloge i slusalice. Naravno,svaki igrac moze poneti svoju opremu za igranje.Igrace se u Clan War room-u. Igraonica ima 3 velike prostorije. U blizini igraonice se nalazi picerija kao i prodavnica sa sokovima,cigaretama itd.Uplate po ekipama su 2000din(400din po igracu).Da bi se turnih odrzao potrebno je minimum 8 ekipa.Prijave ostavite na ovom topic-u.

Evo tri slicice prostorija:

War Room 1

War Room 2

War Room 3 - prostorija za odmor


A evo i mape grada kako bi se lakse mogli snaci:



Za sada ima 4 ekipe koje su se prijavile u igraoni za ucesce ( inace lokalne ekipe ).
Prvo mesto  50 % uplata
Drugo mesto 25 %

i 25 % ide za igraonicu da bi se regulisali troskovi.

AlekSerbia

moje radno mesto  :shok :shok lele .. spinx ko ti dozvolio mi slikas frizider :P sram da te bude :P 

coper

Samo da dodam da ako ima neko neki predlog slobodno moze da ga iznese ovde, mozda da povecamo ulaz na turu samim tim i nagrade i sl.
takodje bih dodao da ovaj turnir mozda jeste vise zabava i upoznavanje, ali svima koji svojim ucescem podrze turnir mogu da obecam da cu za manje od mesec dana org. jos jedan ai propracen sponzorima, medijima, tako da ce nagrade biti vece... takodje cod2 ce zaziveti u kv-u i okolini jer postoji mnogo igraca ovde koji su prestali igrtai cod bas zato sto " to niko ne igra i turnira nema".. unapred zahvalan

ReGy


coper


kordoba


NastyyBoi

maki ovde - bolje da uplate ekipa bude kao u NS ono platis vreme i igras , mislim da bude slicno kao NS , ja dolazim cisto na zezanje a ako bude ekipa za mene ok je ako ne bude gledacu , znaci mixacu ako bude imalo mesta kao i u NS sto je bilo . jedino ti coperu ako imas za mene neku ekipu il sa tobom nesto da sredim , a ako imas vec ekipu onda nista dolazim ionako da se zezamo

Spinx!!

Quote from: NastyyBoi on August 24, 2010, 03:14:23 AM
maki ovde - bolje da uplate ekipa bude kao u NS ono platis vreme i igras , mislim da bude slicno kao NS , ja dolazim cisto na zezanje a ako bude ekipa za mene ok je ako ne bude gledacu , znaci mixacu ako bude imalo mesta kao i u NS sto je bilo . jedino ti coperu ako imas za mene neku ekipu il sa tobom nesto da sredim , a ako imas vec ekipu onda nista dolazim ionako da se zezamo

moze i tako ako se ekipe dogovore nego nama je bilo i da se zaradi malo to jes da ekipe nesto zarade da ne odu praznih ruku

DiDaN

U Spinx samo na pare mislis   8)

coper

molio bih i sve igrace koje dolaze a nemaju potpunu ekipu da potvrde ovde svoj dolazak da bi se napravile mix ekipe... mislim da je tako lakse da bi znali tacan broj igraca i lakse napravili organizaciju... unapred zahvalan  :rnr

sithlord


kordoba

VOZD ipak nece moci da dodje... Imamo koncert...

Oprostite!  :cray

PICAj3La



Quote from: kordoba on August 25, 2010, 01:59:22 PM
VOZD ipak nece moci da dodje... Imamo koncert...

Oprostite!  :cray

a gde a gde?:)


tamarifa


DiDaN


kordoba

Quote from: PICAj3La on August 25, 2010, 02:07:44 PM


Quote from: kordoba on August 25, 2010, 01:59:22 PM
VOZD ipak nece moci da dodje... Imamo koncert...

Oprostite!  :cray

a gde a gde?:)

U nekom Banatskom Sokolcu, nemam pojma gde je... rok vece... Van Gogh, S.A.R.S, Prelo, Corba...

coper

opusteno kordoba samo ROkajte, da je blize spakovao bix spinxa u gepek i dosao:) inace turnir ce se organizovati sa ekipama i ljudima koji budu dosli, za sve ostale najavljujem sledeci koji ce biti krajem septembra sa zeljom da svi koji su u mogucnosti da dodju jer ja samo zelim da ovo zazivi, pre svega u Kraljevu i okolini, pa onda i za dalje... pozdrav svima  :peace:

coper

#18
 :super lan je na kraju odigran, skupili smo se nekako i ispucali se kako valja i dolikuje  :clapping2
Prvo bih se zahvalio banju i spinxu jer su u kratkom roku ( nekih sat vremena) sredili racunare koji su nam zadavali muku ( gazda radio sisteme celu noc pa zaboravio drivere za grafu da instalira) i napokon je pocelo rokanje... ekipe su bile sledece: Maki, Spinxe, Banjo (inace cod4 reprezentativac) i Subzero ( samo carentan, zurilo mu se izgleda zbog zene: :computer ), Mladen vs KingSerbia u sastavu Nosfaratus, Delboy, Sitlord, Alek ( samo burg radio covek jbga a gazda zajeban) i COper... na kraju rezultat je bio neresen uz zaljenje obe ekipe sto se ipak tako zavrsilo  :fighting:... odigrane su sledece mape: Burg 10-10, carentan 6-7, toujane 10-10 i matmata 7-6 ... mogu vam reci da sam iznenadjen igrom svih pojedinaca i verujte mi da niko nije podbacio... kako igraju na mrezi tako na lanu... pohvalio bih banju koji je izgleda vezbao kuci cod2 zadnjih dana, a pravio se naivan  :whistling, Nosfaratusa koji nije pikao cod2 odavno ( opet zena, a satro fax) i naravno sebe  :tease ps: samolio bih doticnog spinxa da mi vrati kundak sa garanda, izgleda da mu se zaglavio negde u predelu zadnje loze  :tease2
Sve u svemu momci hvala sto ste mi ucinili zadovoljstvo svojim prisustvom, druzenje se sigurno nastavlja vec u skorije vreme...  :drinks2

Spinx!!

inace veoma sam zadovoljan celom igrom i celim timom ali jbg Coperu kraljevo sam ti osvojio i pored neresenog rezulata :D

coper

 :icon_bad: sam i ja tebe pa se ne hvalim... pamtices dugo mesecinu u parku u Vrnjackoj Banji:PP  :smoke:

AlekSerbia

hahahahaha :D ja cu samo da se smejem :D zanimljiva igra je bila :) samo spinx cudan mi coper lose se pokazao da nije trema sto ste ti i maki bili prisutni :P :))

AlekSerbia

Quote from: COper on August 28, 2010, 09:12:51 PM
:icon_bad: sam i ja tebe pa se ne hvalim... pamtices dugo mesecinu u parku u Vrnjackoj Banji:PP  :smoke:
:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl

Spinx!!

Quote from: COper on August 28, 2010, 09:12:51 PM
:icon_bad: sam i ja tebe pa se ne hvalim... pamtices dugo mesecinu u parku u Vrnjackoj Banji:PP  :smoke:

bese lepo

$ub3eroU aka Fallen AngeL

Zao mi je sto sam bio samo na halfu ali bilo je extra. Bas mi je drago sto se konacno sreli... Do sledeceg druzenja.... :clapping2

coper

Quote from: =Alek= on August 28, 2010, 09:13:53 PM
hahahahaha :D ja cu samo da se smejem :D zanimljiva igra je bila :) samo spinx cudan mi coper lose se pokazao da nije trema sto ste ti i maki bili prisutni :P :))

burg 10-5, 5 min pred kraj ulazim umesto tebe i 10-10 izvlacimo i nedostaje nam 10 sec da pobedimo... ako je to pokazatelj mog loseg skilla veceras ostajem bez komentara...  :peace:

AlekSerbia

Quote from: COper on August 28, 2010, 09:31:25 PM
Quote from: =Alek= on August 28, 2010, 09:13:53 PM
hahahahaha :D ja cu samo da se smejem :D zanimljiva igra je bila :) samo spinx cudan mi coper lose se pokazao da nije trema sto ste ti i maki bili prisutni :P :))

burg 10-5, 5 min pred kraj ulazim umesto tebe i 10-10 izvlacimo i nedostaje nam 10 sec da pobedimo... ako je to pokazatelj mog loseg skilla veceras ostajem bez komentara...  :peace:
da ja tebe malo  :icon_bad: sta se primas ko dete :)

coper

Quote from: =Alek= on August 28, 2010, 09:35:49 PM
Quote from: COper on August 28, 2010, 09:31:25 PM
Quote from: =Alek= on August 28, 2010, 09:13:53 PM
hahahahaha :D ja cu samo da se smejem :D zanimljiva igra je bila :) samo spinx cudan mi coper lose se pokazao da nije trema sto ste ti i maki bili prisutni :P :))

burg 10-5, 5 min pred kraj ulazim umesto tebe i 10-10 izvlacimo i nedostaje nam 10 sec da pobedimo... ako je to pokazatelj mog loseg skilla veceras ostajem bez komentara...  :peace:
da ja tebe malo  :icon_bad: sta se primas ko dete :)


znas me znam te  8)

AlekSerbia

Quote from: COper on August 28, 2010, 09:37:36 PM
Quote from: =Alek= on August 28, 2010, 09:35:49 PM
Quote from: COper on August 28, 2010, 09:31:25 PM
Quote from: =Alek= on August 28, 2010, 09:13:53 PM
hahahahaha :D ja cu samo da se smejem :D zanimljiva igra je bila :) samo spinx cudan mi coper lose se pokazao da nije trema sto ste ti i maki bili prisutni :P :))

burg 10-5, 5 min pred kraj ulazim umesto tebe i 10-10 izvlacimo i nedostaje nam 10 sec da pobedimo... ako je to pokazatelj mog loseg skilla veceras ostajem bez komentara...  :peace:
da ja tebe malo  :icon_bad: sta se primas ko dete :)


znas me znam te  8)
Ofc :P njube :)

Spinx!!

coperu sem sto si nosio zastave nemas pojma tako da cuti dok se ne predomislim

coper

 jos nisi izasao iz kv-a momce... budi dobar da ne budes  :vava

banjokv

Ja kao cod2 pocetnik (xD), mogu sam da kazem da je bilo ludo i nezaboravno... Cast mi je sto sam upoznao sve one momke i igrao sa njima, super su... Posebno bih pohvalio MakiDaNcEr-a, COper-a i Spinx-a, koji su pokazali skill na zavidnom nivou, i mnogo mi je drago sto ce braniti boje SRBIJE, a ostalima sve najbolje, uzivajte, pa se vidimo opet na LAN-u... A sto se tice igre i neresenog rezultata, nemojte mnogo da se raspravljate, jer ako se uhvatim cod2, onda cete imati razlog za raspravu, ccc, xD :P


Spinx!!

Quote from: banjokv on August 28, 2010, 09:46:59 PM
Ja kao cod2 pocetnik (xD), mogu sam da kazem da je bilo ludo i nezaboravno... Cast mi je sto sam upoznao sve one momke i igrao sa njima, super su... Posebno bih pohvalio MakiDaNcEr-a, COper-a i Spinx-a, koji su pokazali skill na zavidnom nivou, i mnogo mi je drago sto ce braniti boje SRBIJE, a ostalima sve najbolje, uzivajte, pa se vidimo opet na LAN-u... A sto se tice igre i neresenog rezultata, nemojte mnogo da se raspravljate, jer ako se uhvatim cod2, onda cete imati razlog za raspravu, ccc, xD :P

ipak si ti COD4 igrac ocekuejmo te da raspalimo COD2....
I molicu te da mi pribavis COD4 ako mozes nekako diskove :D

MakiMDSS.rs

extra je bilo majkemi UH napeto do kraja , do ponovnog vidjenja HF , alek care iskreno najjaci lik kojeg sam sreo u cod2 serijalu , covek koji juri da kundaci nekoga a ustvari oni njega kundace :D  :yikes:

salim se malo :D

AlekSerbia

Maki SubZero Bajo Drago Mi je da sam Vas upoznao jbg nisam imao priliku igrat :D poso :) ono malo nisam ni racunao igrom :) Delboy Sithlord moje vagine :*  A sto se tebe tice spinx drugi put donosim fotelju od kuce specijalno :D mala ti ona stolica guza ti virela sa strane :)

Spinx!!

sta ces bate moze foteljce na tockice

AlekSerbia

Quote from: paranoic MaKiDaNcEr on August 28, 2010, 09:58:00 PM
extra je bilo majkemi UH napeto do kraja , do ponovnog vidjenja HF , alek care iskreno najjaci lik kojeg sam sreo u cod2 serijalu , covek koji juri da kundaci nekoga a ustvari oni njega kundace :D  :yikes:

salim se malo :D
hehehehe :D :D

MakiMDSS.rs

ahahahahahahaha UF joj MRNJAO videcemo se ponovo ima vremena , nemoj na mene da zaboravis ALEK :D  :love

AlekSerbia

Quote from: paranoic MaKiDaNcEr on August 28, 2010, 10:05:30 PM
ahahahahahahaha UF joj MRNJAO videcemo se ponovo ima vremena , nemoj na mene da zaboravis ALEK :D  :love
necu srce ne se brines :) podmazacu kundak sledeci put da ne skripi onoliko :D  :R

coper

Quote from: =Alek= on August 28, 2010, 10:00:15 PM
Maki SubZero Bajo Drago Mi je da sam Vas upoznao jbg nisam imao priliku igrat :D poso :) ono malo nisam ni racunao igrom :) Delboy Sithlord moje vagine :*  A sto se tebe tice spinx drugi put donosim fotelju od kuce specijalno :D mala ti ona stolica guza ti virela sa strane :)


jebes coveka bez sto kila!
jebes majstora kome kisne alat!
ispod debelog brega dobar kukuruz niche!  :handshake:

MakiMDSS.rs

kad ce slike sa Lana da se vide najjaci likovi ikad za CoD2 PRO MOMCI , cekajte dragi gledaoci samo slike dok dodju bice :omg: :icon_bad:

AlekSerbia

Quote from: paranoic MaKiDaNcEr on August 28, 2010, 10:25:30 PM
kad ce slike sa Lana da se vide najjaci likovi ikad za CoD2 PRO MOMCI , cekajte dragi gledaoci samo slike dok dodju bice :omg: :icon_bad:
maki oces i sliku da stavimo kad si se prezuvao doso decko u patike i kaze ja moram obut moje baletanke ne ide mi bez njih :D

coper

lako je vama kad ste stavili leve nickove, ko ce znati ko je ko... :doc

AlekSerbia

Quote from: COper on August 28, 2010, 10:17:00 PM
Quote from: =Alek= on August 28, 2010, 10:00:15 PM
Maki SubZero Bajo Drago Mi je da sam Vas upoznao jbg nisam imao priliku igrat :D poso :) ono malo nisam ni racunao igrom :) Delboy Sithlord moje vagine :*  A sto se tebe tice spinx drugi put donosim fotelju od kuce specijalno :D mala ti ona stolica guza ti virela sa strane :)


jebes coveka bez sto kila!
jebes majstora kome kisne alat!
ispod debelog brega dobar kukuruz niche!  :handshake:
eto zbog tebe orbisah ono .. sad moram ponovo
:|| :|| :|| :|| :|| TI i opet TI .. sa tvojim Komentarima  :facepalm:

coper

samo branim stokilashe, nish drugo... malo shoferskih fora nikom nece naskoditi  :stoner: ziveo DRUG MRGUD :rnr

AlekSerbia

Quote from: COper on August 28, 2010, 10:49:01 PM
samo branim stokilashe, nish drugo... malo shoferskih fora nikom nece naskoditi  :stoner: ziveo DRUG MRGUD :rnr
samo ti :) :*  :console:

MakiMDSS.rs

Moj nick je onaj KoTeShisha ahahahahaha  :yikes:

Spinx!!


TworZaa

kolko sam ja razumeo na ovom lanu je bilo 2 ekipe?? :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :ne_razumem :ne_razumem :ne_razumem

MakiMDSS.rs

Ovo je bio FUN LAN jer ekipe su se slozile da idemo svi za Lazarevac kad bude extra jak LAN . tako da smo odrzali LAN sada cisto iz zeze da bih se upoznali i zezali .

Spinx!!

#51
Ovo je ipak bilo odlicno upoznavanje i odlicno druzenje pre svega...Evo koja slikica  cisto da ne ostane neobelezeno :D
Coperu bese dobro samo da nije bilo Banja tesko da bi smo poceli pre 19 h ovako ODLICNO :D


Levo Coper, Desno Sitlord

Levo Banjo, Desno Makidancer

Levo Dellboy, Desno rxkyxd

sa leva na desno rxkyxd, Coper, Dellboy, Subzerou, Nosfaratus, Spinx, Sitlord, Makidancer

tamarifa

Lepo,lepo,vidim bilo je svega..  :D
Spinxe de napisi ispod slike konje ko :)

Spinx!!

Quote from: Tamarifa on August 29, 2010, 03:30:31 PM
Lepo,lepo,vidim bilo je svega..  :D
Spinxe de napisi ispod slike konje ko :)

ispisano ispod svake slike :D

AlekSerbia

Quote from: Spinx!! on August 29, 2010, 04:11:01 PM
Quote from: Tamarifa on August 29, 2010, 03:30:31 PM
Lepo,lepo,vidim bilo je svega..  :D
Spinxe de napisi ispod slike konje ko :)

ispisano ispod svake slike :D
jao namazani  :-[

Spinx!!

#55
A evo i SS od odigranih warova ali na zalost nedostaje jedna mapa jer ludi coper mi nije poslao D:

Dakle rezulati su sledeci

Burgundy

[ACME] - King Serbia     10 - 10

Carentan

[ACME] - King Serbia     6 - 7

Toujane

[ACME] - King Serbia     10 - 10

Matamata

[ACME] - King Serbia     -     5 - 4
______________________________________________________

[ACME] - King Serbia     31 - 31









Inace jos da samo napomenem za nikove u ACME timu

[ACME]TiKituOces - Spinx!!
[ACME]Apis Me - rxkyxd
[ACME]KoTeShisa - Makidancer





coper

generalno smo odneli vise flagova.. nasa pobeda  :scenic
najvaznije je da niko nije dobio  :vava i da je bilo  :drinks2 ... druzenje se nastavlja uskoro...
ps. na slikama sam kao avet, samo sto sam se probudio :)))

Spinx!!

generalno smo Vas utepali a BEZ SS nasa pobeda :P
ali bilo je :para :para :para :para :para
uskoro ocekujemo i ostale naravno da se pridruze a uskoro u La VELIKI SD I CTF Turnir tako da momci Vas ocekujem u mom rodnom kraju da Vas malo perem :D

$tring

Sjajno ekipa... :) Lep lan i koliko vidim, dobar provod.....

coper

bilo je i  :icon_bad: samo spinxa jos boli guza pa nece da se pohvali  :tease

AlekSerbia

Quote from: Spinx!! on August 29, 2010, 05:17:35 PM
generalno smo Vas utepali a BEZ SS nasa pobeda :P
ali bilo je :para :para :para :para :para
uskoro ocekujemo i ostale naravno da se pridruze a uskoro u La VELIKI SD I CTF Turnir tako da momci Vas ocekujem u mom rodnom kraju da Vas malo perem :D
Spinx naravno da cemo doci :) cela ekipa kingsa stize :)
Spinx zalim samo jedno sto te nisam slikao u onom trenutku kad si digo tastaturu u vis mislim da si se nesto izenrvirala :D hahaha

coper

to ga verovatno zuljao onaj moj kundak, pa je poskocio  :tease2

Spinx!!

iskreno to je bio poen kojim smo mogli dobiti Toujane znao sam da je tamo i jebemu mater kada pokupi usrani pistolj mesto tomsonke i cika Dellboy me skide ko oblandu kada nisam pojeo i tast i mis D:Coperu mislim da sam  :love

coper

Ma kakav toujane da sam igrao celu burgu bilo bi 10 razlike za nas... 4-5 min pred kraj sam upao i uspeo da izjednacim rez. iako smo gubili 5 razlike   :rock3 ... sreckovici eto vi ste pobedili ako tako mislite  :hooray:

Spinx!!

Quote from: COper on August 29, 2010, 06:51:15 PM
Ma kakav toujane da sam igrao celu burgu bilo bi 10 razlike za nas... 4-5 min pred kraj sam upao i uspeo da izjednacim rez. iako smo gubili 5 razlike   :rock3 ... sreckovici eto vi ste pobedili ako tako mislite  :hooray:

zasto uvek ti pa ti de je tim ?

coper

moj tim je odigrao samo tako, nedostajalo je malo srece da vas dobijemo svaku mapu...  :king: smo!!!!  :tease2

AlekSerbia

Quote from: Spinx!! on August 29, 2010, 06:54:28 PM
Quote from: COper on August 29, 2010, 06:51:15 PM
Ma kakav toujane da sam igrao celu burgu bilo bi 10 razlike za nas... 4-5 min pred kraj sam upao i uspeo da izjednacim rez. iako smo gubili 5 razlike   :rock3 ... sreckovici eto vi ste pobedili ako tako mislite  :hooray:

zasto uvek ti pa ti de je tim ?
za ovo imas vopi kad se vratis :) i skidam kapu bravo spinx ako si mu reko :D ..

coper

mislim da je najbolje da se napravis topic gde ce me ljudi prozivati alek... svaki dan bi se budio veseo, a zaspao zadovoljan...
ma kad bolje pogledas.. ma  :king: si...

AlekSerbia

Quote from: COper on August 29, 2010, 09:34:33 PM
mislim da je najbolje da se napravis topic gde ce me ljudi prozivati alek... svaki dan bi se budio veseo, a zaspao zadovoljan...
ma kad bolje pogledas.. ma  :king: si...
haha nemo se ljutis  :love zezanje je zezanje :D znas i sam kako ti to radis :)

MakiMDSS.rs

#70
ja sam na svakoj mapi na halfu imao po 50+ killova a na drugom po 30+ , u nemcima se nikako nisam sastavio . mani je najzesci bio ALEK kad je doso i pitao me "si ti ko te shisha ?" ja reko JA , onda on "Lakse malo Maki jebem te poludela polomi nas , cu ti pokazem ko te shisha" alek car

AlekSerbia

Quote from: paranoic MaKiDaNcEr on August 29, 2010, 11:20:30 PM
ja sam na svakoj mapi na halfu imao po 50+ killova a na drugom po 30+ , u nemcima se nikako nisam sastavio . mani je najzesci bio ALEK kad je doso i pitao me "si ti ko te shisha ?" ja reko JA , onda on "Lakse malo Maki jebem te poludela polomi nas" alek car
dobro de pa igras fenomenalno :D Nosfaratus duze vreme nije igrao a ja i del i sith nismo neki igraci :D ne znam za copera :D njega pominjat necu .. posle ce da mi kuka kao ga podjebavam :D

MakiMDSS.rs

#72
ma opusteno , vazno je zezanje a igra bilo je kad sam ja JEO CEVAPE a coper nije mogo da igra gledao ih je tako nezno ko da bi ih pojeo u jednom zalogaju ahahahaha :D sala mala ko je sampion ? :hooray:

AlekSerbia

Quote from: paranoic MaKiDaNcEr on August 29, 2010, 11:24:52 PM
ma opusteno , vazno je zezanje a igra bilo je kad sam ja JEO CEVAPE a coper nije mogo da igra gledao ih je tako nezno ko da bi ih pojeo u jednom zalogaju ahahahaha :D sala mala ko je sampion ? :hooray:
:facepalm:  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

jockerija

Coper najzgodniji si!!!!!!!!!  :o Ali makidancer jel se drogiraš?? Ili!? Brate premršav si pojedi nešto za tvoje dobro!  :whip3:

MakiMDSS.rs

jbt jel ti vidis da mi coper otimao cevape tamo , ja kupim on uzme , ja opet on isto tako dok nisam ga navatao da igra al opet ih gledao nezno svojim ocima  :spiteful

komara

Quote from: Spinx!! on August 29, 2010, 06:54:28 PM
Quote from: COper on August 29, 2010, 06:51:15 PM
Ma kakav toujane da sam igrao celu burgu bilo bi 10 razlike za nas... 4-5 min pred kraj sam upao i uspeo da izjednacim rez. iako smo gubili 5 razlike   :rock3 ... sreckovici eto vi ste pobedili ako tako mislite  :hooray:

zasto uvek ti pa ti de je tim ?
Coper nemoj jos da ostanes bez reprezentacije  :tongue2

coper

da li sam ja timski ili solo igrac ima ko da oceni, ako ljudi misle da sam solo bio bih spreman ne napustiti repku nego ceo cod2... a ti komara prvom prilikom ima da te vodim u pivnicu da gledas kako solo pijem , a ti jedi kikiriki  drinks  salim se bice para pa i cesce cu posecivati ns pa cemo pricati u 4 oka, 2 piva i 2 kajsijevace  ziveli

komara

Quote from: COperinjO on August 31, 2010, 12:14:31 PM
da li sam ja timski ili solo igrac ima ko da oceni, ako ljudi misle da sam solo bio bih spreman ne napustiti repku nego ceo cod2... a ti komara prvom prilikom ima da te vodim u pivnicu da gledas kako solo pijem , a ti jedi kikiriki  drinks  salim se bice para pa i cesce cu posecivati ns pa cemo pricati u 4 oka, 2 piva i 2 kajsijevace  ziveli
Ajde sto pre  :drinks2

ToTo

Au batice, pivo+kajsija=beton, e da mi vas je videti posle par tura, pa da se sit nasmejem  :yahoo

coper

e bas sam  :yahoo do lana u kraljevu samo smo ja i alek pikali cod2... vec juce u igraonici 3 nova lika igraju na mainu, upravo sada 5 njih pikaju u lanu  :hat nije neki uspeh ali lan je ipak ostavljen utisak... :hooray: